Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 metų rugpjūtinukų namučiai*

Labas 4u.gif

Seniai berašiau ax.gif

Laina12 smagu, kad žaizdukės beveik užgijo!

Dukrytė auga gerai, ropoja, stojasi, mėgsta žingsniuot bet aš turiu ją laikyt doh.gif išvis negaliu nuo jos nei per metrą atsitraukt nes iškart ašaros, jei kažką užsiima tai ir aš turiu šalia sėdėt...
9,5mėn pasiekimai 8700g ir 70cm ūgis wub.gif moka ploti katučių, rodyt "ate ate", sako "mama", atrodo, kad sąmoningai, nes jei tik išeinu iš kambario ji ašarodama eina iš paskos ir sako "mamamama" ax.gif
Prie kompanijos mergina, visi tik giria, kalbina, o ji tik šypsosi visiem, čiauška..
Atsakyti
Labuką smile.gif
Laina, smagu, kad baigia viskas užgyti 4u.gif
Mano mergina auga gerai, 9 mėn. rezultatai : ūgis 74 cm, svoris 8,6 kg. Moka sėdėt, stovėt, labai greitai ropoti. Žengti nemoka dar. Irgi labai dažnai pasako "mama", bet nemanau, kad sąmoningai, nes jos pagrindiniai kalbėjimai "mamamamama", "tiatiatiatiatia", tai gaunasi ir mama, ir tėte, ir ate smile.gif Moka žaisti ir būti viena, puikiai manieže praleidžia laiką. Geras vaikas ta mano lėlė smile.gif
Atsakyti
Sveikos,simta metu nerasiau cia smile.gif
Mano Leonardui 9men+4 dienos siand biggrin.gif, sveria 11.3 kg doh.gif , ugis 76cm. Dantu nei vieno g.gif , nors pati zinau, kad ir iki metu gali neisdygt, nu bet vistiek kazkaip....
Leonardas linksmas, zvalus ir labai geras vaikas. Jie tokie skirtingi su sese...Sese tai trakelas, va tokio amziaus jau vaiksciojo..., Leonardui reiks metu sulaukt, o gal ir daugiau kol prades vaiksciot..Tinginys kaip reta smile.gifsmile.gif
Nu ka, liko 1 kg numest iki priesnestuminio svorio smile.gif)) Aisku noris dar daugiau, bet kad man nelemta but kudenai, dievinu maista smile.gif
Ai , tikriausiai neminejau cia, mano Leonardas eina i darzeli jau nuo 7 men...Kolkas sekasi labai neblogai, o ir man ramiau, nes sese tam paciam( galima sakyt ir toj pacioj grupej smile.gif ). Grizus namo papasakoja ar brolis daug verke ..smile.gif
Daugiau kaip ir nieko, valgo koseles noriai , geria misini 3k paroje mazdaug, megsta vandeni smile.gif Sese dave sokolado jam vos tik nusisukau minutei tai saltu prakaitu ispyle , iskrapsciau burnyte, tai reke Dieve Dieve..Nusisukt nei minutei negalima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mano vardas: 14 gegužės 2015 - 21:17
oho, mano vardas ... o tai tu dirbi, kad toki maza i darzeli atidavei ?
nezinau, as tai negaleciau... ilgam nei mamai nepalieku, o apie svetimus zmones is viso, ne minciu nekyla ... Aisku, jei kokia beda prispaustu, tai kazka reiktu galvot ...

joriui pirmadieni bus 9 men. Treciad eisim i TA, tai zinosim ugi ir svori...na, sveria tai jau virs 10 kg doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 05 15, 07:21)
oho, mano vardas ...  o tai tu dirbi, kad toki maza i darzeli atidavei ?
nezinau, as tai negaleciau...

Mokaus smile.gif viskas gerai tam darze,privatus, mazas, jaukus, daug auklyciu.. dukra ji lanke nuo 9 men...Leonardas va nuo 7 pradejo.Nelabai turiu iseities istikruju...Juk cia motinystes atostogos ne 2 metai, o tik 26 savaites...Norint gaut pora euru turiu dirbt ar mokytis wink.gif
O as auklei jokiai kazkaip negaleciau palikt.. schmoll.gif
Atsakyti
o kuo skiriasi aukle, nuo aukletoju darzely ?
nematau skirtumo - svetimas zmogus ir tiek... wink.gif ...

bet kai iseities nera, ner kur detis. as pvz, auginciau iki triju metu, jei tik butu kaip...deja, teks atiduot i darzeli nuo 1,9 - 2 metuku sad.gif ... o pirmi treji metai su mama - yra patys svarbiausi vaikui ...sad.gif
Atsakyti
As asmeniskai daug saugiau jauciuos palikdama vaika darzely .O ir darzelis visiska priesingybe lietuviskiem.Ne visai viskas jame mane tenkina, bet labiausiai ramina kad tokio amziaus vaikam skirta po beveik viena aukle smile.gif O ir dar esu labai savotiska, nemegstu jokiu svetimu zmoniu zujanciu mano namuos biggrin.gif, oi ir dar kruva priezasciu, tad aukles tikrai ne man biggrin.gif
Del vaikucio auginimo, taip , iki metu tikrai buciau norejus pasiaugint pati, bet ne iki 2 ar 3 smile.gifsmile.gif Nenuskriaustas mano mazius,nuvedu max 3-4 ne visai pilnas dienas, tad viskas ciki thumbup.gif , nesergam ptfu ptfu, o ir sesei jega but su broliu kartu smile.gif.
Atsakyti
Kiekvienas renkasi pagal save, kas seimai geriausiai ir priimtiniausia 4u.gif svarbu mama butu laiminga ir tada vaikas bus laimingas thumbup.gif yra tokiu mamu, kurios gali visa gyvenima nieko nedirbt tk su vaikais namie uzsiimti ir jas tai veza, o yra mamu, kurioms gyvybiskai butina pakeisti aplinka, atitrukti nuo sauskelniu, kosysciu ir misinuku, kad jaustusi laimingos 4u.gif
as nemanau, kad vaikui bus geriau, jei mama per kancias sedes su juo namuose (perkeltine prasme), arba priesingu atveju su asaromis paliks ji auklei ir eis per prievarta dirbti 4u.gif taigi kiekvienam savo 4u.gif
As irgi jau menuo kaip dirbu, mazyles i darzeli nevedu ir auklei nepalieku, dirbu pagrinde is namu, o kai jau reikia iseiti i darba mazyle visiskai rami palieku su savo mama. Mano mama man yra vienintelks zmogus (po vyro) su kuria vaikus ramiai nors ir kelioms dienoms palikciau
Atsakyti
niu, kaip banaliai skamba - kai mama laiminga ir vaikas laimingas bus biggrin.gif ...deja, pazistu tokiu 'laimingu' mamu (manau, ir jus ne viena tokia pazistat doh.gif ) , kuriu vaiku laimingais kazkaip neiseina pavadint ... sad.gif

laba is ryto...
gal stiprokai pasakiau, bet , deja, tokia tiesa ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2015 05 16, 09:17)
niu, kaip banaliai skamba - kai mama laiminga ir vaikas laimingas bus biggrin.gif ...deja, pazistu tokiu 'laimingu' mamu (manau, ir jus ne viena tokia pazistat doh.gif ) , kuriu vaiku laimingais kazkaip neiseina pavadint ... sad.gif

laba is ryto...
gal stiprokai pasakiau, bet , deja, tokia tiesa ... smile.gif

na viskas proto ribose wink.gif aisku jei vaikas mamos visai nemato, nebus laimingas, jei mamai laime teikia taurele (jei apie tai turejai galvoje) tai zinoma kokia mama laiminga bebutu nebus vaikas laimingas.
Bet nebus ir vaikas lamingas jei mama, kuriai truks plys reikia saviraiskos, isejimo i zmones sedes, 3 metus namuose vien tam, kad sedet, jei jai tai neteikia labai dideles laimes.
Atsakyti
Mamytės kaunietės, nepykit už poster_offtopic.gif . Gal kuriai reikia Kamistad Baby gelio? Parsisiunčiau savo mažei į ateitį, o jis galioja iki š.m. spalio, jaučiu pas maniškę dar nei vieno dantuko nebus biggrin.gif. Atiduočiau už 3 eur. Dainavos raj.
Lietuviškas aprašymas.
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2015 05 16, 11:26)
na viskas proto ribose wink.gif aisku jei vaikas mamos visai nemato, nebus laimingas, jei mamai laime teikia taurele (jei apie tai turejai galvoje) tai zinoma kokia mama laiminga bebutu nebus vaikas laimingas.
Bet nebus ir vaikas lamingas jei mama, kuriai truks plys reikia saviraiskos, isejimo i zmones sedes, 3 metus namuose vien tam, kad sedet, jei jai tai neteikia labai dideles laimes.


o jeckau, jei neteikia vaikai laimes, gal nereik ju ir susilaukt wink.gif ... vaikai ir yra - atsakomybe , meile, rupestis... Darbai ir savirealizacija palauks... o praleistas laikas ne su vaiku - nebesugris ...

jei pagimdai, po menesio kito numeti svetimam ir leki saviraiskos pasisisemt doh.gif na, as vadinu - motina gegute biggrin.gif ... as pazistu pora tokiu doh.gif ... nezinau, kazkaip man tai nesuvokiamas dalykas... vaika augina aukle nuo menesio amziaus, o mamai reik realizuot save... doh.gif bet mama tai labai laiminga biggrin.gif ir dar ne tik darbas , dar ir malonumai visokie reikalingi - Bet uztai grizta vakare pas vaikiuka visa laiminga ir issisiepus biggrin.gif pernakvojimui biggrin.gif

QUOTE(priklausomybe @ 2015 05 16, 12:16)
Mamytės kaunietės, nepykit už  poster_offtopic.gif . Gal kuriai reikia Kamistad Baby gelio? Parsisiunčiau savo mažei į ateitį, o jis galioja iki š.m. spalio, jaučiu pas maniškę dar nei vieno dantuko nebus biggrin.gif. Atiduočiau už 3 eur. Dainavos raj.
Lietuviškas aprašymas.


manau, jei po termino praeis kad ir puse metu - drasiai gali naudot mirksiukas.gif
Atsakyti