Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 11 tema

QUOTE(ViktukE @ 2015 07 09, 10:42)
Sveikos,

Kol pati neisbandziau nesiuliau, po triju dienu jau mates pagerejimas, man padejo:

http://www.hiperfarm...cura-250ml.html

Yra ir mazesniais kiekais
Be hormonu, antibijotiku ir viso kito sudo. Svarbiausia nueme niezejima. Ir labai patiko, kad purskiamas, i plaukus labai super.

Jeigu kas isbandysit parasykit ar jums padeda.


Naudojau jį kūnui. Nežinojau, kad galima ir galvos odai. g.gif
Man padėjo. Nuima niežėjimą, maloniai vėsina ir ramina odą. Rezultatas pastebimas po ~ 2 sav. naudojimo.
Siunčiausi iš UK.
Atsakyti
Kuo gydote psoriazes pazeistus nagus?
Atsakyti
Sveikos,
norejau paklaust - ar kas vartojat kontraceptines sergant zvyneline, ar nepastebejot kad nuo ju paumetu liga? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2015 08 08, 02:14)
Kuo gydote psoriazes pazeistus nagus?

mane tas irgi domina g.gif gyd. sake negydomi nagai ....kazkokiu prieparatu spec. jiems nera tepti . o tie kur kunui skirti nepadeda .
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2015 08 11, 14:14)
mane tas irgi domina  g.gif  gyd. sake negydomi nagai ....kazkokiu prieparatu spec. jiems nera tepti . o tie kur kunui skirti nepadeda .


Anstesnese temose skaiciau kad galima lasinti elocon tirpala, kur galvai skirtas.
Siaip tai yra vaistu geriamu kur ir psore isvalo, tik kad jie nuodingi, prie psor.artrito skiria, kartu ir oda issivalo.
O gal kas Puva terapijas praejaes? mazdaug po kiek laiko atsinaujina zvyneline odoje? Ir gal kam dare plazmafereza? Idomu isgirsti ispudzius. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ar yra kam is jusu, kad del zvynelines galvoje butu baisiai nuslinke plaukai, beveik iki plikumo? Gydytoja sake, kad prie zvynelines neslenka plaukai, nors esu girdejusi ka kita. Man pradzioje diagnozavo zvyneline, o po to dar alopecija. Kazkur viduje gyvena tikejimas, kad gal suklydo, gal tas slinkimas del zvynelines ir kada nors pasveiksiu..
Atsakyti
Gydomės čia ax.gif

http://www.supermama...owtopic=1004189
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2015 08 24, 15:35)
Ar yra kam is jusu, kad del zvynelines galvoje butu baisiai nuslinke plaukai, beveik iki plikumo? Gydytoja sake, kad prie zvynelines neslenka plaukai, nors esu girdejusi ka kita. Man pradzioje diagnozavo zvyneline, o po to dar alopecija. Kazkur viduje gyvena tikejimas, kad gal suklydo, gal tas slinkimas del zvynelines ir kada nors pasveiksiu..


Man isslinko ir pirma ir antra karta, tarp siu kartu 10 metu remisija buvo, bet jie neataugo, labai daug buvo anksciau plauku,o dabar vos,vos... verysad.gif
Atsakyti
Sveiki visi, turiu ir aš šia problema, jau manau beveik 20 metų, nuo vaikystės. Esu tikrai išbandęs daugybę įvairiausių vaistų, kremų, žolelių. Daugybę ligoninių, pakeitęs ne vieną daktarą, esu bandęs net kraujo valymą ir įvairiausių kitų metodų, bet praktiškai niekas nesuteikia jokio pagerėjimo. Esu bandęs taip pat ir tulcinos metodus, tai tik žiauriai svoris nukrito, gal kažkiek pagerėjo, tai nebent siūlyčiau merginoms, moterims kurios nori sulėknėti tuo pačiu ir aišku kas turi žiauriai didelį ryžtą wink.gif. Aj taip pat esu bandęs ir užkalbėjimus pas tokia patikimą močiųtę, ir įvairiausias žoleles ir jokio teigiamo poveikio ir kas keisčiausia kad dažniausiai visus metodus renkuosi pagal rekomendacijas, kurios kitiems tikrai padėjo, bet va matyt reikia atrasti kas būtent tinka tik tau.
Galiu pasidžiaugti jog pastaruoju metu atradau tikrai kažką naujo ir veiksmingo, kas ne tik padeda tvarkytis su šia liga, o apskritai keičia gyvenimo kryptį į teigiamą pusę. Atradau tokį žmogų, kuris save vadina kaip ir mokytoju, tiesiog labai išmintingas žmogus, labai padeda įvairiuose gyvenimo situacijose. Jis pats kaip ir užsiima tuo, mokina, padeda žmonėms, atsako į įvairiausius klausimus, kas pačiam net atrodytų sunkiai suvokiama. Pagrindas ką jis moko yra darbas su savimi, savęs pažinimas, anot jo, mūsų problemas susijusias su savo kūnų, negalavimais turime spręsti mes patys, o ne tikėtis kad padės koks teplas, kremas ar arbatžolės. Kažkiek galima įžvelgti ezoterikos, bet bent jau aš šioj srity gal mažiau duomiuosi, bet apskritai paėmus tikrai naudinga, svarbu ir įdomu. Kas kalbant dėl ligos tai ganėtinai pagerėjo, aišku tai dar tik pradžia, nes kuo tolyn tuo einasi geryn, o apskritai paėmus fizinę ir emocinę būklę tai labai pagerėjo, atrodo į gyvenimą pradedi žiūrėti visai iš kito kampo.
Kam gal įdomu kad nereklamuoti čia, galėčiau pm daugiau papasakoti, ar gal ką padėti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gella* @ 2015 08 11, 21:33)
Anstesnese temose skaiciau kad galima lasinti elocon tirpala, kur galvai skirtas.
Siaip tai yra vaistu geriamu kur ir psore isvalo, tik kad jie nuodingi, prie psor.artrito skiria, kartu ir oda issivalo.
O gal kas Puva terapijas praejaes? mazdaug po kiek laiko atsinaujina zvyneline odoje? Ir gal kam dare plazmafereza? Idomu isgirsti ispudzius. Aciu  4u.gif


lasinti galima ,bet kad nepadeda niekas , aplamai jei oda dar galima issivalyti tepalais, nusluoksniuot , bent kelias dienas svariam pavaiksciuot , o su pazeistais nagais jau reik laukt ilgai , kad kitas ataugtu 2-3 menesiai ...ir dazniausiai auga toks pats pazeistas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 26 rugpjūčio 2015 - 09:27
QUOTE(Gella* @ 2015 08 24, 16:19)
Man isslinko ir pirma ir antra karta, tarp siu kartu 10 metu remisija buvo, bet jie neataugo, labai daug buvo anksciau plauku,o dabar vos,vos... verysad.gif

o kaip kovojat su zvynelinia galvoje? tai nieks nepadeda? tada nesuprantu, kodel sako,jog prie zvynelines kaip tik geri plaukai buna.. Kazi ir nuplikti nuo jos galima...?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2015 08 26, 21:23)
o kaip kovojat su zvynelinia galvoje? tai nieks nepadeda? tada nesuprantu, kodel sako,jog prie zvynelines kaip tik geri plaukai buna.. Kazi ir nuplikti nuo jos galima...?


Agafijos sampunas dermotologinis, elocon skystis. Galima matyt,pussesere pora plauku ir turi... man kazkada irgi visi plauku pavydejo, o dabar as pavyzdziu kitiems... smile.gif
Atsakyti