Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namuciai

wub.gif Minevra sveikinimai 4u.gif

Man tik 3diena.esu laukimo stadijoj.
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2015 02 23, 08:51)



QUOTE(Daisy31 @ 2015 02 23)

man siandien 9dpi..



QUOTE(nekantrioji:) @ 2015 02 23, 20:34)
Man tik 3diena.esu laukimo stadijoj.


Ka gi, laukia įtempta paskutine ziemos savaite bigsmile.gif
Rikiuoju naujienu pranešėjas i eile - Daisy, LaiLa, nekantrioji:)
Visoms jums kuo gražiausių dviejų pagaliuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2015 02 23, 20:28)
Kaip liūdna console.gif
Lb linkiu, kad nebesikartotu toks skausmas ir pagaliau būtum laiminga  nestuke.gif


Nieko, jau susigyvenau ir ziuriu toliau optimistiskai rolleyes.gif
Aciu uz palikejima! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Grįžau namo neseniai, ir pasidariau testa... Neigiamas...
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2015 02 23, 20:48)
Sveikutes, 
Grįžau namo neseniai,  ir pasidariau testa... Neigiamas...


Kol memes neparejo - dar nenusimink 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus, tikiuosi žirnis niekur nebepabėgs... 4u.gif
Daisy31, man 9 dpi irgi paprastas testas dar nerodė, taip kad dar tikrai nėra ko nusiminti ir belieka kantriai laukti smile.gif Aš tądien išvis pasidariau per klaidą, tiesiog apsiskaičiavau doh.gif (pirmą dieną skaičiavau tą, kur įdėjo, o reikia pirmaja laikyti sekančią po įdėjimo). Jei jau darytis anksčiau, tai kraujo, jis vis arčiau tiesos 4u.gif

steka, laikykitės, įsivaizduoju, kaip nelengva.... Man tai buvo I-as IVF, bet prieš tai daryti 5 IUI be jokio kibimo.
Dariau VK Vilniuje.

nekantrioji, žinau kaip lėtai eina šitos laukimo dienos... Bet aš sau pasakiau, geriau jau išlaukti ir tada daryti, nei daryti anksčiau ir po to dar labiau nerimauti, ar dar tiesiog per anksti, ar neigiamas.. Taip kad kantrybės ax.gif

Laila25, dar ne viskas prarasta..... 4u.gif

Deimanteja, bus ir jūsų gražūs skaičiukai, gi taip anksti testas parodė rolleyes.gif
Atsakyti
As pirmo hcg nebijau, aisku kad jis bus, bet baisiausia, kad tik toliau augtu smile.gif na si savaitele baugoka, bet as ramiai siaip gyvenu, daktaras dar israse savaitele poilsio, tai tikrai patinginiausiu ir nepersitempsiu siomis dienomis bent iki pirmadienio smile.gif
Atsakyti
Zinau merginos, kad testas gal buvo ir per anksti, bet kai yra neigiamas jau nerimas kyla. Tikiuosi viskas bus gerai.
Steka, stiprybes tau! Auksciau galva ir planuojam toliau. Galbut siektiek veliau, bet TAI ivyks.
LaiLa visdelto neislaukei....kiek pamenu planavai testuotis kovo 1d wink.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLa25 @ 2015 02 23, 20:48)
Sveikutes, 
Grįžau namo neseniai,  ir pasidariau testa... Neigiamas...


oi LaiLa25, buk rami, juk mmm dar neatejo nors siandien ir ju diena, tad laikykis!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(steka @ 2015 02 23, 20:34)
Nenukabink nosies, per anksti testavaisi! Paziurek i Minervos skaiciukus - 9dpi buvo 24. Tokio dydzio naminiai nestumo testai nepagauna. Priklauso nuo testo jautrumo, bet kiek skaiciau maziausias dydis yra 25, kad uzciuotu. Luktelk dar dienele-pora!

Man yra parodęs testas II, kai HCG buvo 1,45 ax.gif
Atsakyti
10dpi jau netikiu stebuklais, praeitą kartą buvo taip pat 13 d prasidėjo kraujavimas...
Ką gi, suksim galvą ką toliau daryti....
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 02 23, 22:42)
Man yra parodęs testas II, kai HCG buvo 1,45  ax.gif


Gal testas brokuotas buvo ir parodė tai, ką labai norėjosi pamatyti biggrin.gif

..ei merginos, neskubėkit su tais testais, gali netikslumai būti ir dėl sprogdukų, ir dėl to, kad per anksti. Laukit paskirtų datų ir pradėkit nuo kraujo tyrimų. Nervai tikrai ne į sveikatą... 4u.gif
Atsakyti