Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(qgne @ 2016 01 13, 07:10)
Siandien jau 32 nei mmm nei testuko su II sad.gif

Del streso gali menesiniu nebut.
Atsakyti
sveikos mamytes ir busimos..turiu problemele maza smile.gif nesusergu jau 34d.pilvuko apacioje kartais paskausta kartais nugaros apacioje..testa viena dariau kaskaip nenormaliai parode,kita rode lik viena juostele nesuprantu g.gif ar galiu but nescia nestuke.gif ,gal per anksti ir nerodo nestumo?pas ginekologa po dvieju sav.tik..ivairiausios mintys
Atsakyti
QUOTE(Simzim @ 2016 01 21, 10:46)
sveikos mamytes ir busimos..turiu problemele maza smile.gif nesusergu jau 34d.pilvuko apacioje kartais paskausta kartais nugaros apacioje..testa viena dariau kaskaip nenormaliai parode,kita rode lik viena juostele nesuprantu g.gif ar galiu but nescia nestuke.gif ,gal per anksti ir nerodo nestumo?pas ginekologa po dvieju sav.tik..ivairiausios mintys

Kiek dienų vėluoja mėnesinės?
Atsakyti
Testas
Kaip manote ar jau galima mane sveikinti? nestuke.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saicha: 27 sausio 2016 - 11:29
QUOTE(Saicha @ 2016 01 27, 12:27)
Testas
Kaip manote ar jau galima mane sveikinti?  nestuke.gif  smile.gif  4u.gif


Laba, tikrai taip 4u.gif wub.gif Lengvo nėštumo ir laimingos pabaigos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zilvine @ 2016 01 27, 11:43)
Laba, tikrai taip  4u.gif  wub.gif Lengvo nėštumo ir laimingos pabaigos  smile.gif

Valiooo, aciu labai ! 4u.gif thumbup.gif rolleyes.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu tokį klausimą, kuris mane neramina. Per naujus metus mylėjausi be apsaugos, kitą dieną po 24 h. išgėriau escapelle tabletę, jokių šalutinių poveikių kaip ir nebuvo, tik galva truputi svaigo, bet po savaitės prasidėjo mėnesinės ir kaip įprastai 3 dienas truko. Tačiau pradėjau keistai jaustis, pučia pilvą, pilnumo jausmas viduj, skauda kai paspaudžiu bambą, po krūtine tą vietą, tada sukasi galva, blogumo jausmas pilve, skauda nugaros apačią. Tiesa prieš tai gėriau apie savaitę laiko antibiotikus be gerųjų bakterijų, tačiau nemanau, kad tai dėl jų. Dėl visa ko pasidariau NT tačiau testas neigiamas (dariausi po 14 d. po akto, tada kitą pasidariau po 18 d po akto irgi neigiamas (tiesa pirmas testas buvo kasetė, antras srovinis testas) bet abu dariau ne ryte o dieną.
Kas tai galėtų būti? patarkit prašau, ką daryti smile.gif
Atsakyti
Jeigu po nesaugaus sekso jau buvo normalios mėnesinės, be to - du NT neigiami (tas po 18 dienų darytas tikrai jau rodytų, net ir ne ryte), tai koks dar nėštumas? Nesilaukiat Jūs, nusiraminkit mirksiukas.gif O požymius visokius pritempinėjat iš nervų, baimės akys didelės, kaip sakoma biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes. esu pasimetus del testuku ats. ikelciau beje foto bet nemoku!
Esme tame: gal kam yra taip buve. Pasidariau testa ir nieko. balta balta, dariaus ryte. pasidejau as ji ir vakare siaip isstraukiu: rozine juostele, tikrai ne ispaudas kur turetu but ji isdziuvus, yra ta juostele, tik plonesne gal. ir pries tai dariau. nebuvo nieki, po keliu h atsirado rozine linija tik ji plona ir kreiva. na greiciausiai brokuotas. bet vat idomiausia del testuko kuris po keliu h parode ta antra. Ka
manot??
zinoma ryt kartosiu vel.. zesim..
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2016 01 31, 17:20)
Jeigu po nesaugaus sekso jau buvo normalios mėnesinės, be to - du NT neigiami (tas po 18 dienų darytas tikrai jau rodytų, net ir ne ryte), tai koks dar nėštumas? Nesilaukiat Jūs, nusiraminkit  mirksiukas.gif O požymius visokius pritempinėjat iš nervų, baimės akys didelės, kaip sakoma  biggrin.gif

taigi va, kad nzn ar čia nebuvo escapelle šalutinis poveikis, bet lyg ir neturėtų, nes m buvo, kaip įprastai truko. Tačiau tie požymiai kelia nerimą, pastoviai jaučiuosi kaip maišu daužta, sukasi galva ir dar kiti požymiai bet nei krutinė padidejus, nei speneliai jautrūs ar keistos spalvos nei ką. Keista kaškaip čia man:D
Atsakyti
QUOTE(VestaKub @ 2016 01 31, 19:57)
sveikutes. esu pasimetus del testuku ats. ikelciau beje foto bet nemoku!
Esme tame: gal kam yra taip buve. Pasidariau testa ir nieko. balta balta, dariaus ryte. pasidejau as ji ir vakare siaip isstraukiu: rozine juostele, tikrai ne ispaudas kur turetu but ji isdziuvus, yra ta juostele, tik plonesne gal. ir pries tai dariau. nebuvo nieki, po keliu h atsirado rozine linija tik ji plona ir kreiva. na greiciausiai brokuotas. bet vat idomiausia del testuko kuris po keliu h parode ta antra. Ka
manot??
zinoma ryt kartosiu vel.. zesim..


gali but kad HCG yra, bet lb zemas, man buvo 9 su biskiu kai va taip po keliu val parode vaiduokli. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 01 31, 21:07)
gali but kad HCG yra, bet lb zemas, man buvo 9 su biskiu kai va taip po keliu val parode vaiduokli.  4u.gif

aciu uz atsakyma! man labai norejos kazka
panasaus isgirst.
Zesim kas toliau.
O po to kai testukas po keliu h parode antra juostele, pasidarei kraujo tyrima?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(monikalevinski @ 2016 01 31, 20:46)
taigi va, kad nzn ar čia nebuvo escapelle šalutinis poveikis, bet lyg ir neturėtų, nes m buvo, kaip įprastai truko. Tačiau tie požymiai kelia nerimą, pastoviai jaučiuosi kaip maišu daužta, sukasi galva ir dar kiti požymiai bet nei krutinė padidejus, nei speneliai jautrūs ar keistos spalvos nei ką. Keista kaškaip čia man:D


as po escapeles jauciaus 100% nesci kadaise. patikek tu manim cia salutinis poveikis. o man krutine buvo labai jautri, skaudejo pilvo apacia, pamenu ejau is proto isitikinus kad visgi nestuke.gif .
taip kad patikek, tokia doze hormonu ten, viskas gerai:p
Atsakyti