Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo ir primal

QUOTE(-sky- @ 2015 03 02, 14:42)
Cia mano  blush2.gif  Tik jau apleistas gerokai del laiko stokos  blush2.gif  blush2.gif



thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-sky- @ 2015 03 02, 14:42)
Cia mano  blush2.gif  Tik jau apleistas gerokai del laiko stokos  blush2.gif  blush2.gif


Fainas puslapis drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 03 02, 00:29)
Dievisko skonio sokoladas, skanesnio nesu ragavusi. Sudetis: kakavos mase, cukrus, kakavos sviestas.
<...>

labai silpnas sokoladas, tik 70% biggrin.gif 85% minimum!
QUOTE(U-Star @ 2015 03 02, 00:29)
*Ech, vis sugrįžtu paskaityti  wub.gif
**Tiesa, vėl susiėmiau. <...>
***Jautiena, nu koks gražuolis tavo berniukas. 4* Reik užkerėt tau dar vieną, o tai apie nesąmones visokias vyrui galvoti pradedi  lotuliukas.gif
5* Papasakok arba nuorodą įmesk apie tą kūdikių valgymą. Esmė  tame, kad jie patys ima kiek nori, ar kaip? <...>

* as taip pat vis ilendu pasicekavint, kad neatitrukt nuo real world too much;
** man irgi nepakenktu apsiramint est datules;
*** bus i mama atsigimes, juk ana tokia baisiai grazi;
4* net nebandyk, o tai atsiusiu tau augint;
5* Baby Led Weaning esme, kad vaikas sedi ir valgo pats, jokio tyreliu, kosiu ir makalosiu nereikia daryt ir valandu valandas su juo sedet, bandant prikalbint apziot pliurzes sauksteli. man tikrai kantrybe neatlaikytu, nes kiek bandziau jam sauskteli pasiulyt, tai pirma karta issizioja ir viskas, o paskui pati gali valgyt ta kose lotuliukas.gif trumpai, kai vaikui apie 26sav, sodini i kedute ir duodi darzoviu, vaisiu ar kt. supjaustytu i pirsto dydzio ir formos pagaliukus. viskas virta, bet nesuvirta. vaikas pirma mokosi kramtyt, koki menesi ar du, o ismokes kramtyt - ryt. maniskis nuo pat pradziu siek tiek nurydavo, bet zinau kiti vaikuciai tik kramto ir spjauna lauk. privalumai: maziau darbo, nes nereikia terliotis su kosem, geriau ir greiciau vystosi burna-ranka koordinacija, nuo pat pradziu mokinasi manipuliuot maista liezuvu - kramtyt ir nuryt (valgymas skystos koses praktiskai nesiskiria nuo pienuko, kur reikia tik nuryt); maziau sansu, kad bus veliau isrankus, nes siuloma viskas, kas seimos menu, tik be druskos ir cukraus; kadangi vaikas pilnai kontroliuoja, ka jis valgo ir kiek, vystosi teigiamas santykis su maistu ir sotumo supratimas.
dar pareklamuociau, bet atsibudo mano nenaudelis ir reikalauja linskmybiu doh.gif

Atsakyti
Ačiū! Dabar esmė aiški. Manęs jau klausia daug kas ar dar neprimaitinu ir ką duosiu. Žmonės, palaukit, vaikui dar tik trys mėnesiai!
O kiek nelaimingų šansų, kad gali užspringti?
Su tom košėm tai man iš vis nesąmonė atrodo, nes kai čia praplovėt smegenis, kad kramtyti viską reikia man košmaras atrodo, kad vaikui galiu per daug maisto prišerti. lotuliukas.gif

Atsakyti
uzspringimo tikimybe nera didesne, negu maitinant kosem. kai pagalvoji, tai kiek kartu pati esu paspringus paprasciausiai gerdama vandeni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2015 03 02, 16:36)
Taip ir pagalvojau, kad čia tavo produktas;)

pasiilgau Jusu smile.gif kaip sekasi,gal ka naujo patyret?
Atsakyti
QUOTE(U-Star @ 2015 03 02, 18:44)
Ačiū! Dabar esmė aiški. Manęs jau klausia daug kas ar dar neprimaitinu ir ką duosiu. Žmonės, palaukit, vaikui dar tik trys mėnesiai!
O kiek nelaimingų šansų, kad gali užspringti?
Su tom košėm tai man iš vis nesąmonė atrodo, nes kai čia praplovėt smegenis, kad kramtyti viską reikia man košmaras atrodo, kad vaikui galiu per daug maisto prišerti.  lotuliukas.gif


visai normaliai su tom kosem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gerai jei vaikas MP gauna, galima zaisti su tais gabaliukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2015 03 02, 18:06)
uzspringimo tikimybe nera didesne, negu maitinant kosem. kai pagalvoji, tai kiek kartu pati esu paspringus paprasciausiai gerdama vandeni biggrin.gif

Nu pasitaiko. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Azu @ 2015 03 02, 18:28)
visai normaliai su tom kosem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif  Gerai jei vaikas MP gauna, galima zaisti su tais gabaliukais biggrin.gif

Aga, su gabaliukais pažaidžia, pieno pavalgo thumbup.gif O kaip tu maitini dabar, jau duodi kieto maisto, paleo?
Atsakyti
iki 1metu pienas yra nr1 maisto saltinis. taigi marios laiko zaidimams.
as jau matau kitas mamas bendraamziu forumuose panikuojancias, kad ju vaikai nesuvalgo x ml koses doh.gif gerai, kai vaikas noriai ziojasi, tai greit, saukstas po sauskto prikemsi kaip kaledom penima zasi ir vuolia. o tos, kuriu vaikuciai kietai susiciaupe sedi, raunasi plaukus, kad ju vaikai 'nieko nevalgo'.
beje, pastebejau toki idomu dalyka su saviskiu: daznai buna, kad jam neidomu ar nesinori ta diena valgyti, tik viska istasko nuo padeklo ant grindu, isskyrus mesgali. sito niekada nepraleidzia progos pakramtyt. vaikai instinktyviai zino, ko ir kiek jiems reikia wink.gif
Atsakyti
jautiena, kaip idomiai suskaiciau tavo postus apie vaiku maitinima:) Lasini duodi parasyti?smile.gif
Mano vyras pagaliau eme valgyti virtas darzoves, tai dabar man visai paprasta, nereikia jam atskirai kokiu kopustu sinkavoti ar sukti galva del garnyro.
Atsakyti
QUOTE(U-Star @ 2015 03 02, 16:44)
Ačiū! Dabar esmė aiški. Manęs jau klausia daug kas ar dar neprimaitinu ir ką duosiu. Žmonės, palaukit, vaikui dar tik trys mėnesiai!
<...>
jo, MB mama vis klausinedavo, ar dar neprimaitinam. ji pati pradejo primaitint 3.5men doh.gif ir sake suvalgydavo po 2 porcijas... doh.gif jooo, matau as to pasekmes iki dabar, t.y. 10kg antsvorio ir saldumynu priklausomybe doh.gif

Nidulia, sitas metodas yra nieko naujo, taip primaitindavo senais gerais laikais, kol vaiku darymas, gimdymas ir auginimas nebuvo biznieriu reikalas. pamesdavo vaikui kaula ar duonos kriaugzle ir turekis.
neseniai skaiciau viena knygele apie vaiku valgyma-nevalgyma. joje buvo skyrius apie primaitinimo istorija (veiksmas ispanijoj), tai praeito amziaus pradzioj primaitinti buvo rekomenduojama nuo 1metu ir pirmas maistas buvo putra (miltai+vanduo) biggrin.gif

nea, lasiaku neduodu. neturiu siuo metu, o jeigu ir tureciau, tai greiciausiai butu sudyti ir rukyti - netinkami maziem pipiram. beje, matet ta video lt, kur policininkai ala gelbejo lasiniais uzspringusi 10men vaika. neduokdie, kaip baisu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 02 kovo 2015 - 20:23
Mums kūdikiams duodavo lašsinio, sakė net drebėdavom kiek jo reikėjo. Bet arba labai didelį neapžiohamą gabalą atpjaudavo, arba laikydavo kad nenurutyme. Paklsusiy mamos ar ten sūdyti buvo, bet kad rūkyti tai tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo U-Star: 02 kovo 2015 - 22:04