Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(Mide @ 2015 08 17, 21:39)
Dalyvausi sestadieni sventeje?


O tu?
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 08 18, 18:36)

As nepriklausau tai komunai, bet nuo tos vietos man koks 20km. Patiko programa,butu idomu dalyvauti. Jei niekas nepatrukdys, manau dalyvausiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mide: 18 rugpjūčio 2015 - 21:35
Tiesa, kaip "rugsejo 1-oji" praejo?
Mes nespejom ateit, daktaras uzvelavo tai likom be mokyklos doh.gif
Atsakyti
Pas mus "rugsejo 1" yra rytoj, tai dar neatejo biggrin.gif


Apie kokia svente jus cia bandraujat?
Atsakyti
QUOTE(simasta @ 2015 08 18, 22:32)
Pas mus "rugsejo 1" yra rytoj, tai dar neatejo biggrin.gif
Apie kokia svente jus cia bandraujat?


Lietuviu bendruomene Pinavija daro svente smile.gif Adresas: Tomter Idrettshus. Kråkstadveien, 1825 Tomter, Hobøl, Østfold smile.gif Apie 40 km nuo Oslo
Papildyta:
QUOTE(Mide @ 2015 08 18, 21:14)
As nepriklausau tai komunai, bet nuo tos vietos man koks 20km. Patiko programa,butu idomu dalyvauti. Jei niekas nepatrukdys, manau dalyvausiu


Na man iki tos vietos apie 50-60 km smile.gif svente skirta visiems lietuviams, kurie nori dalyvauti, tad visi gali. Idomu kiek susirinks smile.gif As esu tarybos nare 4u.gif tad jeigu kas domins, klauskit smile.gif

Cia apie svente placiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 18 rugpjūčio 2015 - 23:49
QUOTE(*agnyte* @ 2015 08 18, 11:28)
taip, as dar 2in1 smile.gif dar pora savaiciu iki termino man smile.gif

Subludau kažkaip 😊

QUOTE(simasta @ 2015 08 18, 20:32)
Pas mus "rugsejo 1" yra rytoj, tai dar neatejo biggrin.gif
Apie kokia svente jus cia bandraujat?

Panelyte prašom netylėti ir su visom smulkmenom apie savo kelione, patiko, ka aPlanket?, ar gyvenot geroj lokacijoj?Domina viskas 😀 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2015 08 18, 23:39)
Lietuviu bendruomene Pinavija daro svente smile.gif Adresas: Tomter Idrettshus. Kråkstadveien, 1825 Tomter, Hobøl, Østfold smile.gif  Apie 40 km nuo Oslo
Papildyta:
Na man iki tos vietos apie 50-60 km smile.gif svente skirta visiems lietuviams, kurie nori dalyvauti, tad visi gali. Idomu kiek susirinks smile.gif As esu tarybos nare  4u.gif tad jeigu kas domins, klauskit smile.gif

Cia apie svente placiau smile.gif

Oba,saunu!
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2015 08 18, 21:31)
Tiesa, kaip "rugsejo 1-oji" praejo?

Manyciau visai sauniai, isleidau savo pirmoke i pirma klase. <3
Kita savaite isleisiu mazaji i darzeli, dar viena jaudinanti akimirka. smile.gif.
Atsakyti
4u.gif Sveikos, as su tokiu klausimu, neduoda man ramybes, ar tiks vaikuciui darant ID politi, pasines foto is LT, nespalvotos? Buciau lb dekinga uz info.
Atsakyti
QUOTE(mamce13 @ 2015 08 19, 23:52)
Manyciau visai sauniai, isleidau savo pirmoke i pirma klase. <3
Kita savaite isleisiu mazaji i darzeli, dar viena jaudinanti akimirka. smile.gif.


4u.gif
QUOTE(Polijana @ 2015 08 20, 15:40)
4u.gif Sveikos, as su tokiu klausimu, neduoda man ramybes, ar tiks vaikuciui darant ID politi, pasines foto is LT, nespalvotos? Buciau lb dekinga uz info.

Nereikia foto isviso mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis uz dvieju savaiciu eis i darzeli smile.gif O man uz menesio vairavimo egzas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamce13 @ 2015 08 20, 00:52)
Manyciau visai sauniai, isleidau savo pirmoke i pirma klase. <3
Kita savaite isleisiu mazaji i darzeli, dar viena jaudinanti akimirka. smile.gif.


Smagu girdet, kad smagiai praejo "rugsejo 1"
As saviske irgi jau i darza pratinu, nori eit, bet nieko nevalgo darze doh.gif lauke jau buvau palikus viena, tai visai gerai jai ten buvo, bet va kai i vidu nuejo valgyt, tai radau apsiverkuse ir nevalgiuse unsure.gif tikiuosi pripras ten but be dideliu kanciu.

Agnyte, kaip saunu, jau visai nieko nebeliko iki susitikimo su leliuku lauksim ispudziu...

Simasta, prasom apie atostogas pasipasakot, kaip pavyko, ka aplanket.

Kas Flegma pagrobe?
Atsakyti