Įkraunama...
Įkraunama...

Upė

QUOTE(Tiūtė @ 2011 07 24, 21:25)
Liepa,Saulė,Eglė ir kt., tai nuo senovės jau prigiję,o prie Upės reikėtų priprasti:)Gal dėl to šis vardas ir "nelimpa" smile.gif

Kad naujove, tai naujove mirksiukas.gif Bet siaip tas pats s...., tik kitoj rankoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Na gal žmonės pripras kažkada ir prie tokio vardo ir nebebus labai jau neįprastas jis. smile.gif
Atsakyti
Toks gal ir nieko. Bet sauksmininko linksnis sio vardo man kazkaip nelimpa.
Atsakyti
Upė, Vėtra...Rūkas, Ežeras...nu kam tyčiotis iš vaikų...kaip su tokiu vardu gyventi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2011 07 26, 20:43)
Upė, Vėtra...Rūkas, Ežeras...nu kam tyčiotis iš vaikų...kaip su tokiu vardu gyventi? ax.gif

Dar karta pasikartosiu, Egle, Liepa, Saule, Ausra juk tas pats, juk musu tevai is musu nesityciojo tokius vardus dedami? Ir gyvena zmones su tokiais vardais ir nugyvena, ir manau, daug laimingesni nei Jonai, Marytes, Antanai ir dar visokie mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, kad skonio reikalas... Jei Eglė, Rasa tinka ir patinka, tai Upė - labai panašus.. Juo labiau, mums atrodo normalus vardas Eglė, o latviai klausia:"Tai vaiką medžio vardu pavadinot?" Jiems neįprasta, nes latviškai "eglė" irgi reiškia eglę. Nors, aš pati nenorėčiau vardo Upė... Draugai turi Upę šeimoje, tai vadina Upyte smile.gif.
Atsakyti
Na jeigu kažkas žadate tokį vardą duoti vaikui,tai pagalvokite ar iš jos nesijuoks vaikai? Nors šis vardas nėra negražus, tačiau vaikams atrodys neįprastas ir jiems nepaaiškinsit,kad tai normalus vardas ir pan. Vaikai yra vaikai. Man tai gaila būtų savo vaiko. Duočiau jam vardą,kad ir populiarų,bet ne pašiepiantį.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiūtė @ 2011 07 27, 12:06)
Na jeigu kažkas žadate tokį vardą duoti vaikui,tai pagalvokite ar iš jos nesijuoks vaikai? Nors šis vardas nėra negražus, tačiau vaikams atrodys neįprastas ir jiems nepaaiškinsit,kad tai normalus vardas ir pan. Vaikai yra vaikai. Man tai gaila būtų savo vaiko. Duočiau jam vardą,kad ir populiarų,bet ne pašiepiantį.smile.gif

kol tas vaikas uzaugs tu Upiu bus puse Lietuvos ir niekam nebus keista mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kas ten žino. :)Juk dabar ne Upė populiariausias vardas:)
Atsakyti
QUOTE(Tiūtė @ 2011 07 27, 13:06)
Na kas ten žino. :)Juk dabar ne Upė populiariausias vardas:)

Pagyvensim- pamatysim mirksiukas.gif Man asmeniskai tai va tokie neeiliniai vardai graziau, nei tie nuvalkioti.
Atsakyti
Man taip pat. wink.gif Bet ne visi. wink.gif Yra gražių,kurie kaip sakote "nuvalkioti",bet man gražūs;)
Atsakyti
Dar betrųko, kad pradėtume vaikus vadinti kaip daiktus... Tai gal iškart Kėdė ir baigta?
Atsakyti