Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS saldžios ir karčios..

QUOTE(open @ 2015 06 27, 18:22)
Reiskias esi abejinga vyrui. Jei jau taip paprastai atrodo gyvenimas be jo.

O gal aš tiesiog labai adaptyvi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 18:27)
O gal aš tiesiog labai adaptyvi  biggrin.gif

biggrin.gif tai tu gal to tipo, kurios emociskai neprisirisa. Irgi gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 27 birželio 2015 - 17:39
QUOTE(open @ 2015 06 27, 18:38)
biggrin.gif tai tu gal to tipo, kurios emociskai neprisirisa. Irgi gerai.

Ne, aš to tipo, kur gali emociškai persiorientuoti 10 kartų per dieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 18:51)
Ne, aš to tipo, kur gali emociškai persiorientuoti 10 kartų per dieną  biggrin.gif

biggrin.gif tai cia tik moteriskumas, ne kas kita. O kaip yra su gilesnem emocijom, jausmais, galbut tu esi stiprokai savanaude bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 27 birželio 2015 - 18:01
QUOTE(open @ 2015 06 27, 18:58)
biggrin.gif tai cia tik moteriskumas, ne kas kita. O kaip yra su gilesnem emocijom, jausmais, galbut tu esi stiprokai savanaude bigsmile.gif

Moteriškumo diagnozė mane paveikė raminančiai thumbup.gif

Taip, aš esu savanaudė ir daug kas iš to išplaukia.
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 19:08)
Moteriškumo diagnozė mane paveikė raminančiai  thumbup.gif

Taip, aš esu savanaudė ir daug kas iš to išplaukia.

O tai meiluziu buvo ne vienas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 06 27, 19:16)
O tai meiluziu buvo ne vienas? bigsmile.gif

Iš kur tokios išvados? biggrin.gif
Atsakyti
Kodel isvados g.gif gi, pati esi rasiusi.
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 19:26)
Iš kur tokios išvados?  biggrin.gif

Pabandziau suvest ka parasei apie save smile.gif
Na gal klystu.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2015 06 27, 19:29)
Kodel isvados  g.gif gi, pati esi rasiusi.

Ai, tai cia jau zinoma. As atsilikus.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 06 27, 19:29)
Kodel isvados  g.gif gi, pati esi rasiusi.

schmoll.gif

QUOTE(open @ 2015 06 27, 19:31)
Pabandziau suvest ka parasei apie save smile.gif

Dėl savanaudiškumo aš platesnę prasmę sau pačiai turėjau omeny, tik nesukonkretinau. Pvz., prieš kokius 5 metus aš buvau totaliai vaikams atsidavus višta perekšlė, kuriai kažkokie nelegalūs pasiįvairinimai šone buvo lyg kitoj planetoj - nei galvoj, nei uodegoj. Prieš porą metų iškrito vienas šriūbas iš galvos ir laimėjo ne "taip negalima, taip nesąžininga šeimos atžvilgiu", bet "AŠ noriu imti". Taip sakant, egoizmas laimėjo prieš sąžinę. Pastaraisiais metais vis dažniau pajaučiu savotišką motinystės krizę. Mane pradeda emociškai vargint vaikai, aš sunkiai išbūnu tame nuolatiniame davime. Ta prasme, nebėra to švento noro duoti vaikams, duoti vyrui, duoti šeimos židiniui ir jausti nuo to džiaugsmą. Vėlgi - tai iš egoizmo išplaukia.
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 19:54)
schmoll.gif
Dėl savanaudiškumo aš platesnę prasmę sau pačiai turėjau omeny, tik nesukonkretinau. Pvz., prieš kokius 5 metus aš buvau totaliai vaikams atsidavus višta perekšlė, kuriai kažkokie nelegalūs pasiįvairinimai šone buvo lyg kitoj planetoj - nei galvoj, nei uodegoj. Prieš porą metų iškrito vienas šriūbas iš galvos ir laimėjo ne "taip negalima, taip nesąžininga šeimos atžvilgiu", bet "AŠ noriu imti". Taip sakant, egoizmas laimėjo prieš sąžinę. Pastaraisiais metais vis dažniau pajaučiu savotišką motinystės krizę. Mane pradeda emociškai vargint vaikai, aš sunkiai išbūnu tame nuolatiniame davime. Ta prasme, nebėra to švento noro duoti vaikams, duoti vyrui, duoti šeimos židiniui ir jausti nuo to džiaugsmą. Vėlgi - tai iš egoizmo išplaukia.

O ka kiti vyrai tau duoda, demesi, orgazma, kitus pojucius. To is vyro negauni?
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 06 27, 19:54)
schmoll.gif


Ok 4u.gif cool.gif
Atsakyti