QUOTE(Piktukė @ 2015 04 13, 10:51)
Ačiū už atsakymą, man labai įdomu tavo nuomonė, nes jau esi susidūrusi su realybe ir gali daugiau pasakyti kaip ir kas. Tuos ne calma tai tikrai galiu paimti, nes kaina normalesnė, nei calmos.. Aišku, reikįs, tai ir calma pirksiu, bet kol kas sakiau bandysiu be tų.
O dar, sakyk, inkubatoriuje mažiukai su drabužiukais? Ką vežeisi į ligoninę mažiukams? Kokius pampersus pirkai? Mačiau yra liberro neišnešiotukams, mažo svorio naujagimiams, gal tokius ir pirkai? Jau beveik mėnesiuko tavo mažylės, kokio jos dabar ūgio?
Manau, kad užteks ir tų paprastų - jie tikrai geri ir mum kol kas laiko.
Inkubatoriuj ir reanimacijoj mažiukai būna tik su pampersais, vilnonėm kojinytėm ir vilnone liemene. tad Tau dar tikrai reikia pasirūpinti trim vilnonėm liemenėm, nes aš nežinojau, kad tokių reikia ir turėjau tik vieną, kitą pardavė vietoj, bet geriau jau iškart turėt savo. ir tik paskui, kai mažiukus perkelia į šildomą lovytę, prireikia visų kitų drabužėlių, vilnonių užklotų, kuriais paskui ir namie reikia kloti. pampersus pirkau iš vaistinės BAMBO 2-5kg, bet jie irgi per dideli, reikia užlenkinėt, ai, tokiems mažiems vaikučiams, tai visi per dideli... patys mažiausi buvo valdiški Bella, bet jų niekur pirkti nėra, bent jau mes neradom. tad tinka visi Huggies, Libero, Pampers (išbandėm visus ir daugmaž geri) kur nuo 2kg. man geriausias drabužėlis yra šliaužtinukas, kur su rankovėm ir kelnėm, tad tokių reikia kievienam vaikučiui bent po kelis, ir po juo dar kokių smėlinukų ar kitokios rūšies drabužėlių. ligoninėj daug man nereikėjo, bet paskui namie tai jau visko prireikia.
maniškės dabar jau virš 2,5kg (tiksliai nebesveria niekas, nes ligoninėj buvo sveriamos be drabužėlių, o pas daktarę svėrė su drabužiais, tai atsiranda netikslumų), bet kai taip valgo, tai jau pasidarė riebios: jau su žandukais, pagurkliu, leškutės jau grazios

ūgis turėtų būt virš 50cm, bet pvz., kai kurie mažiausi šliaužtai joms dar kaip maišiukai... tų drabužių dydžiai labai keisti, tad reikia žiūrėt iš akies. pirštinyčių mums niekur neprireikė, nes dabar ne mada jas dėti klinikose - natūralizmas duot vaikam drąskytis turbūt
kol kas tiek prisimenu, jei dar ką svarbaus prisiminsiu, parašysiu. arba klausk konkrečiai.
Papildyta:
QUOTE(Edena @ 2015 04 13, 12:33)
Ai bet kaip Afrodite sako ir Tino kiek paklausau vaduojasi mamytes tam tikrom naktim kad pamiegot perduoda vyras kad nakti pamaitintu nutraukta, tai galvoju kad vistiek galima turet, bet aisku buna uzsispyrusiu naturalisciu, na cia kiekvienai pagal sazine

mano sazine del buteliuku svari, ne nuodas gi
būdavo klinikose, kad pataupydavau jėgas 3val. nakties, bet dabar šventai nusitraukinėju pieną kas 3val., kitaip bėga ir šiaip negerai. mes su vyru budim prie mažių pasikeisdami: jis iki 3val. nakties, nes pelėda, o aš nuo 3 val., nes vyturys esu, bet atsikelt maitint reikia bet kuriuo atveju.