Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgas

QUOTE(Sonatina @ 2003 11 05, 20:10)
Tikiuosi Loreta iš žurnalo "Tavo vaikas" forumų nesupyks, bet labai jau skaniai atrodo jos receptas:


Nesupyko. wink.gif 4u.gif Pamačiusi šį skyrelį norėjau ir pati įdėti, bet pasirodo jau išbandyta.

Kas savaitę dabar kepu šį pyragą. Vaikam jau ir pabodo, o svečiaio visad mielai skanauja.
Atsakyti
QUOTE(Sultone @ 2005 09 09, 10:55)
Moliūgų kreminė sriuba
Sugalvojau pati, patiko man, vaikui ir net mano labai įnoringam vyrui.
Supjaustyti moliūgą ir išvyrti mažame vandens kiekyje ( apie dešimt minučių)
Išvirusi moliūgą kartu su vandieniu sutrinti į tyrę
Supilti atgal į puodą ir verdant ant silpnos ugnies įpilti grietinelės (200 ml)
Sudėti prieskonius: muskato riešutas, du sultinio kubeliai ir dar šiek tiek druskos, pipirų
Kai jau pradeda burbuliuoti įdėti tarkuoto sūrio apie 150 g, bet kokio.
Viską išmaišyti kol susilydis sūris ir valgyti dideliais šaukštais.
LAAAbai skanu ir sotu essen.gif
Gaunasi švelni kreminė sriubytė.

Va šita sriubytė tai thumbup.gif Dar aš prie jos paskrudinu skrebučių ir valgau,tik figūrai labai kenkia mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, ir sveikos 4u.gif

Prisiauginau as 6 dickius moliugus savo darzelyje ir nutariau is ju ka nors skaunaus pasigaminti. biggrin.gif Tai wat, jusu puslapyje radau puiku moliugo pyrago recepta, ir kazkur pro akis prabego moliugo uogiens su citrinomis ir apelsinais receptais, bet tikrai zinau, kad pas jus siame forume blush2.gif Mano prasymas butu toks: Jei nebutu sunku uogienes autorei (iui) gal galite dar karat parasyti sio nuostabaus pateikalo recepta, buciau labai labai labai dekingas rolleyes.gif ziema arteja ir norisi pasigaminti kazko skaunaus unsure.gif Dar karat labi jums dekoju ax.gif
P.S recepta galite iskarto sisuiti man i e-mail: Pauliuxass@one.lt arba

Pauliuxasas@yahoo.de

Pasirinkite kuri norite cool.gif

Issivirsiu, butinai pavaisinsiu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kulinaras: 20 rugsėjo 2007 - 20:11
QUOTE(campanula @ 2007 02 04, 21:59)
Va šita sriubytė tai  thumbup.gif Dar aš prie jos paskrudinu skrebučių ir valgau,tik figūrai labai kenkia mirksiukas.gif


O mano seimyna nemegsta surio, todel vietoj surio pilu grietinele. Irgi labai skanu thumbup.gif Pabandykit.
Atsakyti
O as va nieko nemokejau is moliugo pasidaryt tai dabar apsiskaiciau, tai darysiu ax.gif bigsmile.gif nes siemet laaaaabai daug ju mama priaugino cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultone @ 2005 09 09, 10:55)
Moliūgų kreminė sriuba
Sugalvojau pati, patiko man, vaikui ir net mano labai įnoringam vyrui.
Supjaustyti moliūgą ir išvyrti mažame vandens kiekyje ( apie dešimt minučių)
Išvirusi moliūgą kartu su vandieniu sutrinti į tyrę
Supilti atgal į puodą ir verdant ant silpnos ugnies įpilti grietinelės (200 ml)
Sudėti prieskonius: muskato riešutas, du sultinio kubeliai ir dar šiek tiek druskos, pipirų
Kai jau pradeda burbuliuoti įdėti tarkuoto sūrio apie 150 g, bet kokio.
Viską išmaišyti kol susilydis sūris ir valgyti dideliais šaukštais.
LAAAbai skanu ir sotu essen.gif
Gaunasi švelni kreminė sriubytė.


Mano vyras iš turgaus parnešė didžiulį gabalą moliūgo, bet nežinojau, ką iš jo galima pagamint, pasiskaičius šiame skyrelyje nusprendžiau išvirti sriubytės. Viriau panašią į šią, bet, matyt, per daug vandens įpyliau, tai kad būtų tirštesnė įdėjau porą šaukštų manų, sūrio neturėjau, o grietinėlės pylėmės jau į garuojančią lėkštėje sriubą, išėjo tikrai skani sriubytė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anaid79: 12 spalio 2007 - 17:58
Ką tik išviriau moliūgų košės (su manais). Nu tikrai labai skani thumbup.gif . Gal dar ir moliūgas geras šviežias buvo, jokio pašalinio prieskonio neatsirado.

O čia molūgienė su apelsinais (labai tinka daryt ir su kietesniais ar nelabai skaniais moliūgais):

1,5 dalies obuolių
1 dalis moliūgų
0,5 apelsinų (nors užtenka 2-3 visam puodui)
(proporcijas galima keist, jei minkštas miliūgas - dėti daugiau)

Obuolius ir moliūgus - kubeliais, apelsinus permalti per mėsmalę su visom žievelėm. Verdam kaip ir obuolienę. Cukraus nereikia, būna saldi nuo uobolių. Jeigu moliūgai kietoki - pirmiausia pavirti juos vienus, paskui dėt obuolius su apelsinais.
Kas ragavo, galvojo, kad su ananasais tongue.gif . Mes tai vieną taip ir valgom , labai lengva gaivi
Papildyta:
Ką tik pamačiau, kad turbūt kulinaras šios apelsinų - moliūgų košės ieškojo. Jeigu žiemai, tai aš dedu cukraus, daugiau apelsinų ir į iškaitintu užsukamus stiklainius
Atsakyti
Eisiu siandien gaminti moliugo apkepo, veliau parasysiu kaip sekesi mirksiukas.gif
O taip skaniai atrodo tie pyrai, gali ir ju reiks pabandyti ax.gif
Atsakyti
Nu va iskepiau apkepa su varške prasom paziureti kas gavosi.
As tai dar druskos idejau ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Zyzute,
apkepas atrodo nuostabiai bigsmile.gif Ar jis toks pats skanus, kaip ir grazus? Kepsi antra karta? Kaip tik turiu pora moliugeliu ir mastau, ka cia skanaus is ju pagaminti. O sitas apkepas atrodo viliokiskai wub.gif
Atsakyti
Kepiau moliūgų pyragą. Išvaizda gal ir nelabai graži, bet skonis atperka viską thumbup.gif

100 g minkšto sviesto;
200 g cukraus;
2 kiaušiniai;
150 g moliūgo piurė;
225 g miltų;
1 citrinos tarkuota žievelė;
10 sausainių trupinių;
5 š. pieno.


Pirmiausia paruošiama moliūgų piurė. Moliūgų vidus išvalomas, supjaustomi smulkiau ir dedami į kepimo indą odelė į viršų. Indas pripildomas vandens ir dedama į orkaitę 1-1,5 val, priklausomai nuo moliūgo dydžio. Suminkštėjęs moliūgas išimamas, nupjaunama odelė ir susmulkinamas.
Sviestą išsukti su cukrumi. Mušti po vieną kiaušinius ir gerai išmaišyti. Sudėti miltus, moliūgų piurė ir gerai išmaišyti. Paskiausiai sudėti trupinius ir įpilti pieno. Dar kartą gerai išmaišyti. Supilti į sviestu pateptą kepimo skardą ir kepti apie 40-45 min 180 0C įkaitintoje orkaitėje.


user posted image
Atsakyti
O as isbandziau moliugo pyrago recepta, kuris pirmadieni Delfi buvo isspausdintas. Super thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif . Pats skaniausias moliugo patiekalas, kuri valgiau. Tikrai dar ne karta kepsiu.
Atsakyti