Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

Gavau kvepalus burbuliniam voke, be jokio papildomo įpakavimo. Na, ne plikas buteliukas, su dėžute, bet vis tiek. Gerai, kai viskas gerai baigiasi, nusiskundimų kaip ir neturiu, bet nesuprantu, kam taip rizikuot? unsure.gif Esu ir anksčiau gavusi kelis tokius siuntinius. Tfu tfu tfu, viskas gerai, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 27 rugpjūčio 2015 - 11:07
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 08 27, 12:05)
Gavau kvepalus burbuliniam voke, be jokio papildomo įpakavimo. Na, ne plikas buteliukas, su dėžute, bet vis tiek. Gerai, kai viskas gerai baigiasi, nusiskundimų kaip ir neturiu, bet nesuprantu, kam taip rizikuot? unsure.gif Esu ir anksčiau gavusi kelis tokius siuntinius. Tfu tfu tfu, viskas gerai, bet...

biggrin.gif čia dar nieko, turiu kvepalus kurios iš MD, narė atsiuntė tiesiog dežuteje, net neužklijavus jos , t.y. ant pačios dežutės nuo kvepalu užrašė adresus ir išsiuntė doh.gif
iki šiol turiu juos lotuliukas.gif
idomu kaip pašte priėmė siusti ir kokias sumetimais mergina taip "pataupė" ant įpakavimo (paklausiau jos, tai gavau atsakymą :.. o kas blogai!?... net neprasidėjau aiškintis doh.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 08 27, 12:05)
Gavau kvepalus burbuliniam voke, be jokio papildomo įpakavimo. Na, ne plikas buteliukas, su dėžute, bet vis tiek. Gerai, kai viskas gerai baigiasi, nusiskundimų kaip ir neturiu, bet nesuprantu, kam taip rizikuot? unsure.gif Esu ir anksčiau gavusi kelis tokius siuntinius. Tfu tfu tfu, viskas gerai, bet...


As burbuliniame voke pries pora menesiu gavau du buteliukus, be jokiu dezuciu, tiesiog taip idetus unsure.gif doh.gif
Kaip nesuduzo iki siol nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2015 08 27, 17:18)
biggrin.gif čia dar nieko, turiu kvepalus kurios iš MD,  narė atsiuntė tiesiog dežuteje, net neužklijavus jos , t.y. ant pačios dežutės nuo kvepalu užrašė adresus ir išsiuntė  doh.gif
iki šiol turiu juos  lotuliukas.gif
idomu kaip pašte priėmė siusti ir kokias sumetimais mergina taip "pataupė" ant įpakavimo (paklausiau jos, tai gavau atsakymą :.. o kas blogai!?... net neprasidėjau aiškintis  doh.gif  lotuliukas.gif )

jei MD tai - atsiliepimą galima palikti, kad turi žmogus problemų su pakavimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(WWWitch @ 2015 08 27, 16:00)
As burbuliniame voke pries pora menesiu gavau du buteliukus, be jokiu dezuciu, tiesiog taip idetus  unsure.gif  doh.gif
Kaip nesuduzo iki siol nesuprantu  g.gif

Tvarkingi ir ramus pasto darbuotojai pasitaike-nemete voko kaip plytos.. smile.gif
As isvis nesuprantu kodel turetu duzti jei neverti visko is sunkvezimio ant zemes blink.gif . Ir jau to burbulinio voko teoriskai turi pakakti. Deja, praktika kitokia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2015 08 27, 16:18)
ant pačios dežutės nuo kvepalu užrašė adresus ir išsiuntė doh.gif

Topas lotuliukas.gif

QUOTE(bellete @ 2015 08 27, 18:19)
Tvarkingi ir ramus pasto darbuotojai pasitaike-nemete voko kaip plytos.. smile.gif
As isvis nesuprantu kodel turetu duzti jei neverti visko is sunkvezimio ant zemes blink.gif . Ir jau to burbulinio voko teoriskai turi pakakti. Deja, praktika kitokia  verysad.gif

https://www.youtube....h?v=0ztBF9NuaSY biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 08 27, 17:32)

Nu Pink Pepper viska i vieta pastato! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sakes, cia dar ir pasistengt reikia! blink.gif
Sudauzet mano tikejima... verysad.gif
Atsakyti
Prieš 5 metus angliškam ebay pirkau nupurkštus kvepalus iš privataus asmens. Atsiuntė paštu, paprastam voke, net ne burbuliniam ir dar tas vokas atsiklijavęs buvo, plėšti jau nebereikėjo. Tai pirmas klausimas buvo - kaip nesudužo ir neiškrito, o antras - kaip nepavogė, nes galų suradus nebūčiau, siunta neregistruota.
Atsakyti
QUOTE(julkanos @ 2015 08 27, 15:18)
biggrin.gif čia dar nieko, turiu kvepalus kurios iš MD,  narė atsiuntė tiesiog dežuteje, net neužklijavus jos , t.y. ant pačios dežutės nuo kvepalu užrašė adresus ir išsiuntė  doh.gif
iki šiol turiu juos  lotuliukas.gif
idomu kaip pašte priėmė siusti ir kokias sumetimais mergina taip "pataupė" ant įpakavimo (paklausiau jos, tai gavau atsakymą :.. o kas blogai!?... net neprasidėjau aiškintis  doh.gif  lotuliukas.gif )


lotuliukas.gif Geras sitas . Kad i voka meta be nieko, tai jau neretas atvejis, bet kad taip .. Reikia tema "Ir ateina jie pas mus ivairiom formom " plesti " ir atkeliauja ivairiais budais " biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolė*** @ 2015 08 27, 19:04)
Prieš 5 metus angliškam ebay pirkau nupurkštus kvepalus iš privataus asmens. Atsiuntė paštu, paprastam voke, net ne burbuliniam ir dar tas vokas atsiklijavęs buvo, plėšti jau nebereikėjo. Tai pirmas klausimas buvo - kaip nesudužo ir neiškrito, o antras - kaip nepavogė, nes galų suradus nebūčiau, siunta neregistruota.


Zinokit ir dabar pakankamai neretai pasitaiko taip.
Atsakyti
QUOTE(Tantamm @ 2015 08 28, 05:40)
lotuliukas.gif Geras sitas . Kad i voka meta be nieko, tai jau neretas atvejis, bet kad taip .. Reikia tema "Ir ateina jie pas mus ivairiom formom " plesti " ir atkeliauja ivairiais budais "  biggrin.gif
Papildyta:
Zinokit ir dabar pakankamai neretai pasitaiko taip.


Na ir istorijos swoon.gif neitiketina, is tikruju. As skaitydama net fiziskai drebeti pradejau, kad tik tiems kvepalams kelyje nieko neatsitiktu, ir lengviau atsikepiau, kai pabaiga visgi gera buvo scare.gif
Gera ideja del "ir atkeliauja ivairiais budais", verta atskiros temos.
Atsakyti
Mėto ir pas mus, nes kažkur girdėjau, kad leistina kristi iš ~1,5m aukščio ir turi atlaikyti ar tik ne 40-50kg svorį g.gif Aš didesnius buteliukus pakuoju užtikrintai (putų polistirole), tačiau kartą sutraiškė stiklo mėginuką, įdėtą tarp polistirole įpakuotų buteliukų, o tai galėjo atsitikti tik užlipus ir gerai pašokinėjus. Esu gavusi ir vokų su padų atspaudais biggrin.gif
Atsakyti
Laba visoms kvapomanėms,

Radau pardę (ale čia gal tik man atradimas) ir galvoju - patikima ar ne, gal kuriai teko susidurti http://kvepalaiinternetu.lt/ Patikimų ir nepatikimų parduotuvių sąraše jos neradau.

Kvepalų saloj molinardą habanitos išpardavė, o šitoj yra ir kaina labai panaši, nu sėdžiu vat penktadienio vakarą su vyneliu ir laužau galvą g.gif
Rašo, kad prekes galima atsiimti ir jų parduotuvėje Konstitucijos pr. 12, šalia VCUP. tai Jūs man, provincijos gyventojai, ir pasakykit - yra ten kokia pardė ar ne, ir, mano suopračiu, jei prekę gali atsiimti vietoje, tai jie kaip ir nesibaido, gal ne fuflo stumia?
Atsakyti