Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, Filmai, Filmai

QUOTE(mjforever @ 2015 04 02, 12:18)
na, man ten iš esmės tik du dalykai patiko: gubernatoriaus vaidmuo ir gamtos vaizdai.

Meras ten biggrin.gif kiaule kazkokia vaidina. Negi reliai toks meras galetu buti? Keiktis taip ir pan? ax.gif
Idomu kur ten filmuota? Toks kaimas bet tie kalnai ir ezeriukai tai savotiskai tikrai atrode thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 04 02, 19:04)
Kaip tik sakyčiau, atvirkščiai. Knygos neskaičiau, o filmas labai patiko. O koks ten įdomumas žiūrėt, kai žinai visą siužetą irnesakyk.gif Nebelieka jokios intrigos. Užtai ir ėmėt išsijunginėt po 20 min biggrin.gif

nes filmas tikrai prastas, nesulyginsi su knyga rolleyes.gif

QUOTE(starke @ 2015 04 02, 19:16)

Dar kazkaip pagalvojau, kad turbut tik rusiskuose filmuose rodo, kad prisideria, kazkaip uzsienio filmuose labai retai ta  terodo, jei vyno koki gurkstoja ir tiek, o cia kaip tikri alkoholikai slitineja hihihi.gif

kaip tik šiandien žiūrėjau australų, geria ir ten gerai biggrin.gif

Swimming Upstream/2003
Ir vėl su Geoffrey Rushu'u žiūriu smile.gif sportinė, tikrais faktais paremta drama apie despoto tėvo valdomą šeimą, jo santykius su žmona, sūnumis, kurie visais būdais bandė užkariauti jo meilę, pagyrimą. Gaila man buvo tų vaikų, tiksliau, vieno sūnaus, taip stengės, vargšelis, bet ir daug pasiekė. Geras filmas.
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2015 04 02, 19:27)
Meras ten  biggrin.gif kiaule kazkokia vaidina. Negi reliai toks meras galetu buti? Keiktis taip ir pan?  ax.gif
Idomu kur ten filmuota? Toks kaimas bet tie kalnai ir ezeriukai tai savotiskai tikrai atrode  thumbup.gif


o kaip Alytaus meras keikėsi biggrin.gif visko gali būti, bet suvaidintas- už visus oskarus kartu paėmus wub.gif

taigi Teriberkoj, palei Murmanską veiksmas

http://varandej.live...com/397427.html
dar buvo kažkur kadrai, kad filmavimo grupė irgi didelį šiukšlyną paliko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 02 balandžio 2015 - 19:09
QUOTE(starke @ 2015 04 02, 19:16)
Net nezinau, nu jis savotiskas, yra ir tu ivykiu ten, bet mane nervina, kad letas toks  biggrin.gif ir pabaiga manes kazkaip man nelabai patiko  ax.gif galejo kaip nors stipriau. Bet kadangi filmas labai gyvenimiskas, tai nera ko noreti, kad su fejerverkais  uzbaigtu  biggrin.gif
Dar kazkaip pagalvojau, kad turbut tik rusiskuose filmuose rodo, kad prisideria, kazkaip uzsienio filmuose labai retai ta  terodo, jei vyno koki gurkstoja ir tiek, o cia kaip tikri alkoholikai slitineja hihihi.gif

Nu siunciuosi jau,tik baisiai ilgai kazko siunciasi,tai pradesiu ziureti,jei labai prailgs tai ir jungsiu lauk,nesitikesiu kazko smile.gif
Einu ieskotis ka dar atsisiusti,nes jau ideju nebeturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2015 04 02, 19:38)
nes filmas tikrai prastas, nesulyginsi su knyga  rolleyes.gif

O kokį filmą sulyginsi su knyga? laugh.gif Kažkaip nemačiau daug tokių, išskyrus Fight Club. Išvis kokia prasmė lyginti filmą su knyga? g.gif Ir durniui aišku, kad į porą valandų nesudėsi tiek, kiek į knygą. Filmas geras ir taškas irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 02 balandžio 2015 - 19:13
QUOTE(eliss @ 2015 04 02, 19:38)
nes filmas tikrai prastas, nesulyginsi su knyga  rolleyes.gif

filmas tikrai neprastas, o knyga nesuperinė cool.gif tokie verti viens kito smile.gif
Papildyta:
QUOTE(starke @ 2015 04 02, 17:55)
Leviathan
Itariu sioje temoje gali daug kam patikti, bet man jis toks letas, galetu bent pusvalandziu buti trumpesnis ir itemptesnis  biggrin.gif Tik tiek, kad miela ta rusu kalba ir juokeliai ir pan  ax.gif

man ta nuotrauka su skeletu tokia žiauriai traukianti akį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 02 balandžio 2015 - 19:47
QUOTE(mjforever @ 2015 04 02, 13:07)
taigi Teriberkoj, palei Murmanską veiksmas 
http://varandej.live...com/397427.html
dar buvo kažkur kadrai, kad filmavimo grupė irgi didelį šiukšlyną paliko

Nu jo, geri vaizdeliai ax.gif Ale ta filmavimo grupe jau didesnio siukslyno turbut ir nebegalejo palikti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monmorensi @ 2015 04 02, 13:48)
man ta nuotrauka su skeletu tokia žiauriai traukianti akį  smile.gif

Buvo tokia scena. Ir idomu ar ten tikrai tas skeletas buvo ar atitempe? blush2.gif Nes pvz ir tie laivai tose pelkese atrodo, kad atitempta is kazkur, o pasirodo ten is tikro toks lavonynas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2015 04 02, 21:00)
Nu jo, geri vaizdeliai  ax.gif Ale ta filmavimo grupe jau didesnio siukslyno turbut ir nebegalejo palikti  biggrin.gif
Papildyta:

Buvo tokia scena. Ir idomu ar ten tikrai tas skeletas buvo ar atitempe?  blush2.gif Nes pvz ir tie laivai tose pelkese atrodo, kad atitempta is kazkur, o pasirodo ten is tikro toks lavonynas  biggrin.gif

Zinai, paziurejus tas foto,tai nenoreciau aplankyti tos vietos net nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
Drug War - kinų kriminalinė drama/trileris. Neblogas toks, įtemptas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 04 02, 18:22)
O kazkada norejau paziureti,bet neradau, o poto visai pamirsau , reik parsisiusti dabar smile.gif Ar sakai neverta ziureti?

Man labai patiko šis filmas smile.gif manau puikiai tiks toms kurias kamuoja egzistenciniai klausimai - iš vienos pusės parodyta graudi realybė Rusijos kaime, iš kitos ieškoma Dievo vietos toje beprasmybėje, dar labai geras panašia tema šis 4u.gif
http://www.imdb.com/title/tt3560686/[/url]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 04 balandžio 2015 - 09:21
QUOTE(loja5 @ 2015 04 04, 10:21)
Man labai patiko šis filmas smile.gif manau puikiai tiks toms kurias kamuoja egzistenciniai klausimai - iš vienos pusės parodyta graudi realybė Rusijos kaime, iš kitos ieškoma Dievo vietos toje beprasmybėje, dar labai geras panašia tema šis 4u.gif
http://www.imdb.com/title/tt3560686/[/url]

Jau atsisiunciau,tai gal paziuresiu siandien.

O vakar mano matyti,tiksliau prasukineti,nes buvo tiesiog kazkokie neidomus,neitraukiantys,gal kokie istempti,nezinau,bet zodziu man nepatiko,nors ir pagal tikrus faktus pastatyti filmai,t.y.:

Kill the messenger ir Unbroken
Atsakyti
Pasiulykit romantiniu filmu.. Neberandu ka ziureti, butu gerai nuo kokiu 2010metu, nelabai megstu senus ziureti:))

Trash (I) (2014)
114 min | Adventure, Comedy, Crime

Vakar si paziurejau, apie tris vaikus gyvenancius Brazilijos siukslyne ir susidurusius su policija del savo radinio, truputi vaikiskas bet visai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 04 balandžio 2015 - 18:07