Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(arvydas. @ 2015 03 17, 22:12)
Teko ka nors girdet apie 10 sunu teisiu?  blink.gif  Kaimyne is Danijos tokiu "ziniu" parsiveze ir mane paprotino. Visai kaip 10 Dievo isakymu!  bigsmile.gif  Visu nebeprisimena, bet pats kruciausias, kad reik kad 2 valandas vest pasivaiksciot  blink.gif


O tai čia ne savaime suprantama, kad šunį reikia pakankamai vedžiot? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elia* @ 2015 03 17, 20:57)
O tai čia ne savaime suprantama, kad šunį reikia pakankamai vedžiot? blink.gif

Tai kodel tada ne kas pusvalandi? blink.gif biggrin.gif
Idomu, o nakti irgi uzsiskaito? O kas buna (isskyrus bala) jei koki karta neisvedi" bigsmile.gif
Atsakyti
Truputi ne į tema aš biggrin.gif
Na ar buvo kas šiandien panaktinėjo, dėl pašvaistės?
Taiga kambary kažkelintą sapną sapnavo, o aš ėjau į balkoną šalt ir vaizdu grožėtis.
Šioks toks kadras...
user posted image

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Jolleee, tu iš LT? blink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 18, 03:11)
Šioks toks kadras...

Nu Šiauliuose pašvaistės nebuvo... O gaila... Vaizdai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 03 18, 08:05)
Nu Šiauliuose pašvaistės nebuvo... O gaila... Vaizdai nuostabūs wub.gif

Gal buvo tik nematei? Arba gal mieste per sviesu?
Apie kelinta cia valanda? bigsmile.gif
Ui kaip noreciau pamatyt!!! Bet kazna ar bepavyks. unsure.gif Brandaus socializmo laikais daznokai budavau uz Poliarinio rato, bet taip ir nemaciau. Guodzia nebent tai, kad dab jau pasvaiste pas mane atvaziuoja biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif
Uz tai miraza dykumose esu mates ax.gif Kaip kalnas atrode. Ir net biski suklaidino: beveik pusvalandi neteisinga kryptim ejom kol kazkas i kompasa nepaziurejo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 03 18, 09:17)
Gal buvo tik nematei? Arba gal mieste per sviesu?

Nea, pas mus nebuvo.

Vakar Snapė iškeliavo pas savo naujuosius šeimininkus smile.gif Gyvens netoli mūsų, šeimoje su paaugle mergina ir maža mergaite. Labai džiaugiuosi, kad merginos staigmena tėvams buvo ilgokai planuota ir nustebino juos gerąja prasme smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 18 kovo 2015 - 08:40
QUOTE(Agnnyte @ 2015 03 18, 08:40)
Nea, pas mus nebuvo.
Vakar Snapė iškeliavo pas savo naujuosius šeimininkus  smile.gif Gyvens netoli mūsų, šeimoje su paaugle mergina ir maža mergaite. Labai džiaugiuosi, kad merginos staigmena tėvams buvo ilgokai planuota ir nustebino juos gerąja prasme smile.gif

O, labai sveikinu. Is geru ranku i geras - sunytei pasiseke.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 03 18, 08:05)
Nu Šiauliuose pašvaistės nebuvo... O gaila... Vaizdai nuostabūs wub.gif

Aš nuo 5 su fotiku ant trikojo iki 11.30 prasėdėjau ir nieko. Kaip visad.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2015 03 18, 07:09)
Jolleee, tu iš LT? blink.gif  wub.gif
Taip, LT smile.gif Labai daug kur ji matėsi šiąnakt

QUOTE(arvydas. @ 2015 03 18, 08:17)
Apie kelinta cia valanda?  bigsmile.gif
Ui kaip noreciau pamatyt!!! Bet kazna ar bepavyks.  unsure.gif  Brandaus socializmo laikais daznokai budavau uz Poliarinio rato, bet taip ir nemaciau. Guodzia nebent tai, kad dab jau pasvaiste pas mane atvaziuoja  biggrin.gif  thumbup.gif  biggrin.gif
Uz tai miraza dykumose esu mates  ax.gif Kaip kalnas atrode. Ir net biski suklaidino: beveik pusvalandi neteisinga kryptim ejom kol kazkas i kompasa nepaziurejo.  smile.gif
Apie pirmą valandą nakties smile.gif
Oho, būtų visai įdomų miražą pamatyti... Va jis, gaila, Lietuvoje nesirodo niekada..
QUOTE(Agnnyte @ 2015 03 18, 08:40)
Vakar Snapė iškeliavo pas savo naujuosius šeimininkus  smile.gif
Super naujiena! thumbup.gif
QUOTE(11alpina @ 2015 03 18, 11:03)
Aš nuo 5 su fotiku ant trikojo iki 11.30 prasėdėjau ir nieko. Kaip visad..  biggrin.gif

Aš apie 21val žvilgtelėjusi, tik vos vos pašviesėjimą horizonte mačiau. Vėliau TV užsižiūrėjau.
O kai miegot susiruošiau, pamačiau, kad visai neverta dar miegot biggrin.gif

--
Dar yra tikimybę mažesnę pašvaistę pamatyti.
FB vakar į grupę įstojau, tai ten informacijos galima pasirinkt Aurora Borealis Lietuva
Cituoju:
Yra tikimybė,kad magnetinio lauko aktyvumas išliks G2 lygio audros ribose.Tai reiškia,kad gamtos reiškinys bus matomas tik ne taip aukštai pakilęs virš horizonto linijos,šviesos stulpai ir žalsvos spalvos bus blankesnės.Labiau detali prognozė bus paskelbta šios dienos pabaigoje.
--

O va penktadienį dalinio saulės užtemimo nepražiopsokim biggrin.gif
Atsakyti
Šaunios naujienos dėl Snapės. Faina šunytė wub.gif
O pašvaistę labai norėčiau kada nors pamatyt...jei Domeikavoj matės,tai gal ir Šilainiuose... ax.gif bet nieko nežinojau ir parpiau sau tongue.gif
Apie tas pašvaistes beveik anekdotas pažįstamų rate sklando. Žodž,kažkurią vasarą irgi sočiai magnetinių audrų buvo. Mošos pažįstama išvažiavo motinos lankyt,vyrą paliko namie,Klaipėdos raj kažkuriam kaimuke tarp miškų.Žmogelis naktį pasysiot atsikelia-ėgi žiū-pašvaistė.Susijaudinęs griebia telefoną,skambina žmonai.Žmona nelabai apsidžiaugia,tik įsiunta :
-latre,gert mažiau reikia,tada ir pašvaistės nesivaidens... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 18, 11:23)

Oho, būtų visai įdomų miražą pamatyti... Va jis, gaila, Lietuvoje nesirodo niekada..

Reik labai noret ir pasimato! biggrin.gif 4u.gif Mes tai net LABAI, LABAI!!! norejom. Tas kalnas turejo but uz kokiu 20 km klampojimo per moli iki klyno kur net kupriniu nusiimt neina. Nakti toj pusej kaimelio sviesas lygtais matem, o idienojus jau ir pats kalnas "pasirode". Ir zymiai arciau thumbup.gif Nu ir nuvarem beveik 90 laipsniu i sona blush2.gif Paskui su ziuronais ziurejom. Kur binoklis - matos didelis, grazus (tik itartina, kad apzeles, nes dykumose tik saksaulai teauga) kalnas, o kur tik vienas okuliaras - debesys biggrin.gif Bet viena aki uzmerkus neprapuola schmoll.gif Tiksliai nezinom kiek laiko bludijom. Nieko baisaus nenutiko, tik aciu Dievui apimti entuziazmo, kad kaimas jau netoli vandens neispylem. drinks_cheers.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti