Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo ir primal

jo, mazuliam riebiai reik. maniskis avokada labai megsta ir mesyte duodu riebesne, o ne sausa vistos papa wink.gif
Atsakyti
o man kokia beda nutiko - vakar nusprendziau paziureti kokia doze magnio geriu ir... gerai akd gulejau, tai buciau nukritus- sudety pamaciau rice flour! doh.gif o as taisiklingai kiekviena(na beveik) vakara pries miega gedravau ta magni.... visa ta laika doh.gif ir nesuprasdavau- kodel man iki siol nosis uzgulta nakti verysad.gif
Atsakyti
O tu manai, kad tikrai nuo to? unsure.gif Ryžių miltų vienoje kapsulėje yra labai mažas kiekis. Bet tokiu atveju bus lengva patikrinti, ar tikrai reaguoja.
Nors aš irgi sudėtis išskaitau paranojiškai, jei yra galimybė, tai imu miltukais. Arba, jei jau kapsulė, kad kuo mažiau sudedamųjų būtų. Bet kokiame mg diasporalyje vis tiek visokios fignios primaišyta, tai ir tarp tų reikia atsirinkti.

Apie vaikų mitybas įdomu paskaityti. Fantazijose matau, kaip pameti mėsos šmotą, morkos gabalą ir eini nagų lakuotis, bet jaučiu, kad realybėje taip nesigautų.

Sky blogui irgi pliusas, va kaip užsislėpus... Kaip sveikata?
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2015 03 03, 10:26)
O tu manai, kad tikrai nuo to?  unsure.gif  Ryžių miltų vienoje kapsulėje yra labai mažas kiekis. Bet tokiu atveju bus lengva patikrinti, ar tikrai reaguoja.
Nors aš irgi sudėtis išskaitau paranojiškai, jei yra galimybė, tai imu miltukais. Arba, jei jau kapsulė, kad kuo mažiau sudedamųjų būtų. Bet kokiame mg diasporalyje vis tiek visokios fignios primaišyta, tai ir tarp tų reikia atsirinkti.

Apie vaikų mitybas įdomu paskaityti. Fantazijose matau, kaip pameti mėsos šmotą, morkos gabalą ir eini nagų lakuotis, bet jaučiu, kad realybėje taip nesigautų.

Sky blogui irgi pliusas, va kaip užsislėpus... Kaip sveikata?



ka zinau.. bet zinai- jei kiekviena diena po ryziuka valgyt..tai ir dirginsi zarnyna nuolat.. g.gif
kito paaiskinimo neturiu kodel mano nosis uzsikemsa kai miegu sad.gif patikrinsiu ir parasysiu!
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2015 03 03, 11:45)
ka zinau.. bet zinai- jei kiekviena diena po ryziuka valgyt..tai ir dirginsi zarnyna nuolat..  g.gif
kito paaiskinimo neturiu kodel mano nosis uzsikemsa kai miegu sad.gif patikrinsiu ir parasysiu!


sausas patalpu oras, per auskta kambario temperatura . Ypac sildymo sezonu

Jei musu organizmas butu TOKS NESTABILUS kad nuo vieno ryzio sutriktu visa sistema, tai suvalgius netycia koki sauksta ryziu arba neduokdieve torto gabala - pareitu kapiecas.
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2015 03 03, 11:08)
sausas patalpu oras, per auskta kambario temperatura . Ypac sildymo sezonu

Jei musu organizmas butu TOKS NESTABILUS kad nuo vieno ryzio sutriktu visa sistema, tai suvalgius netycia koki sauksta ryziu arba neduokdieve torto gabala - pareitu kapiecas.



miegam su pradaryta fortke, nakti nesisildom, +18-19
tikrai near karsta. ir cia jau n metu man taip sad.gif paleo pradzioj, gal menesi buvo tobula! bet paskui viskas grizo.. nesu alergiska niekam(bent jau taip manau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 03 kovo 2015 - 11:55
QUOTE(Azu @ 2015 03 03, 11:08)
Jei musu organizmas butu TOKS NESTABILUS kad nuo vieno ryzio sutriktu visa sistema, tai suvalgius netycia koki sauksta ryziu arba neduokdieve torto gabala - pareitu kapiecas.

Vat aš irgi taip galvočiau. Velniai žino, kaip gali būti. Bet tas 0,28 g (pagūglinau) ryžio yra toks kiekis... Tokiu atveju jau tikrai apie kažką iš normaliais kiekiais vartojamo maisto galvočiau.
Tik mitybą pakeitus organizmas būna džiaugsmingam šoke. Badaujantieji irgi ant sparnų skraido.smile.gif

O Rimiake Mulate šokoladai po 2,19 € (7,56 lt). Iš tų pačių Naive. Visai fainos jų sudėtys, pati kažkaip ne, bet svečiams smagiau tokius maitinti.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2015 03 03, 13:04)
Tik mitybą pakeitus organizmas būna džiaugsmingam šoke. Badaujantieji irgi ant sparnų skraido.smile.gif




bet tai kas tada nutinka valgant teisinga maista? kodel jis nustoja dziaugtis ir vekia vel taip pusiau gerai?... verysad.gif

Pradjau ph matuoti. gal ka parodys..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 03 kovo 2015 - 13:33
Labuka 4u.gif prisiduodu, kad jau gryzau, mamule jau isoperuota, dabar i reabilitacija 3 savaitem isveziau i Sventaja. Paskutines 3 savaites prabego begte, viskas lyg blogas sapnas, bet siuo metu yra geriau, kuom ir dziaugiuosi smile.gif

Pasidariau kraujo tyrimus, jie stebuklingai geri dabar - feritinas 16, buvo 4. Nusedimas 135 o buvo zemiau ribos, negali palyginti, nes cia pas mus kitais matais matuoja, bet esme, kad viskas telpa normos ribose. Uzdegima vis dar rodo kraujas, bet labai menkai. Panasu viskas normalizuojasi taip pat stebuklingai kaip ir prasidejo.
Atsakyti
JustDi, kaip smagu girdeti, kad pas tave viskas taip gerai:)
Atsakyti
Sveikos damulencijos!

Aciu visoms uz tas pagyras mano gandralizdziui, dabar tai jau tikrai reikes pasitempti ir atnaujinti nors kazkiek uzsispyrus. Tik kad per darbus nematau nei dienos sviesos, nei nieko sad.gif Sako jeigu darbas trukdo gyventi reikia mesti darba, jau rimtai pradedu mastyti apie kazkokius pokycius... manau pribresim.

Va dar naujiena, man darbe SM uzblokavo visa puslapi, ivardinta kaip "sex education" doh.gif Zodziu bent ikisdavau nosi kartais nuo karto, o dabar se tau bash.gif

O siaip zinokit naujienu neturiu dideliu. Del maisto jau seniai galvos nesuku, leidziu kartais sau kieto surio prie kiausu, kitu pienu no no ... Jau ir berimai odos praejo, tik kapiliarai kuo toliau tuo labiau ryskeja sad.gif Ogi stai siandien man 30 cd. Jauciu pareis greitu metu mmm. Ir jau drasiau imu dziaugtis, kad ciklai susireguliavo, tad drasiau ir apie nestuke.gif imu svajot... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

-sky-, smagu, kad reikaliukai tvarkosi 4u.gif Apie leliuka tikrai svajok, lauk, tikek - paziurek, kiek paleo mamyciu jau yra wub.gif 4u.gif

JustDi, sveikatytes tavo mamytei 4u.gif smagu, kad viskas taisosi 4u.gif

jaicy, man kad ir ka bevalgyciau, visa ziema nosis uzgulta, mano mamai tas pats. Iseini y lauka ir salta, tai kaip vanduo bega, yeini y silta patalpa, visa nosis uzgulta. Man nuo vejo akys asaroja baisiai irgi, tiesiog yra dalyku, kuriu manau nepakeisi ir tiek 4u.gif Bent as linkusi taip manyti, nes man nei viena bandyta mitybos rusis siu dalyku nepagerino smile.gif

MCT pirkau toky:

http://www.amazon.co...keywords=primal

Bet yra ir pigesniu, ir brangesniu - as pasirinkau per viduriuka smile.gif
Atsakyti