Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 metų rugpjūtinukų namučiai*

laba si Sventu Velyku ryta !!!
Noriu palinketi visiems ir visoms - sveikatos, dziaugsmo, meiles, laimes, santarves ir ramybes !!! Su pavasariu ir atgimimu !!! smile.gif

o, vadinas musu 'madonas' teisingai daro biggrin.gif . lauksim, kol pats tvirtai atsises, jau taip nebedaug truksta...
miega dar ... laukiam kol prabus - ruosimes pas mociute . Pirmieji velykiniai pusryciai wub.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(kiskius @ 2015 04 04, 23:36)
jeigu jis atsiseda prisitraukdamas pirstais per pilvo presa tai nera gerai, taip jis pats neismoks atsissesti dar ilgai  mirksiukas.gif kai as kineziterapeutes paklausiau nuo kada turi sedeti, ji man pasake "kada atsises pati, nuo tada, o iki to laiko grieztai nesodinti, nepritraukineti ir tt."  g.gif as ir klausau, o pratimai padedantys atsisesti, tai sukamieji judesiai, kai vaikutis guli ant pilvo skatinti suktis i sona, zaisliukais, telefonais ir t.t. tokiu budu ir atsises per sona, kaip kazkuri sake "madonos poza"  biggrin.gif maniske taip ir ismoko atsisesti, kol kas madonos poza, prisilaikydama viena ranka, bet pati atsiseda  biggrin.gif

taip, aš irgi manau, kad padariau didelę klaidą, kad sodinau jį, kai jis pats dar nebandė sėstis doh.gif Dabar sėdi puikiai, bet nesisėda pats...o va šiandien mum jau 8 mėnesiai rolleyes.gif
gal reikia pabandyti nebesodinti, o daugiau guldyti?
Atsakyti
QUOTE(jolanta.k @ 2015 04 07, 08:38)
Labas  4u.gif

taip, aš irgi manau, kad padariau didelę klaidą, kad sodinau jį, kai jis pats dar nebandė sėstis  doh.gif Dabar sėdi puikiai, bet nesisėda pats...o va šiandien mum jau 8 mėnesiai  rolleyes.gif
gal reikia pabandyti nebesodinti, o daugiau guldyti?

Nemanau, kad turi įtakos, jog sodinai. Aš neįsivaizduoju kaip galima nesodinti, kai vaikas jau gulėt nebenori, nes pvz mano vaikis jau nuo 5 men rėkdavo, jei reikėdavo gulėt, išsigelbėjimas buvo, kad ant pilvo patiko ir taip šliaužiodavo. Bet aš gal likus savaitei iki 6 men jau pradėjau sodinti, ir jis per kelias sav pats išmoko atsisėsti. Manau čia reikia tik vaiko didelio noro ir žinoma jėgų ir teisingo judesio wink.gif o jis ropoja?
Atsakyti
QUOTE(zuikiss @ 2015 04 08, 21:40)
Nemanau, kad turi įtakos, jog sodinai. Aš neįsivaizduoju kaip galima nesodinti, kai vaikas jau gulėt nebenori, nes pvz mano vaikis jau nuo 5 men rėkdavo, jei reikėdavo gulėt, išsigelbėjimas buvo, kad ant pilvo patiko ir taip šliaužiodavo. Bet aš gal likus savaitei iki 6 men jau pradėjau sodinti, ir jis per kelias sav pats išmoko atsisėsti. Manau čia reikia tik vaiko didelio noro ir žinoma jėgų ir teisingo judesio wink.gif o jis ropoja?

Taip, prieš kokią savaitę išmoko ropot smile.gif
Atsakyti
Laba visiems
Oi kaip senai buvau uzsukus ax.gif tik fb daznai bunu.Na mes jau po truputi sveikstam.Bandom stotis,neropojam,sliauziam kaip kirminukas.Atostogaujam kaime,tiksliau tetis atostogauja tai ir mes su juo,prie namo darbuojames.
Atsakyti
laba
na ir oras blink.gif vetra vos ne...ir lietus doh.gif mazas vezime ant terasos miega... uzdangsciau... gal nenunes vejas biggrin.gif

taigis, mazas atsisake visiskai jau mano papo... sake, nori, tai pati zisk biggrin.gif ... na, nenori , tai ir nereik... nereiks atjunkyt, pats nusprende, kad jau didelis vyras biggrin.gif

o siaip gyvenam neblogai. sliauzia, pastovi ant keturiu , moka atsiklaupes pabut (besilaikydamas uz ko nors... - jau i baznycia gali eit biggrin.gif ), ir moka labai pamaldziai rankutes susidet :lotoliukas: .. juokiames, kad kaip klebonas biggrin.gif ...

Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 04 13, 13:17)
laba
na ir oras blink.gif vetra vos ne...ir lietus doh.gif mazas vezime ant terasos miega... uzdangsciau... gal nenunes vejas biggrin.gif

taigis, mazas atsisake visiskai jau mano papo... sake, nori, tai pati zisk biggrin.gif ... na, nenori , tai ir nereik... nereiks atjunkyt, pats nusprende, kad jau didelis vyras biggrin.gif

o siaip gyvenam neblogai. sliauzia, pastovi ant keturiu , moka atsiklaupes pabut (besilaikydamas uz ko nors... - jau i baznycia gali eit biggrin.gif ), ir moka labai pamaldziai rankutes susidet :lotoliukas: .. juokiames, kad kaip klebonas biggrin.gif ...

Su šauniais pasiekimais thumbup.gif Pas mus jie šiek tiek kuklesni ax.gif Dėl judėjimo į priekį judam tik tada kai LABAI norim ir yra dėl ko doh.gif . Judam keistu susigalvotu miksu tarp šliaužimo ir ropojimo. T.y. atsistojam į ropojimo poziciją, tada perkeliam šiek tiek rankytes į priekį ir išsišvankavę bandom užsimesti dar toliau. Va tokiu va keistu būdu ir irkluojam po kambarį ax.gif Kitais kartais, bandom savarankiškai atsisėst intensyviai, arba keliam užpakalį į viršų su ištiestom kojom. Tai įtariu čia mums niekaip neina suprast kodėl kiti stovi, o ji dar ne hihihi.gif

Dėl papo atsisakymo tai irgi gerai, pats atsisakė ir ramu. O aš va greit pradėsiu nerimaut, ką reiks daryt, nes papas kuo toliau tuo didesnis draugas ax.gif , įtariu jaučia intuityviai, kad aš vis mažint jau noriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mari Art: 13 balandžio 2015 - 12:35
Labas.
Retai pasirodau. ax.gif
praėjusi savaitė buvo svečių savaitė. Buvo atvykusi vyro sesuo su draugu, atvažiavo ir uošviai, paskui vyro pusseserė aplankynų buvo. Mažoji šeštadienį jau zirzeno, matyt pavargo nuo dėmesio smile.gif
Oras tragiškas. Praėjusią naktį maniau stogą nuraus. Vakar kaimynė skambino, ieškojo savo šiltnamio doh.gif

Beje, vakar buvom TA. Mes dar 6-to mėnesio skiepo negavusios, niekaip nepraeina sloga. Bet pasvėrė, pamatavo. Esam 69 cm ūgio ir 10,7 kg svorio.
Atsakyti
laba , mamaites
blyn, isejau arkli pavaikyt...sviete saule...uz 5 min kai dejo krusos:oh ... nu bet pradetas darbas, nieko nepadarysi...tai va, vos ne visa pusvalandi mane 'kruso' ... dabar baigiau, grizau apsilt, kavos isgert ...ir ka - saule islindo : oh ...tai ka, negalejo palaukt ta krusa???
mazius ant terasos miega. pavirkavo per miegus, bet miega.

vakar apturejau bajeriuka. palikau nuoga dupa su sese kambary, o pati prie kompo prisedau. Griztu, nesuprantu kame reikalas.. nei tai atpyles, nei tai ka...isiziuriu - ogi apsidirbes, viska istrynes po grindis, i savo rankas, pats paragaves doh.gif nu dar tokio sudino vaiko nebuvau macius lotuliukas.gif nezinojau nuo kurio galo griebt...ir verkt norejosi, ir zviegiau is juoko... tuoj i vonele, po dusu... nuprausiau greituoju budu... ir dabar juokiuos prisiminus, kaip savo 'kose' valge doh.gif

pas mus dabar stojimosi etapas, ir lipimo ant ciuzinio (jis mazdaug 25 cm aukscio nuo grindu). stojasi, griuva...bet vis vien be sustojimo lipa, stoja... jau guzas kaktoj siandien yra ... o kiek dar ju bus doh.gif kol normaliai ismoks atsistot doh.gif

o ryt beje, joriukui 8 menesiai. Kaip greit tas laikas prabego..siaubas unsure.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(laina12 @ 2015 04 17, 12:26)

vakar apturejau bajeriuka. palikau nuoga dupa su sese kambary, o pati prie kompo prisedau. Griztu, nesuprantu kame reikalas.. nei tai atpyles, nei tai ka...isiziuriu - ogi apsidirbes, viska istrynes po grindis, i savo rankas, pats paragaves  doh.gif nu dar tokio sudino vaiko nebuvau macius  lotuliukas.gif nezinojau nuo kurio galo griebt...ir verkt norejosi, ir zviegiau is juoko... tuoj i vonele, po dusu... nuprausiau greituoju budu... ir dabar juokiuos prisiminus, kaip savo 'kose' valge doh.gif



oi vaizdelis turėjo būt lotuliukas.gif

Mes vakar buvom TA smile.gif 8 mėn. 9 d. - 9,600 kg ir 73,5 cm smile.gif gavom mankštelių dėl to kad pats dar nesisėda

Laina 12, kaip jum su primaitinimu? susitvarkė viskas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanta.k: 17 balandžio 2015 - 12:46
jolanta, zinok , viskas gerai, aciu... valgo koses, tik tu , pienisku nelabai megsta. Darzovienes tai raitoja biggrin.gif ryt jau mesos duosiu paragaut smile.gif

Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 04 17, 14:51)
jolanta, zinok , viskas gerai, aciu... valgo koses, tik tu , pienisku nelabai megsta. Darzovienes tai raitoja biggrin.gif ryt jau mesos duosiu paragaut smile.gif

Tai šaunu tada thumbup.gif maniškis daržoves su mėsyte labai mėgsta, vieną daržovienę prasčiau valgo smile.gif
Atsakyti