Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(arvydas. @ 2015 03 18, 11:54)

Smagiai ten paklaidžiojot biggrin.gif thumbup.gif

---
P.S. ir dar vienas vaizdelis iš nakties. Pažadu - paskutinis biggrin.gif
Čia iš trijų kadrų sulipdytas, jau gęstančios pašvaistės vaizdas. Truputi gaila, kad naktį nebuvau sugalvojusi
daugiau kadrų neperkeliant trikojo padaryt. Būtų daugiau kadriukų ...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 18 kovo 2015 - 12:37
Pavydžiu nežmoniškai...tai maž ir šiąnakt bus... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 03 18, 17:53)
Pavydžiu nežmoniškai...tai maž ir šiąnakt bus... bigsmile.gif

Rašė, kad galimybė išlieka, kad ir šiandien bus.smile.gif Bet jei bus, tai jau blankesnė.

Nuo šiandien iki savaitės pabaigos, Taiga svečią turės biggrin.gif
Jums jau pažįstamas Rudis (su nauju antkakliu cool.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 18, 22:00)
Rašė, kad galimybė išlieka,  kad ir šiandien bus.smile.gif  Bet jei bus, tai jau blankesnė.


Ania? bigsmile.gif O tai gal zinot pro kurio kambario langa ziuret? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 18, 02:11)
Taiga kambary kažkelintą sapną sapnavo, o aš ėjau į balkoną šalt ir vaizdu grožėtis.
Šioks toks kadras...

vau, koks grožis. skaičiau, kad bus matoma, bet kad taip ryškiai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 18 kovo 2015 - 23:04
QUOTE(arvydas. @ 2015 03 18, 22:37)
Ania?  bigsmile.gif  O tai gal zinot pro kurio kambario langa ziuret?  bigsmile.gif
Bent jau pas mane nieko nesimato šiąnakt sad.gif
Apie galimybes ką nors pamatyti pas juos Aurora Borealis Lietuva Facebooke žvejoju. Bet ir pas juos kol kas dar nieko konkretaus dėl šiandien...
O dėl lango net nežinau smile.gif Vakar į vakarų pusę tą pašvaistės šoną pamačiau. bet įtariu, jei langus turėčiau žiūrinčius į šiaurė, būtų daugiau naudos smile.gif
QUOTE(Monmorensi @ 2015 03 18, 23:04)
vau, koks grožis. skaičiau, kad bus matoma, bet kad taip ryškiai  bigsmile.gif

Taip ryški buvo. wub.gif
Beje, fotoaparatas užfiksuoja sodriau, nei mato akis. Tamsoj fotografuojant, reik įjungt ilgą išlaikymą. Ir per tą laiką fotoaparatas renka šviesą, ir ją surinkęs parodo visą tą grožį.
Atsakyti
Lutute, žinau aš ta rietavo g, bet niekaip neužsuku doh.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 03 17, 20:12)
Teko ka nors girdet apie 10 sunu teisiu?  blink.gif Kaimyne is Danijos tokiu "ziniu" parsiveze ir mane paprotino. Visai kaip 10 Dievo isakymu!  bigsmile.gif  Visu nebeprisimena, bet pats kruciausias, kad reik kad 2 valandas vest pasivaiksciot  blink.gif

Kaimynė pati Danijoj laikė šuny ar čia iš serijos ''girdėjau žmonės kalba'' ?

QUOTE(Jolleee @ 2015 03 18, 23:36)
Taip ryški buvo.  wub.gif
Beje, fotoaparatas užfiksuoja sodriau, nei mato akis. Tamsoj fotografuojant, reik įjungt ilgą išlaikymą. Ir per tą laiką fotoaparatas renka šviesą, ir ją surinkęs parodo visą tą  grožį.

Pas mane su ilgu išlaikymu būna kad viskas susilieja. Šuo sujuda doh.gif

Siriukas
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vetrunge1234: 19 kovo 2015 - 09:24
QUOTE(Jolleee @ 2015 03 19, 00:36)
Vakar į vakarų pusę tą pašvaistės šoną pamačiau. bet įtariu, jei langus turėčiau žiūrinčius į šiaurė, būtų daugiau naudos smile.gif


tai man tada be šansų.Mano visi buto langai į pietus.O su p[ižama iš 8 aukšto naktį nelakstysi-kaimynai gali greitąją iškviest specialios paskirties lotuliukas.gif

QUOTE(Vetrunge1234 @ 2015 03 19, 10:20)
Lutute, žinau aš ta rietavo g, bet niekaip neužsuku  doh.gif

Siriukas


Tai prisiruošk kada po darbo ar prieš mirksiukas.gif aš irgi ilgai ruošiaus,bet kai susiruošiau,tai ko gero dabar pardės nekeisiu biggrin.gif

O jau Siriaus liežuvio ilgumas biggrin.gif thumbup.gif atsipūtęs bachūras biggrin.gif

Nu ką-nematėm pašvaistės,bet jau saulės užtemimą tikrai ryt matysim,jei nebus apsiniaukę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2015 03 19, 09:20)
Lutute, žinau aš ta rietavo g, bet niekaip neužsuku  doh.gif
Kaimynė pati Danijoj laikė šuny ar čia iš serijos ''girdėjau žmonės kalba'' ?


Net nezinau kaip pasakyt g.gif Danijoj jos dukra gyvena. Jin pati ana vasara ten ilgokai sveciavosi; o dar anksciau is ten musuose gan reta suniuka (ilgaplauki pekinuka) jai parveze.
Is kitos puses ta motera megsta kliedesiuku paburt. PVZ, kad jos sunenas jau toks protingas, kad kai baige... (kuris te Anglijos universitetas kieciausias? Tarkim Oksfordas); tai kai baige Oksforda jam niekur darbo nerado, nes jau toks protingas, kad visur jam nera ka veikt ir visi britams zinomi mokslai jam tik juoka keltu ir geda savo primityvumu darytu biggrin.gif biggrin.gif
Tai vat ir ciort znajet kur tiesa, o kur... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 03 19, 11:07)
Net nezinau kaip pasakyt  g.gif  Danijoj jos dukra gyvena. Jin pati ana vasara ten ilgokai sveciavosi; o dar anksciau is ten musuose gan reta suniuka (ilgaplauki pekinuka) jai parveze.
Is kitos puses ta motera megsta kliedesiuku paburt. PVZ, kad jos sunenas jau toks protingas, kad kai baige... (kuris te Anglijos universitetas kieciausias? Tarkim Oksfordas); tai kai baige Oksforda jam niekur darbo nerado, nes jau toks protingas, kad visur jam nera ka veikt ir visi britams zinomi mokslai jam tik juoka keltu ir geda savo primityvumu darytu  biggrin.gif  biggrin.gif
Tai vat ir ciort znajet kur tiesa, o kur...  blush2.gif

Tai, kad tokios veislės kaip ilgaplaukis pekinas išvis nėra...
Šeip kiek dabar googlinau tai nieko panašaus į šunų vedžiojimą kas 2val neradau. Nežinau...gal ieškojau blogai
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 03 19, 12:07)
ilgaplauki pekinuka

Gal kaimynė nori, kad aš jai iš kokios Zelandijos Kelmės terjerą parvežčiau? Dar retesnį turėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 03 19, 14:20)
Gal kaimynė nori, kad aš jai iš kokios Zelandijos Kelmės terjerą parvežčiau? Dar retesnį turėtų  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aggnyte,negalima taip...aš gi tarp žmonių dirbu,o užsižvengiau balsu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti