Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galiu būti nėščia?

QUOTE(Indritea @ 2016 02 06, 12:30)
Stestai neigiami, bet ne rytiniai

ta prasme? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 02 07, 00:18)
ta prasme? smile.gif


tiesiogine- neturi zmogus ryte laiko i tulika nueit unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu mane labai neraminantį klausimą. verysad.gif Įkišus pirštą į mankštį, jinai yra tokia apgludus ir atrodo uždara, ir jaučiamas kažkoks apvalus išsikišimas. Mėnesinės dar kaip ir neveluoja, vaikinas į vidų nenuleido. Ar galėčiau būti nėščia?
Atsakyti
QUOTE(PasimetusMergina @ 2016 02 11, 21:46)
Sveikos merginos, turiu mane labai neraminantį klausimą.  verysad.gif  Įkišus pirštą į mankštį, jinai yra tokia apgludus ir atrodo uždara, ir jaučiamas kažkoks apvalus išsikišimas. Mėnesinės dar kaip ir neveluoja, vaikinas į vidų nenuleido. Ar galėčiau būti nėščia?


i jusu klausima atsakyt neimanoma, patarciau pirstu nekaisiot blush2.gif ir testa nusipirkt jei neramina galima nestumas. O kita cikla pradet saugotis normaliom priemonem o ne "nenuleidimu i vidu".
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2016 02 11, 21:07)
i jusu klausima atsakyt neimanoma, patarciau pirstu nekaisiot  blush2.gif ir testa nusipirkt jei neramina galima nestumas. O kita cikla pradet saugotis normaliom priemonem o ne "nenuleidimu i vidu".

O po kiek dienų jau testas gali parodyt rezultatus?
Atsakyti
QUOTE(PasimetusMergina @ 2016 02 11, 22:09)
O po kiek dienų jau testas gali parodyt rezultatus?


mazdaug 10-12d po OVULIACIJOS (ne po sekso!)
Atsakyti
QUOTE(PasimetusMergina @ 2016 02 11, 20:46)
Sveikos merginos, turiu mane labai neraminantį klausimą.  verysad.gif  Įkišus pirštą į mankštį, jinai yra tokia apgludus ir atrodo uždara, ir jaučiamas kažkoks apvalus išsikišimas. Mėnesinės dar kaip ir neveluoja, vaikinas į vidų nenuleido. Ar galėčiau būti nėščia?


Ikisus pirsta nepajusi ar nestuke.gif ar ne. Reikia darytis nestumo testa.
O kita karta saugokites. Blogiausiu atveju, pvz. plysus prezervatyvui, galite naudoti ekstrine kontracepcija (reikia isgerti tablete per 72 val. po nesaugaus lytinio akto).
Atsakyti
Sveiki,

Neseniai man mergina parase ir klause ar pastojau, tai ziauraii isgasdino mane. Sakau ne, tikrai ne as atsargiai tai dariau. O ji pasake kad nera 3sav menesines, tai tad pasiuliau testa pasitikrint ir 2kartus buvo neigiamas, ar as galiu but ramus ar kaip? ka manot? tai buvo viena naktis po baliavojimo, argi ji neper velai man paraso kad ner menesines?
Atsakyti
QUOTE(An0nimas @ 2016 02 27, 11:30)
Sveiki,

Neseniai man mergina parase ir klause ar pastojau, tai ziauraii isgasdino mane. Sakau ne, tikrai ne as atsargiai tai dariau. O ji pasake kad nera 3sav menesines, tai tad pasiuliau testa pasitikrint ir 2kartus buvo neigiamas, ar as galiu but ramus ar kaip? ka manot? tai buvo viena naktis po baliavojimo, argi ji neper velai man paraso kad ner menesines?

ką reiškia atsargiai? nėra atsargiai. Tik kai saugaisi gali būt tikras, jog seksas saugus ir atsargus.
Kiek laiko praėjo po tos nakties?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 02 27, 15:06)
ką reiškia atsargiai? nėra atsargiai. Tik kai saugaisi gali būt tikras, jog seksas saugus ir atsargus.
Kiek laiko praėjo po tos nakties?

Net ir saugantis negali būti 100% tikras, jog apsauga nepaves smile.gif


Jei testai rodo neigiamą, kokio atsakymo tikitės iš forumo narių? smile.gif Jei tikrai neramu, pasiūlykite jai pasidaryti kraujo tyrimą HcG (nėštumo hormono) nustatymui, tuomet tikrai bus aišku kas ir kaip.
Atsakyti
Sveiki,taip jau buvo kad su vaikinu užsiimem seksu,taip jau gavos kad plyšo prezervatyvas ir jis baigė vidui.. :/ Viskas vyko po menesiniu,kiek žinau po menesiniu nevaisingos dienelės iškart po visko išgėriau escapelle kontraceptiku tablete,tai dabar klausimas ar galėjau pastoti? verysad.gif
Atsakyti
Labas, mergaites. Kas dien galvoju ar galiu lauktis, mm dar neturi but, mazdaug po 4-5d turetu ateiti. Paskutiniu pirmoji diena 01.28 7d, ciklas ~35d, nesaugus buvo 18,19,25 cd. Nt darytis manau kiek per anksti? Taip nenoriu sulaukt mm wub.gif ar galiu kazko tiketis ar neverta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrima: 29 vasario 2016 - 11:11