Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS saldžios ir karčios..

QUOTE(open @ 2015 06 27, 21:16)
As manau kitaip, gal tai negailestis, o patogaus gyvenimo stygius arba nerado geresnio biggrin.gif


Ir taip, pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 06 27, 21:19)
Ir taip, pritariu  drinks_cheers.gif

Vat kas kerstauja, girdejau jog gailisi. Matyt del to, jad nenaturali priezastis vercia kazko imtis.
Atsakyti
bet jeigu zmones nesigaili, tai apeliuoti i ju morale kaip ir beprasmiska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 06 27, 21:33)
bet jeigu zmones nesigaili, tai apeliuoti i ju morale kaip ir beprasmiska  biggrin.gif

drinks_cheers.gif jau stengiuos neapeliuot, tik siaip panagrineju situacijas.
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 06 27, 21:33)
bet jeigu zmones nesigaili, tai apeliuoti i ju morale kaip ir beprasmiska  biggrin.gif

Šitą išvadą galima būtų įdėti į titulinį puslapį biggrin.gif
Atsakyti
Kaži ar nesigailėtų, jei šeima dėl to subyrėtų. Jei vaikai, giminės pasmerktų.
Tiesiog pasekmių jokių negauna, už tai ir nesigaili
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2015 06 27, 21:49)
Kaži ar nesigailėtų, jei šeima dėl to subyrėtų. Jei vaikai, giminės pasmerktų.
Tiesiog pasekmių jokių negauna, už tai ir nesigaili

tai jau open pastebejo, kad gailisi subyrejusio patogaus gyvenimo. Na, bendraja prasme save keikia del to, kad patiria daug nemalonumu, kaip jus sakot pasekmiu.

Bet moraline prasme. Moraline prasme zmogus turetu gailetis ir nepatyres kracho. jeigu tai grynai vidinis klaidos suvokimas, o ne veikiamas isoriniu aplinkybiu.

Daleiskim as gailiuosi kai kuriu savo poelgiu nors uz juos as negavau jokios "bausmes".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasikeitusi: 27 birželio 2015 - 21:23
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 06 27, 21:07)
tai jau open pastebejo, kad gailisi subyrejusio patogaus gyvenimo.  Na, bendraja prasme save keikia del to, kad patiria daug nemalonumu, kaip jus sakot pasekmiu.

Bet moraline prasme. Moraline prasme zmogus turetu gailetis ir nepatyres kracho. jeigu tai grynai vidinis klaidos suvokimas, o ne veikiamas isoriniu aplinkybiu.

Daleiskim as gailiuosi kai kuriu savo poelgiu nors uz juos as negavau jokios "bausmes".

Mane tai užgraužtų sąžinė, jei būčiau neištikima mb unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Žiūriu visos tęsia savo padundavimus biggrin.gif
O man vis užeina noras čia ateiti kai užknisa viskas. Kažkoks momentas kai labai šlykštu nuo visko doh.gif Gal tikrai reikia baigti g.gif
Nieko neatsitiko šiaip..
Atsakyti
QUOTE(mrau @ 2015 06 27, 23:40)

O man vis užeina noras čia ateiti kai užknisa viskas. Kažkoks momentas kai labai šlykštu nuo visko  doh.gif Gal tikrai reikia baigti  g.gif
Nieko neatsitiko šiaip..

Tokiais momentais reikia naudotis.

Ir šiaip, davėtės jau pakankamai ilgą laiko tarpą, kiek gi galima.
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 22:44)
Ir šiaip, davėtės jau pakankamai ilgą laiko tarpą, kiek gi galima.

Gal ir taip..
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2015 06 27, 23:33)
Mane tai užgraužtų sąžinė, jei būčiau neištikima mb unsure.gif

As manau kad man taip ir nebutu nutike, jeigu ne atitinkamas mano vyro gyvenimo budas, i kuri ir mane itrauke.Jeigu nebutu vyras pats ismokes gyventi kazkiek kitaip, panasioje padetyje, manau, buciau jau likus viena su savo sazines priekaistais
Papildyta:
QUOTE(mrau @ 2015 06 27, 23:40)
Sveikos smile.gif
Žiūriu visos tęsia savo padundavimus  biggrin.gif
O man vis užeina noras čia ateiti kai užknisa viskas. Kažkoks momentas kai labai šlykštu nuo visko  doh.gif Gal tikrai reikia baigti  g.gif
Nieko neatsitiko šiaip..

Nuo ko slykstu?vis taip pat daznai susitinkat, tiek pat bendraujat?
Atsakyti