Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, Filmai, Filmai

QUOTE(FoxLady @ 2015 04 04, 18:07)
Pasiulykit romantiniu filmu.. Neberandu ka ziureti, butu gerai nuo kokiu 2010metu, nelabai megstu senus ziureti:))

Trash (I) (2014)
114 min  |  Adventure, Comedy, Crime

Vakar si paziurejau, apie tris vaikus gyvenancius Brazilijos siukslyne ir susidurusius su policija del savo radinio, truputi vaikiskas bet visai patiko smile.gif


"Trash" man nuo vidurio gerokai prasilenkė su logika unsure.gif


Iš romantinių:

L'arnacoeur


20 ans d'écart


L'amour, c'est mieux à deux


Something Borrowed
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo espresso: 04 balandžio 2015 - 21:57
The Water Diviner (2014) - R. Crowe režisuotas darbas, kuriame pats ir vaidina. toks ganėtinai holivudinis filmas, bet man patiko, gerai susižiūrėjo.
Atsakyti
Vakar paziurejau "Lorenzo's oil" - apie reta liga serganti berniuka, apie jo tevu stiprybe ir tikejima, kurie nenuleidzia ranku ir atranda jam vaistus. Turbut visoms mamoms sunku ziureti tokius filmus.. Bet filmas geras.
Atsakyti
Unbroken (I) (2014)
137 min | Biography, Drama, Sport
7.2

nemėgstu biografijų, nemėgstu apie sportą, nemėgstu apie karą, nemėgstu A.Jolie - ji režisavo, o broliai Coenai - scenaristai, irgi nelimpa man biggrin.gif
o čia viskas viename sudėta
bet pamaniau reikia išeiti iš komforto zonos ir pažiūrėti smile.gif
ir visai patiko, atmetus nemažai akis badančio filmavimo prie žalios sienos
o jei apie siužetą, tai pusė filmo yra Life of Pi, kita dalis - kažkas panašaus į Dievų mišką ir plius sportinė dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 06 balandžio 2015 - 10:31
Prag/2006
Labai gražiai pažiūrėjau filmą apie santykius su Mikkelsenu ir čia jis man kažkaip patiko rolleyes.gif
Dar bandžiau žiūrėt "Adomo obuolius", bet visai neįdomu, mečiau.

Freier Fall/2013
Šitą sugalvojau pažiūrėt dėl Max Riemelt, nors tokių filmų po "Kuproto kalno" vengiu. Bet, tiesą sakant, patiko. Galvoju kelintą dieną, tik nežinau dėl ko, ar kad šokiruota, ar dėl meninės pusės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(espresso @ 2015 04 04, 21:47)

Si paziurejau, nors filmas lekstas bet lengvam vakarui patiko, o jau aktorius koooks grazus bigsmile.gif karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
Wild (2014) - man labai labai patiko wub.gif Žiūrėdama vis pavydėjau herojei (ne, ne tų nuosmūkių) to žygio ax.gif Ir užkabino itin jautriai, subtiliai atskleistas ryšys su mama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čija: 06 balandžio 2015 - 17:31
QUOTE(LEEja @ 2015 04 06, 11:05)
Unbroken (I) (2014)
137 min  |  Biography, Drama, Sport 
7.2

nemėgstu biografijų, nemėgstu apie sportą, nemėgstu apie karą, nemėgstu A.Jolie - ji režisavo, o broliai Coenai - scenaristai, irgi nelimpa man biggrin.gif
o čia viskas viename sudėta
bet pamaniau reikia išeiti iš komforto zonos ir pažiūrėti smile.gif
ir visai patiko, atmetus nemažai akis badančio filmavimo prie žalios sienos
o jei apie siužetą, tai pusė filmo yra Life of Pi, kita dalis - kažkas panašaus į Dievų mišką ir plius sportinė dalis

As ji irgi paziurejau praeita savaite,tai tiksliau prasukinejau,man siaip sau.prailgo..

Taip pat vidutiniskas su Russelu Crow The water diviner ir prancuzu Samba,bet gal kam patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2015 04 02, 17:04)
Wild tales - labai labai patiko. kiekviena istorija tokia savotiška, gyvenimiška labai (gal tik ne su lėktuvu), neprailgstantis filmas. filmo prasmės giliai ieškot nereiks, gana akivaizdžiai parodyta viskas. vienu žodžiu rekomendacijos.


Vakar pažiūrėjau, irgi labai patiko. O tas lėktuvas sakyčiau vykusi įžanga, apibendrinanti filmo mintį smile.gif
Atsakyti
Niekad neziuriu serialu visiskai jokiu,nu bet kazko siandien uzsimaniau ziureti House of Cards del Kevino Spacey wub.gif
Jus dabar mane apsvieskite :
Atsidariau savo torentus ir radau 1, 2 ir 3 sezonus. Tai as kaip suprantu jei atsisiunciu tarkime 1-aji sezona,tai kartu su visomis to sezono serijomis taip? Galvoju kad nesusimaisyciau,jei parsisiusciau visus turos tris sezonus,nesismakaluosiu kaip nors tarp tu seriju ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 04 08, 15:49)
Niekad neziuriu serialu visiskai jokiu,nu bet kazko siandien uzsimaniau ziureti House of Cards del Kevino Spacey  wub.gif
Jus dabar mane apsvieskite :
Atsidariau savo torentus ir radau 1, 2 ir 3 sezonus. Tai as kaip suprantu jei atsisiunciu tarkime 1-aji sezona,tai kartu su visomis to sezono serijomis taip? Galvoju kad nesusimaisyciau,jei parsisiusciau visus turos tris sezonus,nesismakaluosiu kaip nors tarp tu seriju ?  biggrin.gif

jo, sezone dvylika seriju, seriju zymejimas eina berods - S1E01 - S1 - sezonas, E01 - pirma serija (episode)
Atsakyti
Gal zinosit.. Jei torentuose atsiliepimai apie filmo kokybe labai geri, tu atsiliepimu daug. Atsisiunciu, o filmas brokuotas, stabdo, liejasi viskas. Kieno cia kalte? Kompiuterio mano?? Jau ne viena karta taip nutiko.. unsure.gif Kaip gali vieniems buti geras, o kitiems ne g.gif
Atsakyti