Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų dresūra

QUOTE(arvydas. @ 2015 02 20, 12:41)
40 metu atgal tokiu dalyku nebuvo  schmoll.gif  O, be to, tas antkaklis tai turbut kosmiskai brungus?  unsure.gif  Mums reiktu cia vienai tokiai veikejai kuri pamego vietoj nueit 2 zingsnius i kiema,- ciurikus po visa rajona susiorganizuot  biggrin.gif  biggrin.gif

jo, prieš 40 metų jo nebuvo smile.gif. Kosmiškai brungus jis jei labai gero reikia, bet jei nesiruošiat rimtai dresūrai ar medžioklinio šuns gaudymui miške, o tik dėl šūdėdystės, galima tokį daiktą atsisiųst už 15-20 dolcių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2015 02 20, 12:14)
jo, prieš 40 metų jo nebuvo smile.gif. Kosmiškai brungus jis jei labai gero reikia, bet jei nesiruošiat rimtai dresūrai ar medžioklinio šuns gaudymui miške, o tik dėl šūdėdystės, galima tokį daiktą atsisiųst už 15-20 dolcių smile.gif

OHO kiek batareiku iseitu!! bigsmile.gif Ir dar man ant (daug) drinks_cheers.gif liktu thumbup.gif .
Dab nebeturim ka dresiruot schmoll.gif Zose panasi i riebu taksa, bet nieks nebemedziojam tai ner prasmes ir ja vaityt. Be to jin VISKA moka: ir bucki duot, ir labas, ir numirt, ir sokiai-pokiai, ir paplepet, ir smurkst i lova... biggrin.gif
P.S. Tiesa pasakius net nelabai numanau kaip medzioklini suni "per skausma" dresuot g.gif Jie gi ir graziuoju viska ismoksta lotuliukas.gif Nu nebent jei zveries per ilgai nepaleidzia; bet tokiu momentu trinktelejus,- kita syki gali visai serno nebeimt ir netgi pradet jo bijot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 02 20, 13:49)
OHO kiek batareiku iseitu!!  bigsmile.gif  Ir dar man ant (daug)  drinks_cheers.gif  liktu  thumbup.gif .
Dab nebeturim ka dresiruot  schmoll.gif  Zose panasi i riebu taksa, bet nieks nebemedziojam tai ner prasmes ir ja vaityt. Be to jin VISKA moka: ir bucki duot, ir labas, ir numirt, ir sokiai-pokiai, ir paplepet, ir smurkst i lova...  biggrin.gif
P.S. Tiesa pasakius net nelabai numanau kaip medzioklini suni "per skausma" dresuot  g.gif  Jie gi ir graziuoju viska ismoksta  lotuliukas.gif  Nu nebent jei zveries per ilgai nepaleidzia; bet tokiu momentu trinktelejus,- kita syki gali visai serno nebeimt ir netgi pradet jo bijot  unsure.gif

Na su medžiokle aš nelabai susijus, tas labai brangus- jis sąlyginai vadinamas medžiokiniams-jis tiems šunims kurie neturi medžiot, o medžioja. Pajunta žvėrį ir adjos miškan, nors dokuose įrašyta kad jis visai ne joks medžioklinis..... Ir ne sezonas ir iš vis medžiot draudžiama. Tada deda jiems tą brangenybę ne pigesnę nei 200 eu, kur poveikio laukas didelis lb ir medžiai jo neužstoja wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zay: 20 vasario 2015 - 14:16
QUOTE(zay @ 2015 02 20, 13:58)
Na su medžiokle aš nelabai susijus, tas labai brangus- jis sąlyginai vadinamas medžiokiniams-jis tiems šunims kurie neturi medžiot, o medžioja. Pajunta žvėrį ir adjos miškan, nors dokuose įrašyta kad jis visai ne joks medžioklinis..... Ir ne sezonas ir iš vis medžiot draudžiama. Tada deda jiems tą brangenybę ne pigesnę nei 200 eu, kur poveikio laukas didelis lb ir medžiai jo neužstoja wink.gif

Medziokliniams tas "nesezonas" labiausiai ir kenkia doh.gif Suo gi nesupranta visos biurokratijos, o "drozt" ant zverio ji reikia beveik non stop. Ypac kol dar mazas! Ir pagal visas instrukcijas skalikas turi nedirbt, jei tu neturi sautuvo. Bet kaip nesezono metu su sautuvu ir sunim po miska pasivaiksciot?? Ka paskui didz. gerb. gamt. aps. inspektoriui pasakysi?? A?? bigsmile.gif O gi reikia ne tik pasivaiksciot, bet dar ir pasaudyt, ir per vamzdzius "ATBOJ" patrimituot... Ir su masina pasivezint, ir papypsent, ir... t.t.
(Nu as nieko nesakau: jei leistu viska ko pageidauciau... nesu toks labai tikras, kad vakarop poris-trejetas serniuku bagaznike neguletu) blush2.gif bigsmile.gif blush2.gif
Aptvaruose irgi nei sis nei tas: jei rimtam miske,- tada vaziuoji 150 km. i viena gala, kad suni 15 minuciu (daugiau vaikytis negali nes butu jau "blogas suva"; o antra karta leist irgi negalima) paskui sernus pagainiotum. Voljeruose... nu tik visoskiems pypliams kurie pirma karta serna mato tada gaaal ir jooo, bet dirbanciam skalikui... blink.gif Lygiai sekmingai galima Zoologijos sode ant drambliu siundyt biggrin.gif biggrin.gif
O tai kaip atidirbt komanda "SUVIS"?? Ta reik riktelt jau prisitaikius, kad suo nuo zveries atsoktu ir duotu pora sekundziu issaut, o tada pataikei/nepataikei ir turi pult.
Kaip filme sake Nikulinas: "Treniruokis ant... kaciu" cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkada seniai kažkas buvo įkėlęs paveiksliuką, kaip šuo puola ant kito šuns, o šeimininkas bando valdyti situaciją su klikeriu (jei gerai pamenu) biggrin.gif gal kas nors vis dar turi tą paveiksliuką?
Atsakyti
Sveikos,
noriu sužinoti, kur yra gera šunų mokykla, kur galėčiau savo šunį palikti? Kad ir mokintų ir būtų kartu su viešbučiu. Ačiū. (klausiu tik mokyklos+viešbučio, ne moralų)
Atsakyti
QUOTE(nikita123 @ 2015 02 22, 20:03)
Sveikos,
noriu sužinoti, kur yra gera šunų mokykla, kur galėčiau savo šunį palikti? Kad ir mokintų ir būtų kartu su viešbučiu. Ačiū. (klausiu tik mokyklos+viešbučio, ne moralų)

Vilniuje pas Gračiovą nebent. Jokiu būdu nepalikt Vilniuje Kaikariui-šuo bus sąžiningai baladojamas, nors jis labai gražiai reklamuojas, baisu kaip ten dresuojama. Jis anksčiau pats nesigėdydavo sakyt, kad pas jį dresūra vyksta "kerzinių batų principu".
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 02 20, 10:37)
Irgi ne patys sugalvojom. Ar tai knygoj perskaitem, ar tai dresavimo mokykloj pamoke  blush2.gif

tarybiniais laikais Dossafe dresuroje ir Puskaciu jungdavo,nezinau kaip lietuvisshkai,bet prie maisto ant zemes laidas islindes maiste,suo ima maista,sukamas mechanizmas,gauna srove chacha va kokiu absurdu budavo. aisku cia ne visur taip,as tik savo miesteli maciau. o tais laikais savo vokieti mixa dresavau kad neimtu is svetimu... ateina draugas mano,duoda kasneli kaire ranka,jei ima,desine su pagaliu i kupra... ziauru,bet mano vokietis ismoko visa gyvenima pamoka,jei svetimas siulo maisto,suurzgia,jei dar kisha maisto...kanda ir ziauriai,man vaikui buvo linksma.visi draugai mano kentejo,
Atsakyti
QUOTE(Neisha @ 2015 02 22, 15:59)
Kažkada seniai kažkas buvo įkėlęs paveiksliuką, kaip šuo puola ant kito šuns, o šeimininkas bando valdyti situaciją su klikeriu (jei gerai pamenu) biggrin.gif gal kas nors vis dar turi tą paveiksliuką?

user posted image
Atsakyti
labas vakaras,
atsiprašau jei apie tai jau buvo kalbėta, bet turiu didelį rūpestį ir tiesiog nežinau kur kreiptis (ar dresūros šuneliui reikia ar kokio šunų psichiatro).
Tėvai iš prieglaudos pasiėmė 2 m. šunį. Jis ir labai mielas, ir geras, ir klauso. Bet net man šuns niekad neturėjusiai akivaizdu, kad mūsų šunelis buvo muštas, nes vos mus sutikęs nežinau kaip aprašyti... sukasi į ratuką, atsigulęs ant žemės, ir tuo pačiu uodegą vizgina. tai kiek aš suprantu jis buvo labai skriaustas ir sutikęs žmogų rodo visapusišką nuolankumą. (mes tikrai nei vienas jo net apšaukęs nesam, nes tikrai visi mylim). Tai gal patartumėte, kur kreiptis, kad šuniui pasitikėjimą savim sugražinti? Gal žmonėm pradės pasitikėti, kai supras, kad mes jį mylim?
Atsakyti
Ko gero laikas bus geriausias "psichiatras".
Be to, gal tokia suns natura ir jis taip dziaugsma rodo? g.gif
As bandyciau ignoruot toki elgesi, o pagirt tik kai jau atsistoja ir pasauktas ateina. Jei jis tikrai mustas ir guosit gulinti,- ilgainiui jam baime tai praeis, bet manys, kad reikia griut, nes tada ji giria blush2.gif
Atsakyti
Jei jis taip elgiasi su savais ,kas cia blogo,suo is dziaugsmo,jis ji taip isreiskia.Jei su visai pirma karta matomu,tada reikia laiko,kad susivoktu kas yra kas.Gali is dziaugsmo ir gultis,ir suktia ir vartytis.Nereikia jam jokiu daktaru smile.gif
Atsakyti