Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS saldžios ir karčios..

QUOTE(open @ 2015 06 27, 19:57)
O ka kiti vyrai tau duoda, demesi, orgazma, kitus pojucius. To is vyro negauni?

Kiti vyrai lotuliukas.gif Nuskambėjo, lyg būčiau xxx vakarėlių liūtė lotuliukas.gif
Nesu tikra, kiek plėtoti šią temą, turint omeny vyro gebėjimus pračiokinti mano tekstus SM-e smile.gif
Atsakyti
Nu kas čia dabar? kokių vyrų gausybę čia off pripaišėt dabar, a ????
Jukš pletkininkės devil.gif

QUOTE(GAILE* @ 2015 06 27, 17:05)
O kam jam tavęs atsikratyt? Juk esi labai patogi meilužė

tikrai yra patogesniu. bet aisku ivairoves delei tinka ir is dalies patogi.

QUOTE(Fate Fate @ 2015 06 27, 17:09)

Pasikeitusi, o tu jau uzrisai?


Nepazistu as sitos moteros g.gif

QUOTE(open @ 2015 06 27, 17:58)
Stai tas ir baisoka, link savidestrukcijos veda. Stengimasis pazint kita, kai mazai detaliu. Plius ateities perspektyvos nulines. Kam visa tai? Priklausimybe nuo iliuzijos, kancios laukimas.

drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 20:07)
Kiti vyrai  lotuliukas.gif Nuskambėjo, lyg būčiau xxx vakarėlių liūtė  lotuliukas.gif
Nesu tikra, kiek plėtoti šią temą, turint omeny vyro gebėjimus pračiokinti mano tekstus SM-e  smile.gif

nu du ar desimt, vistiek vyrai biggrin.gif
Zodziu, aisku. Knistis tingiu. Yra kaip yra. Tavo santykiai su vyru nuo to nepasikeite kaip supratau.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 06 27, 20:11)
nu du ar desimt, vistiek vyrai biggrin.gif
Zodziu, aisku. Knistis tingiu. Yra kaip yra. Tavo santykiai su vyru nuo to nepasikeite kaip supratau.

ai, kad su tais knisimais... knisi knisi zmogus, o po to ziuri, kad toj pacioj vietoj atsiradai ir nieko doro neisknisai. bet gal as nemoku knist.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 06 27, 20:11)

Zodziu, aisku. Knistis tingiu. Yra kaip yra. Tavo santykiai su vyru nuo to nepasikeite kaip supratau.

Imant globaliai - ne.
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 20:16)
Imant globaliai - ne.


Bet nesigaili.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 06 27, 20:38)
Bet nesigaili.

Gailiuosi, kad buvau išrišta vos po vieno sex epizodo. Gailiuosi, kad buvau pagauta prieš savarankiškai pasiunčiant tą vyriškį velniop, kas neabejotinai būtų įvykę. Gailiuosi, kad vyrui suteikiau tiek neigiamų emocijų. Bet dėl paties nutrūkimo fakto ko gero nesigailiu.
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 20:47)
Gailiuosi, kad buvau išrišta vos po vieno sex epizodo. Gailiuosi, kad buvau pagauta prieš savarankiškai pasiunčiant tą vyriškį velniop, kas neabejotinai būtų įvykę. Gailiuosi, kad vyrui suteikiau tiek neigiamų emocijų. Bet dėl paties nutrūkimo fakto ko gero nesigailiu.

Tai fakta ir turejau omeny. Kiek esu ko klaususi, nesu isgirdus, kad gailejos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 27 birželio 2015 - 20:08
QUOTE(open @ 2015 06 27, 20:57)
Tai fakta ir turejau omeny. Kiek esu ko klaususi, nesi isgirdus, kad gailejos ax.gif

reiskia kazka tai duoda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 06 27, 21:04)
reiskia kazka tai duoda?  g.gif

Matyt, arba tai, kad nesustojai ir parodo, jog buvo verta smile.gif
Atsakyti
Nesigaili paprastai tie, kuriu sutuoktiniai arba nezino apie zygdarbius arba prieme juos atgal. Kam neistikimybe sugriove santuokas, seimas gailisi ir dar kaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 27 birželio 2015 - 20:13
QUOTE(Limcamca @ 2015 06 27, 21:12)
Nesigaili paprastai tie, kuriu sutuoktiniai arba nezino apie zygdarbius arba prieme juos atgal. Kam neistikimybe sugriove santuokas, seimas gailisi ir dar kaip.

As manau kitaip, gal tai negailestis, o patogaus gyvenimo stygius arba nerado geresnio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 27 birželio 2015 - 20:18