Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 metų rugpjūtinukų namučiai*

Sveikuolės!

Šiandien mieste susitikau Kitty Kitty, ir prižadėjau įdėt, kaip atrodo dvynukų skėtukų jungtys, tai dedu nuorodas, nekreipkit dėmesio ax.gif
Jungtys
Jungtys2

Aš savųjų jungčių, deja, namie nebeturiu, vadinasi jau pardaviau ar atidaviau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishaqua: 25 balandžio 2015 - 16:28
Labukas visoms ir visiems.Na visai musu tema apmirus.Visos fb sedim.Bet man yra nostalgija musu supermamu klubui juk cia vienos kitas pazinom,susipazinom,ir pykciu nebuvo,pilvelius kartu auginom,ir gimdem kartu smile.gif ech...geras laikas buvo.
Na mes gyvenam gerai,tik kad va ligos niekaip nepasitraukia.Pagaliau turesim dantu,lenda iskart du,jau truko ir desnyte,laukiam nesulaukiam.
Na ka geros dienos visoms.
Atsakyti
vat uztai ir neinu i fb
man geriau cia...
auga joris gerai, tik va, prasidejo stojimosi etapas... doh.gif taigi, niekur labai palikt negaliu... prie kompo prisest laiko ner smile.gif
po menesio , manau , prades jau ir pats vaiksciot, tai dar daugiau reikalu bus doh.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif paskaiciau tai bent siek tiek palengvejo,kad ne viena as cia tokia retai uzsukanti blush2.gif Mano maziukai vis serga pasikeisdami,per balandzio men pora k.antib doh.gif sveriam 11.2-72cm ka nesioti yra,maziukas tik sedi ir vartosi nei ro[ojam nei sliauziojam,pradejom privac.masaziukus bet deja del ligu teko viska nutraukti.
Sveikinimai visoms mamytems ,o ypac toms kurios siandien pirma tokia svente wub.gif
Atsakyti
Visas mamytes su musu svente 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 05 02, 11:52)
*auga joris gerai, tik va, prasidejo stojimosi etapas... doh.gif taigi, niekur labai palikt negaliu... prie kompo prisest laiko ner smile.gif
**po menesio , manau , prades jau ir pats vaiksciot, tai dar daugiau reikalu bus doh.gif

* mes abi kartu pradejom prie atsistoju vaiku uzpakalio sedet biggrin.gif tai mano dukryte jau nuo vakar ismoko graziai nusileis is stovimos padeties, tai jau siek tiek ramiau, nebereikia taip labai prilipus sedet prie jos biggrin.gif
**manau ir mes po menesio jau eisim, dabar jau eina aplink baldus, aplink lovyte biggrin.gif man cia is fantastikos srities, nes didzioji tik 10 men atsistojo biggrin.gif nors metuku jau vaiksciojo, greitai viska pasivijo biggrin.gif bet mazyle pamasu vaikscios tikrai anskciau biggrin.gif
Atsakyti
laba, mamytes ir mazuliukai... su ta praejusia mamos diena

man ji nesmagi buvo... visa diena kazkokia prislegta...
o vakare - tryniau kose maziui. Jam viskas idomu , kas burzgia, prisliauze, stojosi, griebiau kad negriutu... trintuvas ant sono, ir karsta kose aptaske maziui veiduka sad.gif ... griebiau, po saltu vandeniu ploviau ploviau... vis vien turi mazius kelias puslytes - prie akies, ant skruostuko, smakriuko... ir dar paskui radau - ant rankytes doh.gif sad.gif
taip negera ant dusios.. verkiau verkiau... o dar diedas velniu dave, atrodo, kad tycia taip padariau sad.gif .
pati irgi turiu pora geru pusliu, bet pas mane tai ant kojos ir rankos.. nieko tokio.
O va, del mazulio, bijau , kad randu neliktu...sad.gif

kas galit patart, ar tept kuo? ar geriau nelist ? Kad po nudegimo tik saltas vanduo, tai zinau, bet va, veliau?

ech, labai nesekminga ta mamos diena buvo sad.gif
tikiuosi , pas jus ji buvo dziaugsminga ir smagi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 05 04, 08:45)
laba, mamytes ir mazuliukai... su ta praejusia mamos diena

man ji nesmagi buvo... visa diena kazkokia prislegta...
o vakare - tryniau kose maziui. Jam viskas idomu , kas burzgia, prisliauze, stojosi, griebiau kad negriutu... trintuvas ant sono, ir karsta kose aptaske maziui veiduka sad.gif ... griebiau, po saltu vandeniu ploviau ploviau... vis vien turi mazius kelias puslytes - prie akies, ant skruostuko, smakriuko... ir dar paskui radau - ant rankytes doh.gif sad.gif
taip negera ant dusios.. verkiau verkiau... o dar diedas velniu dave, atrodo, kad tycia taip padariau sad.gif .
pati irgi turiu pora geru pusliu, bet pas mane tai ant kojos ir rankos.. nieko tokio.
O va, del mazulio, bijau , kad randu neliktu...sad.gif

kas galit patart, ar tept kuo? ar geriau nelist ? Kad po nudegimo tik saltas vanduo, tai zinau, bet va, veliau?

ech, labai nesekminga ta mamos diena buvo sad.gif
tikiuosi , pas jus ji buvo dziaugsminga ir smagi smile.gif

Jus vaziuokit pas gydytoja. Kudikio oda labai plona puslyte gali trukt ir pasodaryt net infekcija odos
Yra tepalas po nudegimi net receptinis. Bet ji su gydytojo zinia reiktu tept. Dar yra pantenol putos bet jas is kart reik purkst o ant veido nezinau net. Kad tik praeitu greiciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo red_sun: 04 gegužės 2015 - 08:03
laina12 ojoi kokia nelaiminga diena jums.Gal neliks randu jei nedideles puslytes.
Man ir visada si diena liudna buna,del to kad sveikinu tik anytas ir mociute ant kapu aplankau.O laminga nes mane sveikina ir buciuoja mano trys nuostabiausi vaikuciai.Vat cia pati didziausia laime.
Merginos mano mazaji isbere nuo pampiu ne issutimaa o grynai alergija,kui tept?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Dalyvaujam mes konkurse, norim laimėti siuvinėtą metriką smile.gif gal galite paspausti like po mano komentaru "Markas:)" smile.gif https://www.facebook...mp;notif_t=like
Ačiū iš anksto smile.gif
laina 12, kaip tavo mažiukas?
Atsakyti
jolanta, aciu, neblogai , zinok. jau sasiukai uzsidejo tose vietose, manau po keleto dienu bus tik nezymus randukai. o su laiku ir jie dings.
siaip , vaikinas laikosi gerai. stovi visur, kur tik gali... pasilaikydamas jau eina - palei palange, ar palei zidinio atbraila. Daug krykstauja - ypac, kai sekasi stovet ir paeit biggrin.gif
pilvu sliauzia jau super greit, vos pagaunu doh.gif . dar ismoko isikast koki zaisla, ir tada sliauzt arba ropot... gudrus - ir zaisla nesasi, ir rankos laisvos biggrin.gif
Atsakyti
laba
kol tylu ramu (mazius dar parpia) , prisedau prie kompo. NEs tuoj prabus ir baigsis mano ramybe - tada jau visur begom reik ... ot atejo periodas doh.gif . MAzius visur stojasi, gali negali, bet stojasi doh.gif aciu die, ismoko atsargiai graziai ant dupos atsisest arba pritupt, tai 'avariju' beveik nebuna unsure.gif . Laikydamasis uz zidinio atbrailos ar palanges jau eina - kaip diedukas su vaikstyne biggrin.gif . Stumduka turim, bet jis kazkoks per lengvas, jei mazius virsta, tai kartu su tuo stumduku (nuvirsta, o ant galvos dar stumduka uzsivercia doh.gif biggrin.gif - o tada jau asaru buna biggrin.gif ) . Bet jei prilaikau stumduka, tai bando pirmuosius zingsnelius jau zengt. Manau, po savaites kitos jau pats tiopins po truputuka. PAgaliau ismoko keturpescias normaliai ropot , nebepraslysta biggrin.gif . O pilvu sliauzia taip greit, kad sakiau, gali dalyvaut varzybose biggrin.gif

DAugiau kaip ir nieko labai naujo. zaizdos jau beveik uzgijo, ant rankytes dar truputi matosi, o veidukas jau beveik ner zymes.

Siaip, kai geras oras, tai daugiausia lauke jau 'sedim' . Pabuna vezime vienam , paskui kitam , triratuke, ant ranku, pasedi ant zoles, ant terasos ... paskui vel is naujo 'rata sukam' biggrin.gif . tegu dziaugias gamta biggrin.gif .
Uzsirasiau kt savaite jau i 9 men TA. ziuresim kiek priaugo ir paaugo vaikis.

kaip kitos mamos ir ju vaikiukai issilaike ? irgi laksto laukais turbut - savaitgaliais sm 'tyluma' biggrin.gif
Atsakyti