Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

QUOTE(vavute11 @ 2015 08 07, 12:30)
Laba mergaites,

Nepykit jei ne itema. Klausimuka turiu, ar su laiku gali pakeisti spalva kvepalai? Konkreciai yves rocher rose absolue? Nes skaiciau visagaliam google kad tai pasene kvepalai, kitur raso kad kaikurie su laiku keicia spalva, o kaip istikruju?

Aciu labai  4u.gif


Ir ko gi čia pykt? mirksiukas.gif smile.gif

Kaip tik šiuos turėjau. Pirkau likutį buteliuke, į spalvą net nesigilinau. Vėliau pastebėjau, kad internetinėse foto jų spalva šviesesnė, mano tokia link rudumo buvo, tikrai ne šviesiai rožinė. Bet kvepėjo nerealiai, ta prasme gerai viskas buvo su kokybe, manau.
Atsakyti
QUOTE(theorema @ 2015 08 07, 12:33)

drinks_cheers.gif

Diamant mane buvo sužavėję. tiesa, tik ant kito žmogaus, kvepėjo nuostabiai. ant manęs kažkaip visai ne taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2015 08 07, 16:51)
Keičia kvepalai spalvą, bet ne visi. Apie Yves Rocher konkrečiai pasakyt nieko negaliu.


Dekui 4u.gif

QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 07, 17:39)
Ir ko gi čia pykt?  mirksiukas.gif  smile.gif

Kaip tik šiuos turėjau. Pirkau likutį buteliuke, į spalvą net nesigilinau. Vėliau pastebėjau, kad internetinėse foto jų spalva šviesesnė, mano tokia link rudumo buvo, tikrai ne šviesiai rožinė. Bet kvepėjo nerealiai, ta prasme gerai viskas buvo su kokybe, manau.


Tai va ir tie kur mergaite pasiule pirkt, jie tokie i ruduma. Bet jei kvapui itakos tai neturi tada labai liuks drinks_cheers.gif

Aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinot, ar yra pas mus Vilniuje kur pratestuoti Mancera kvepalus? Creminej lyg nemaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(AMARILIS @ 2015 08 08, 11:20)
Merginos, gal zinot, ar yra pas mus Vilniuje kur pratestuoti Mancera kvepalus? Creminej lyg nemaciau  g.gif


yra CdC 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 08 08, 12:09)

RitaRazi, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(theorema @ 2015 08 07, 12:33)



[quote=darvina,2015 08 07, 13:38]
drinks_cheers.gif
dar šitas neblogas http://www.fragranti...toile-9200.html
vyrui šitas patiko [url=http://www.fragrantica.com/perfume/Fragonard/Toujours-Fidele-16215.html]http://www.fragrantica.com/perfume/Fragona...dele-16215.html[/url

Aciu labai 4u.gif Istyrinesiu,uzsiseivinsiu ir butinai isbandysiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kuri turite pilna 50 ml chanel chance (chance, tendre, fraiche ar vive) viena is apvaliu buteliuku ir galite pasverti, kiek gramu sveria pilnas su kamsteliu? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visagalės žinovės mirksiukas.gif
Prieš ...niolika metų vyrui padovanojau šiuos
Very Valentino
iki šiol tas nuostabus kvapas mano nosyje gyvena biggrin.gif
pasiilgau ir ko gero pirkčiau vėl ,bet LT jų nerandu(gal ieškot nemoku...)
gal patartumėte,kur gaut ne už kosminę kainą
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinisgyvenimas @ 2015 08 26, 11:31)
Sveikos visagalės žinovės  mirksiukas.gif
Prieš ...niolika metų vyrui padovanojau šiuos
Very Valentino
iki šiol tas nuostabus kvapas mano nosyje gyvena  biggrin.gif
pasiilgau ir ko gero pirkčiau vėl ,bet LT jų nerandu(gal ieškot nemoku...)
gal patartumėte,kur gaut ne už kosminę kainą
4u.gif


e-bay... arba galit ir čia bandyt - originalių kvepalų išparduotuvėj užklaust. Kas ten žino, kokie kur šansai, bet... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 26, 13:37)
e-bay... arba galit ir čia bandyt -  originalių kvepalų išparduotuvėj užklaust. Kas ten žino, kokie kur šansai, bet... smile.gif


Ačiū 4u.gif
ebay žiūrėjau...matyt teks gerokai paplonint piniginę arba panašių ieškoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinisgyvenimas @ 2015 08 26, 14:02)
Ačiū  4u.gif
ebay žiūrėjau...matyt teks gerokai paplonint piniginę arba panašių ieškoti  doh.gif


tai užklauskit SM išparduotuvėj - dar ne tokių retenienų surandam 4u.gif
Atsakyti