Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(jidabar @ 2015 12 22, 11:11)

Įdėkite NORMALIAI nuotrauką, tada gal kas nors ir galės pasakyti, ką mato.
Atsakyti
Sveikutės, patekau į ekstremalią situaciją. Susirgau, kosėju ir t.t., šiandien turėjau pradėti gerti antibiotikus, bet ryte dėl viso pikto pasidariau nt (nes su vyru bandėm pastoti jau 15 mėnesių). Pamačiau tai, ko anksčiau nematydavau - ale vaiduokliuką. Šiandien yra 32 ciklo diena, bazalinė temperatūra 37,1 (kadangi sergu, aišku pasimatavau ir kūno temperatūrą, parodė 35,9). Nežinau ką daryti. Ar gali būti, kad esu nėščia?
Atsakyti
QUOTE(EglėSt @ 2015 12 28, 09:58)
Sveikutės, patekau į ekstremalią situaciją. Susirgau, kosėju ir t.t., šiandien turėjau pradėti gerti antibiotikus, bet ryte dėl viso pikto pasidariau nt (nes su vyru bandėm pastoti jau 15 mėnesių). Pamačiau tai, ko anksčiau nematydavau - ale vaiduokliuką. Šiandien yra 32 ciklo diena, bazalinė temperatūra 37,1 (kadangi sergu, aišku pasimatavau ir kūno temperatūrą, parodė 35,9). Nežinau ką daryti. Ar gali būti, kad esu nėščia?

Sunkiai sekėsi su foto įkelimu, numetu bent nuorodą į dropbox, turėtų atidaryti:
https://www.dropbox......3 14.jpg?dl=0
Atsakyti
QUOTE(EglėSt @ 2015 12 28, 09:19)
Sunkiai sekėsi su foto įkelimu, numetu bent nuorodą į dropbox, turėtų atidaryti:
https://www.dropbox......3 14.jpg?dl=0


aš matau tik 1 juostelę ir jokių vaiduokliukų. Kartokit testą.
Atsakyti
Čia gal nuo monitoriaus sureguliavimo dar priklauso. Pvz. man matosi. Bet pakartot, žinoma, nepakenks.
Atsakyti
Sveikos , gal galit patarti , kokia rizika pastoti ? Pirmadienį kaip ir turėjau pirmą kartą, vaikinas buvo negyliai ir plevėlė kaip ir neplyšo , nes nebuvo jokio kraujo , bet bėda ta ,kad vaikinas nežino ar baigė, nes nei vienas orgazmo nejutom , ir nemanom ,kad vaikinas galėjo taip greitai baigti ,nes prieš tai dar žaidėm duše, bet vaikinui ištraukus išbėgo šiek tiek baltu , pusiau lipnių išskyrų. Dėl saugumo per valanda išgėriau Postinor 2 , dvi tabletes. Nieko keisto nepajutau , kaip ir pms požymiai , ketvirtadienį turėjo būti mmm , bet vis dar nesulaukiau , tik vakar ant kelnaičių pamačiau dar baltų išskyrų . Bet menesnines man mane labai nereaguliarios ,vieną mėnesį dėl streso jų išvis nebuvo.
Atsakyti
jei mėnesinės turėjo būti ketvirtadienį, pasidaryk testą ir bus aišku.
kraujo nebūtinai turėjo būti pirmąkart.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2016 01 10, 13:36)
jei mėnesinės turėjo būti ketvirtadienį, pasidaryk testą ir bus aišku.
kraujo nebūtinai turėjo būti pirmąkart.
Ar nebus per anksti?
Atsakyti
QUOTE(Gelele1231 @ 2016 01 10, 13:23)
Sveikos , gal galit patarti , kokia rizika pastoti ? Pirmadienį kaip ir turėjau pirmą kartą, vaikinas buvo negyliai ir plevėlė kaip ir neplyšo , nes nebuvo jokio kraujo , bet bėda ta ,kad vaikinas nežino ar baigė, nes nei vienas orgazmo nejutom , ir nemanom ,kad vaikinas galėjo taip greitai baigti ,nes prieš tai dar žaidėm duše, bet  vaikinui ištraukus  išbėgo šiek tiek baltu , pusiau lipnių išskyrų. Dėl saugumo per valanda išgėriau Postinor 2 , dvi tabletes. Nieko keisto nepajutau , kaip ir pms požymiai , ketvirtadienį turėjo būti mmm , bet vis dar nesulaukiau , tik vakar ant kelnaičių pamačiau dar baltų išskyrų . Bet menesnines man mane labai nereaguliarios ,vieną mėnesį dėl streso jų išvis nebuvo.

ateiciai zinok, kad pastoti galima net jei vaikinas nebaigs, nes koks spermiukas gali ir taip islist su isskyrom. baige-negaibe, tai ne rodiklis. Kraujo mylintis pirma karta gali ir visai nebut, net jei nekalta buvai. Ir taip buna. Gal ir nesi nescia, bet cia daugiau testas parodytu tiksliau. O geriausia ji darytis po savaites, kai manai, kad pastojai. Nepanikuok dar. Bet kita karta apie apsauga pagalvokit, o tai tikrai psisizaisit su tokiom "ziniom".
Atsakyti
Sveikos, turiu klausyma, ar gali but nestumas..paskutiniai ciklai buvo 25 29 31 24 30 30 29 30 27 31 siandien jau 32 cd nesulaukiu mm dariausi NT rode tik 1 I ar yra galimybe, kad nestumas yra tiesiog per anksti dar testui?
Atsakyti
Jei šiandien dar sulauktumėt mmm, tai ciklas būtų 31 diena. Toks, koks ilgiausias jau yra buvęs.
Atsakyti
QUOTE(qgne @ 2016 01 12, 21:20)
Sveikos, turiu klausyma, ar gali but nestumas..paskutiniai ciklai buvo 25 29 31 24 30 30 29 30 27 31 siandien jau 31cd nesulaukiu mm dariausi NT rode tik 1 I ar yra galimybe, kad nestumas yra tiesiog per anksti dar testui?

Siandien jau 32 nei mmm nei testuko su II sad.gif
Atsakyti