Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo ir primal

aciu uz tema
as kava geriu tik karsta, tai man tokie plakimai netinka, kokoso puse saukstelio ir vsio.
Atsakyti
o kas neleidžia karštos plakti? aš plaku su ikėjos plakikliu, kainavo penklitį, veikia sau puikiausiai. plaku karštą.

pavasaris bigsmile.gif bigsmile.gif jau laukiu, kada žolės valgomos išlįs bigsmile.gif
Atsakyti
Su pavasariu visas 4u.gif Kolkas sviecia saule, gal nelis siandien biggrin.gif

As ir laukiu jau salotu visokiu, nors burokeliais ir moliugais dar neatsidziaugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2015 02 28, 00:00)
U-star, kur dingai? 4u.gif


Ech, vis sugrįžtu paskaityti wub.gif
Tiesa, vėl susiėmiau. Kol kas tik džiovintų vaisių neriboju, datulių. Valgau kai noriu. O... dar cukraus į kavą įsimetu ryte. Nu slabna be jo. Bet jau muša per smegenis mintis kad reikia to nebedaryti. Buvo žiaurus silpnumas apėmęs be cukraus dvi dienas pabuvus, vos nenugriuvau - galėčiau kenteti, bet nerizikuoju su leliuku. Tik bijau, kad gal koks diabetas jei taip suveikė decukracija?

Jautiena, nu koks gražuolis tavo berniukas. Reik užkerėt tau dar vieną, o tai apie nesąmones visokias vyrui galvoti pradedi lotuliukas.gif
Papasakok arba nuorodą įmesk apie tą kūdikių valgymą. Esmė tame, kad jie patys ima kiek nori, ar kaip?
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2015 02 28, 19:20)
MCT yra vidutines grandines trigliceridai is kokoso aliejaus 4u.gif

Tai kur perki jį ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2015 03 01, 10:52)
As ir laukiu jau salotu visokiu, nors burokeliais ir moliugais dar neatsidziaugiau biggrin.gif

Moliūgų jau matyt padauginau, bo smirda stintomis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dievisko skonio sokoladas, skanesnio nesu ragavusi. Sudetis: kakavos mase, cukrus, kakavos sviestas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(U-Star @ 2015 03 02, 02:29)
Tai kur perki jį  ax.gif


Is amazon, kaip ir beveik viska, nes po parduotuves maklinet nemegstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 02, 01:29)
Dievisko skonio sokoladas, skanesnio nesu ragavusi. Sudetis: kakavos mase, cukrus, kakavos sviestas.
user posted image



hm.. o vat man jis nelabai... skanesnis yra Naive
Atsakyti
aptikau toki puslapiuka
http://gandralizdis.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2015 02 28, 01:00)
As nusipirkau MCT alieju kavai - koks geris wub.gif Energijos duoda daug, galva dirba puikiai, jokiu pavargimu, nusmigimu

QUOTE(U-Star @ 2015 03 02, 02:29)
Tai kur perki jį  ax.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2015 03 02, 11:04)
Is amazon, kaip ir beveik viska, nes po parduotuves maklinet nemegstu biggrin.gif

Įdėkit, prašau, nuorodą.
Kuo jis skiriasi nuo įprasto kokosų aliejaus? Jis skystas? Noriu visko, kas suteikia energijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2015 03 02, 11:59)


Cia mano blush2.gif Tik jau apleistas gerokai del laiko stokos blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-sky- @ 2015 03 02, 16:42)
Cia mano  blush2.gif  Tik jau apleistas gerokai del laiko stokos  blush2.gif  blush2.gif



bet fainas puslapiukas paskaitysim. Man kaip tik labai pilva pucia paskutiniu metu.
Atsakyti
QUOTE(-sky- @ 2015 03 02, 15:42)
Cia mano  blush2.gif  Tik jau apleistas gerokai del laiko stokos  blush2.gif  blush2.gif


Taip ir pagalvojau, kad čia tavo produktas;)
Atsakyti