Įkraunama...
Įkraunama...

"priešvėžinė mityba"

Miegapele, pagal ta teorija visi grudai labai kelia gliukozes kieki kraujyje. As ant saves pastebejau, kai ju pavalgau, norisi prigult. Kai ne - ne. Energijos buna daug daugiau be tu sveikuju grikiu, avizu. Beto jie turi daug nevirskinamu medziagu fitatu arba antimaistiniu medziagu. Tai tiesiog kieta augalo sekla. Niekada anksciau per visa savo egzistavima zmones nesuvalgydavo tiek seklu, kaip dabar - koses, duonu pavidalu. Jie tiesiog negaledavo tiek gauti. (Man kaip tik atrodo, ir visai pritariu tai teorijai, kad ne mesa, o butent tai gali buti daugelio siuolaikiniu ligu priezastimi) Tai tapo kone pagrindiniu maistu, kas anksciau budavo mesa. Bet cia daug kam nesvarbu apie tuos urvinius, man kaip tik atrodo svarbu. Cia ne del skonio rasau, del sveikatos. Man visa tai ir duonos ir bulkos ir ryziai buna labai skanu. Bet nebevalgau, gal "kankinu" save.
Atsakyti
Tų teorijų tokia gausa, kad galima susirgti vien jas visas išbandant smile.gif Vieni autoriai paneigia kitus, kiti išvis nė neiškyla cool.gif Aš matyt fatalistė visiška, nes tikiu, kad kokia lemtis, taip ir bus. Bus lemta mirti nuo vėžio - mirsi, nors idealiai gyventum ir valgytum, nebus lemta nuo to mirti - išsikapstysi ir dar tikėsi, kad kažką nulėmei tame atėjime iki remisijos..
Mačiau pakeitusių gyvenimą kardinaliai ir a.a. dabar, o šalia yra ir tokių ex-onkologinių liginių, kur gyvena kaip gyvenę ir kraupu žiūrėt kaip ir ką valgo, išvis koks gyvenimo būdas 'nevadovėlinis', o liga absoliučiai suvaldyta.
Abejoju ar tiesa slypi grūduose.

M.Zuk (evoliucinės biologijos tyrinėtoja) pvz.teigia, kad neįvertinama kiek grūdų suvartodavo tie urviniai ir labai nustebtume sužinoję tikruosius kiekius, ir kad urvinių mityba išvis buvo labai priklausoma nuo regiono..šiaip jos knyga įdomi, griauna mitus:
http://www.amazon.co...i...gTag=1&fp=1
Atsakyti
Pritariu Rasmai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tu teorijų begales yra ir dar daugiau bus. Manyčiau, jog teisingiausia butu tiesiog stebėti save ir daryti išvadas.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 06 08, 13:37)
Miegapele, pagal ta teorija visi grudai labai kelia gliukozes kieki kraujyje. As ant saves pastebejau, kai ju pavalgau, norisi prigult. Kai ne - ne. Energijos buna daug daugiau be tu sveikuju grikiu, avizu. Beto jie turi daug nevirskinamu medziagu fitatu arba antimaistiniu medziagu. Tai tiesiog kieta augalo sekla. Niekada anksciau per visa savo egzistavima zmones nesuvalgydavo tiek seklu, kaip dabar - koses, duonu pavidalu. Jie tiesiog negaledavo tiek gauti. (Man kaip tik atrodo, ir visai pritariu tai teorijai, kad ne mesa, o butent tai gali buti daugelio siuolaikiniu ligu priezastimi) Tai tapo kone pagrindiniu maistu, kas anksciau budavo mesa. Bet cia daug kam nesvarbu apie tuos urvinius, man kaip tik atrodo svarbu. Cia ne del skonio rasau, del sveikatos. Man visa tai ir duonos ir bulkos ir ryziai buna labai skanu. Bet nebevalgau, gal "kankinu" save.

Ir su ta mėsa kokia vidutinė gyvenimo trukmė buvo? biggrin.gif
Atsakyti
Noretusi kalbeti apie tai, ka kas zino ir patyre, o ne apie tai, kas ka mano. Cia yra didelis skirtumas. Jauciasi, kad dauguma, deja, net neziurejo ir neklause ikeltu paskaitu ir nuorodu.
Atsakyti
Mano a.a. tevelis sirgo plauciu veziu. Santariskese apvaikscioti visi onkologai, aplankytas Ruolia, Balvociute. Ne vienas onkologas nerekomenduoja to, ka teigiate schmoll.gif Atvirksciai, pasake, kad plauciu vezys-nepagydoma liga, nera ne vieno nei vegetaro, nei vegano, nei paleolininko, kuris butu pagijes nuo plauciu vezio(cia i musu paklausima, ka vartoti, kokias liaudiskas priemones, gal mityba keisti). schmoll.gif Atvirksciai, patare ligoni stiprinti visaverciu maistu, duoti viska, ka ligonis megsta po chemiju ir radiaciju, net bandeles su pienu ar uogiene, kad tik valgytu, i krauja lasino gliukozes tirpala, kad tik zmogus sustipretu. drinks_cheers.gif Ir su IV stadija isgyveno 3 metus, ilgiau nei tie, kurie persimete prie "stebuklingu"mitybu.

P.S. kad uzbegti uz akiu manipuliacijom: a.a.tevelis niekada nebuvo vegetaras, visada sunkiai dirbo, buvo labai lieknas visa gyvenima, nesirgo jokiomis sezoniskomis ligomis, gyveno kaime, gryname ore. Ruke.

Is mano pastebejimu sirgusiu giminiu, draugu, artimuju rato: nera jokios priesvezines mitybos schmoll.gif Cia tik siaip zmoniu sazines nuraminimui, neva, isbande viska, neaisku, nuo ko apsirgo, neaisku, nuo ko pasveiko(jei nenumire).

Bukim sveikos, maitinkimes proto ribose be jokio fanatizmo 4u.gif
Atsakyti
Talalakinas ikele vaizdo medziaga, labai naudingas dalykas tiems, kas domisi, kokie procesai vyksta musu organizme ir kokie dazniausiai baigiasi onkologija

https://www.youtube....h?v=VnH_kyIjy3c
Atsakyti
nesuprantu, ar čia man vienai su tema kažkas negerai, birželio 17d. dienos žinutės paskutinės ir viena šios dienos...buvo įkelta čia nuoroda kaip sportuot reikia, nieko nėra g.gif kas galit pakartot, ten kur trumpi pratimukai, po lyg kartus, tada neturėjau laiko, tik akį užmečiau...oi, sumaišiau, ten buvo kita tema, paleo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 06 liepos 2015 - 15:35

Nepaprastai geras staipsnis, apie augalinės mitybos stebuklingas galias :
http://nutritionstud...-news-bad-news/

Atsakyti
Gal cia rasite naudingos informacijos 4u.gif http://www.sveikata....lietuviu-kalba/
Atsakyti
Apie mesos itaka veziui.

http://www.delfi.lt/...i.d?id=69388088
Atsakyti
viskas būtų taip paprasta, nemirtų sveikuoliai ir vegetarai nuo vėžio smile.gif

Atsakyti