Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų dresūra

QUOTE(Morta G. @ 2015 02 15, 12:49)
jo,mūsiškė sūrį irgi dievina:)
tik pradžiai susitarkit visi šeimoj vienodai elgtis:)))))))nes tuoj supras jūsų išdykėlis kuris griežtesnis,o kurį galima patraukti į savo pusę ir bėgs skųstis:)))))))

bet jeigu patys bandot dresuoti,prisiminiau,kad labai svarbu,mums visada taip sakė dresuotoja,dirbti ne ilgiau 10 -15 minučių.Jie kaip maži vaikai,labai greitai pavargsta.Po to reikia leisti jiems būti savimi,na ir vėl padirbėti,bet ne dažniau kaip tirs kartus per dieną.
o dirbti reikės ilgai.Ir netikėkit,kai kai kurie sako,skelbiasi internete,kad įmanoma šuniuką išdresuoti per dvi savaites ......stebuklų nebūna.Mūsiškė gal tik po mėnesio pastebimai pradėjo elgtis paklusniau.Ir tiesa,kai galvėje pradėsit bandyti mokinti jį elgtis pagal savo taisykles,iš kart komanda"greta".Vieną kart pasakot,aišku pradžioj neklausys,po to timptelit(bet tik vieną kartą",nepaklauso,sūrio neduodad.Sūrį duoti,tik tada kai atlieka komandą gerai.
Jei reikės patarimų klauskite.
Aš tai dievinu šunis ir žirgus.Užsiiminėju jodinėjimu dar.(kaip vyras juokauja "biški išprotėjusi))


dievinat sunis o sitaip elgiates??? Pas mane tokios veisles suo ir issidresiravom eiti greta be jokiu smaugtuku, tampymu ar tasymu, skaniuku pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Morta G. @ 2015 02 15, 14:49)
jo,mūsiškė sūrį irgi dievina:)
tik pradžiai susitarkit visi šeimoj vienodai elgtis:)))))))nes tuoj supras jūsų išdykėlis kuris griežtesnis,o kurį galima patraukti į savo pusę ir bėgs skųstis:)))))))

bet jeigu patys bandot dresuoti,prisiminiau,kad labai svarbu,mums visada taip sakė dresuotoja,dirbti ne ilgiau 10 -15 minučių.Jie kaip maži vaikai,labai greitai pavargsta.Po to reikia leisti jiems būti savimi,na ir vėl padirbėti,bet ne dažniau kaip tirs kartus per dieną.
o dirbti reikės ilgai.Ir netikėkit,kai kai kurie sako,skelbiasi internete,kad įmanoma šuniuką išdresuoti per dvi savaites ......stebuklų nebūna.Mūsiškė gal tik po mėnesio pastebimai pradėjo elgtis paklusniau.Ir tiesa,kai galvėje pradėsit bandyti mokinti jį elgtis pagal savo taisykles,iš kart komanda"greta".Vieną kart pasakot,aišku pradžioj neklausys,po to timptelit(bet tik vieną kartą",nepaklauso,sūrio neduodad.Sūrį duoti,tik tada kai atlieka komandą gerai.
Jei reikės patarimų klauskite.
Aš tai dievinu šunis ir žirgus.Užsiiminėju jodinėjimu dar.(kaip vyras juokauja "biški išprotėjusi))

Laba diena,didelis aciu uz patarimus smile.gif Na namuose jau mazdaug ziuri i akis kaip duosu komanda,bet lauke,tik tada kaip sunus nera smile.gif Bet jau i zmones ne taip reaguoja smile.gif Ji buvo isgazdine zmones ryte,mat ryte tamsu buvo,ir lijo,tai keli islindo is tamsos su lietaus rubais,o tada buvo isgascio !!! smile.gif Po to ir diena ant zmoniu lodavo,taciau dabar kelios dienos galiu pagirti savo suni,jis protingesnis smile.gif))))))
As taip pat myliu gyvunus,jei nemyleciau tikrai nesistenkciau,tiesiog atiduociau...
Atsakyti
QUOTE(santaklausas @ 2015 02 19, 10:32)
Laba diena,didelis aciu uz patarimus smile.gif Na namuose jau mazdaug ziuri i akis kaip duosu komanda,bet lauke,tik tada kaip sunus nera smile.gif Bet jau i zmones ne taip reaguoja smile.gif Ji buvo isgazdine zmones ryte,mat ryte tamsu buvo,ir lijo,tai keli islindo is tamsos su lietaus rubais,o tada buvo isgascio !!! smile.gif Po to ir diena ant zmoniu lodavo,taciau dabar kelios dienos galiu pagirti savo suni,jis protingesnis smile.gif)))))) 
As taip pat myliu gyvunus,jei nemyleciau tikrai nesistenkciau,tiesiog atiduociau...

Neauginu raseliuko,bet esu bendravus dresavimo aiksteleje. Labai judrus ir protingas suniukas. Mano corse tik su juo is viso burio draugavo,mes ir laikem dresuros egzanima poroje lotuliukas.gif Graziai atrode,didziulis ir mazulis.Bet kaip ji berniukas isdresavo ,jis dirbo kaip koks super aviganis.Pamenu ta berniuka su suniuku tetis atvezdavo i aikstele. Gal jusiskiui reikia bendravimo su kitu suneliu,pasirinkite koki neagresyvu ir susidraugaukite. Tada i sunis nerkreips demesio nes tures pastovesni draugeli. O komandu ismokinsite,jie tikrai imlus ir labai jau noriiai dirba,bent ka as maciau tai likau suzaveta po siai dienai. thumbup.gif
Atsakyti
santaklausas, as irgi gyvenu NO. Vedziau saviske jorke i tuos kursus. Sumokejau 2.500kr. ir kaip i bala. Mes buvom "vaiku" grupej. Lojo mano sune ant mazu ir dideliu. Beje pagal rase ji buvo maziausia. Nieko musu ten neismokino, nors sakiau, kad lankom kursus tik del to. Instruktore tada liepe suni nukreipti nuo kitu, kai loja. O, lojo istisai. Vienu zodziu, cia kursai tik del mados. Ir tik ramiems sunims. Kuriu cia yra dauguma.
Galvoju apie ta pavadeli, purskiama. Ar, dar koki, tas kur su silpna vibracija? Nes, turim i rozete issistatoma su kvapu, neefektingas. As, dar cia prisiklausius suni vedziau pas veta, kad suleistu harmonu. Gavau nuo veisejos barti. Tai, taip ir nezinau, kas mums padetu. Visi aplinkiniai sunys ramus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(santaklausas @ 2015 02 19, 10:32)
Laba diena,didelis aciu uz patarimus smile.gif Na namuose jau mazdaug ziuri i akis kaip duosu komanda,bet lauke,tik tada kaip sunus nera smile.gif Bet jau i zmones ne taip reaguoja smile.gif Ji buvo isgazdine zmones ryte,mat ryte tamsu buvo,ir lijo,tai keli islindo is tamsos su lietaus rubais,o tada buvo isgascio !!! smile.gif Po to ir diena ant zmoniu lodavo,taciau dabar kelios dienos galiu pagirti savo suni,jis protingesnis smile.gif)))))) 
As taip pat myliu gyvunus,jei nemyleciau tikrai nesistenkciau,tiesiog atiduociau...

tai nėr už ką,tokie tai ir patarimai))))iš patirties su savo šuneliu.Mes lankėm dresūros pamokas,mus taip mokino ir man pačiai buvo naudos,nes tikrai nežinojau kaip su ja elgtis.Na jūs žinote kokie jie energingi.......dabar viskas puiku.Žimona dirbam su ja ir dabar.Laukiam gerų orų,pradėsim mokintis gaudyti skraidančią lėkštę))



Papildyta:
QUOTE(Wejuske @ 2015 02 18, 23:16)
dievinat sunis o sitaip elgiates??? Pas mane tokios veisles suo ir issidresiravom eiti greta be jokiu smaugtuku, tampymu ar tasymu, skaniuku pagalba.

mes čia dalinamės patirimi .Tai puiku,kad jūs tokie puikųs dresuotojai ir toks paklusnus jūsų šunelis.
atsiprašau,gal pasirodysiu nemandagi,bet dar kartą kartoju,kad mes lankėm dresavimo mokyklą.Ir man susidaro toks įspūdis,kad jūs nesuprantate apie kokį pavadėlį aš kalbėjau.Tai specialus pavadėlis.Niekas mūsų šunelio nesmaugia,netampo ,į orą nemėto.
Sėkmės Jums.
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 02 19, 14:28)
santaklausas, as irgi gyvenu NO. Vedziau saviske jorke i tuos kursus. Sumokejau 2.500kr. ir kaip i bala. Mes buvom "vaiku" grupej. Lojo mano sune ant mazu ir dideliu. Beje pagal rase ji buvo maziausia. Nieko musu ten neismokino, nors sakiau, kad lankom kursus tik del to. Instruktore tada liepe suni nukreipti nuo kitu, kai loja. O, lojo istisai. Vienu zodziu, cia kursai tik del mados. Ir tik ramiems sunims. Kuriu cia yra dauguma.
Galvoju apie ta pavadeli, purskiama. Ar, dar koki, tas kur su silpna vibracija? Nes, turim i rozete issistatoma su kvapu, neefektingas. As, dar cia prisiklausius suni vedziau pas veta, kad suleistu harmonu. Gavau nuo veisejos barti. Tai, taip ir nezinau, kas mums padetu. Visi aplinkiniai sunys ramus.  biggrin.gif

Nu va nuliudinai sad.gif O as tiek vilciu dejau i tuos kursus sad.gif Nzn ka dabar reiks daryti,isvis dabar problema turiu,sunus mano supyko ant suns ,kad jis klauso manes,o ne jo sad.gif Tad dabar turiu dviguba problema,nes sunus pradejo agresyviai su suniu elgtis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 02 19, 14:28)
santaklausas, as irgi gyvenu NO. Vedziau saviske jorke i tuos kursus. Sumokejau 2.500kr. ir kaip i bala. Mes buvom "vaiku" grupej. Lojo mano sune ant mazu ir dideliu. Beje pagal rase ji buvo maziausia. Nieko musu ten neismokino, nors sakiau, kad lankom kursus tik del to. Instruktore tada liepe suni nukreipti nuo kitu, kai loja. O, lojo istisai. Vienu zodziu, cia kursai tik del mados. Ir tik ramiems sunims. Kuriu cia yra dauguma.
Galvoju apie ta pavadeli, purskiama. Ar, dar koki, tas kur su silpna vibracija? Nes, turim i rozete issistatoma su kvapu, neefektingas. As, dar cia prisiklausius suni vedziau pas veta, kad suleistu harmonu. Gavau nuo veisejos barti. Tai, taip ir nezinau, kas mums padetu. Visi aplinkiniai sunys ramus.  biggrin.gif

O tai kiek apksritai jusu jorke isaukleta ir mokinta ir ant ko ji loja? Ar loja tik for fun is pasileidimo?
Mano margoji turi autentiska dvorniu mada sargaut su baimes pagrindu..ta idiotiska krepst-au doh.gif Nors siaip drasi ir net nagla nuo mazumes, zmoniu visai nebijo, visu drauge, bet tas sargavimas...Zodziu daug dirbom tuo klausimu, pasiekiau tiek, kad prie manes suloja karteli ir uzsiciaupia..nu arba megsta ambryti pro langa stebedama praeinancius zmones...bet tada ne pilna burna, bet prislopintai...o kad nelotu namie viena palikta, nes irgi uzeina tokie priepuoliai, tai laiks nuo laiko kabinu ta antibarka citrusini.

QUOTE(santaklausas @ 2015 02 19, 18:59)
dabar problema turiu,sunus mano supyko ant suns ,kad jis klauso manes,o ne jo sad.gif Tad dabar turiu dviguba problema,nes sunus pradejo agresyviai su suniu elgtis sad.gif

Nu joa, cia jau visai prastai...nes jei konfliktas tarp vaiko ir suns uzsites, tai dar prisides ir vaiku netoleravimas, tai toki suneli jau kone migdyt teks...belieka jum rimtai susiimt bent su interneto medziagos studijavimu ir patapt mokytoja savo vaikui.
Pas mane ateina viena klijente su paaugliu sunum ir dzeko raselo kalyte, pasakojo, kad pradejo lankyt dresuros pamokas ir kalyte neblogai jaunojo seimininko eme klausyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 02 19, 20:32)
O tai kiek apksritai jusu jorke isaukleta ir mokinta ir ant ko ji loja? Ar loja tik for fun is pasileidimo?
Mano margoji turi autentiska dvorniu mada sargaut su baimes pagrindu..ta idiotiska krepst-au  doh.gif Nors siaip drasi ir net nagla nuo mazumes, zmoniu visai nebijo, visu drauge, bet tas sargavimas...Zodziu daug dirbom tuo klausimu, pasiekiau tiek, kad prie manes suloja karteli ir uzsiciaupia..nu arba megsta ambryti pro langa stebedama praeinancius zmones...bet tada ne pilna burna, bet prislopintai...o kad nelotu namie  viena palikta, nes irgi uzeina tokie priepuoliai, tai laiks nuo laiko kabinu ta antibarka citrusini.
Nu joa, cia jau visai prastai...nes jei konfliktas tarp vaiko ir suns uzsites, tai dar prisides ir vaiku netoleravimas, tai toki suneli jau kone migdyt teks...belieka jum rimtai susiimt bent su interneto medziagos studijavimu ir patapt mokytoja savo vaikui.
Pas mane ateina viena klijente su paaugliu sunum ir dzeko raselo kalyte, pasakojo, kad pradejo lankyt dresuros pamokas ir kalyte neblogai jaunojo seimininko eme klausyt  bigsmile.gif

As butent to ir bijau,kad nepradetu pulti vaiku,cia vaikai net neklausia,pamato suni ir bega glostyt,nes jie cia visi neloja ir nekanda.O jei jis kam nors netycia ikastu..... net bijau pagalvot kas butu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 02 19, 21:32)
O tai kiek apksritai jusu jorke isaukleta ir mokinta ir ant ko ji loja? Ar loja tik for fun is pasileidimo?
Mano margoji turi autentiska dvorniu mada sargaut su baimes pagrindu..ta idiotiska krepst-au  doh.gif Nors siaip drasi ir net nagla nuo mazumes, zmoniu visai nebijo, visu drauge, bet tas sargavimas...Zodziu daug dirbom tuo klausimu, pasiekiau tiek, kad prie manes suloja karteli ir uzsiciaupia..nu arba megsta ambryti pro langa stebedama praeinancius zmones...bet tada ne pilna burna, bet prislopintai...o kad nelotu namie  viena palikta, nes irgi uzeina tokie priepuoliai, tai laiks nuo laiko kabinu ta antibarka citrusini.

Maniske irgi loja su baimes pagrindu. Ant sunu, ant zmoniu kurie pav. su krepsiais eina, su kastuvu sniega kasa. Ar, ant moteru musulmoniu, kuriu veidu nemato. Ar, ant vaiku kurie laksto ir garsiai rekauja. Gaila man jos. Matau, kad bijo. Nori su sunim kaimynu draugauti, bet jei arti preina, tai loja ir puola. Siaip ji namie viena nebuna. Bet, per langa irgi megsta ambryti. Nezinau, galvoju apie ta antibarka. Vyras mano norvegas, skeptiskai ziuri i tai. O, ir as ir pati bijau, daugiau streso jai sukelti.
Siaip ji protinga. Daug ka supranta. Nes, labai su ja uzsiemam, kalbam daug. Megsta pamokeles. O, ka daryti su lojimu, nezinau. verysad.gif

Santaklaus, neleisk vaikui aukleti suns. Jis dar per mazas. As su anuku 10 meciu net puse valandos nepalieku jos. Vaikai yra vaikai. Jie kitaip supranta "dresiura".
Atsakyti
Kazkam zadejau pasiulyt versija kaip suni nuo sudeliavimo atpratint. Musu vokieciui suveike. Ne tai, kad 100 proc., bet... ax.gif
Sunys siaubingai nepernesa elektros! Kieme primetydavom visokiu gundanciu dalykeliu ir prijungdavom plokscia batareika. Vos neapsivozdavo kai "paragaudavo" blink.gif Paskui prie kitokio daikto prijungiam ir t.t. Dar paskum eidavom pasivaiksciot su visais tais "irenginiais" ir ten uzminuodavom...
Dometis sudais suo nenustojo, bet rades sustodavo ir ilgokai analizuodavo ar nera kokiu nors itartinu laidu g.gif Per ta laika jau galima pastebet ir "FU" riktelt.
Tik pats buvau dar mazas tai nelabai atsimenu kas ten prie ko jungias. (Tetis ximycindavo). Bet pamegint keleta variantu gi nesunku?
Irgi ne patys sugalvojom. Ar tai knygoj perskaitem, ar tai dresavimo mokykloj pamoke blush2.gif
Atsakyti
na tokiu atveju paprasčiau elektrinį antkaklį dėt nei prie ...kaip čia pasakius.....kako batareikas jungt biggrin.gif. Na bent jau estetiškiau biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2015 02 20, 11:25)
na tokiu atveju paprasčiau elektrinį antkaklį dėt nei prie ...kaip čia pasakius.....kako batareikas jungt biggrin.gif. Na bent jau estetiškiau biggrin.gif.

40 metu atgal tokiu dalyku nebuvo schmoll.gif O, be to, tas antkaklis tai turbut kosmiskai brungus? unsure.gif Mums reiktu cia vienai tokiai veikejai kuri pamego vietoj nueit 2 zingsnius i kiema,- ciurikus po visa rajona susiorganizuot biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti