Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, Filmai, Filmai

QUOTE(Shalimar @ 2015 04 08, 08:22)
Gal zinosit.. Jei torentuose atsiliepimai apie filmo kokybe labai geri, tu atsiliepimu daug. Atsisiunciu, o filmas brokuotas, stabdo, liejasi viskas. Kieno cia kalte? Kompiuterio mano?? Jau ne viena karta taip nutiko.. unsure.gif Kaip gali vieniems buti geras, o kitiems ne g.gif

As irgi pries kelias dienas toki parsisiunciau, kokybe nebloga virs 2GB, per TV nepasileido visai, o per kompiuteri stabde, tai parsisiunciau 700mb ir gerai suejo biggrin.gif

Tai cia buvo White Bird in a Blizzard
Prisiskaiciau, kad labai susuktas filmas, o pabaiga tai is vis sokiruojanti. Nieko ten susukto nebuvo, paprastas filmas apie paaugle, kurios mama dingo. Jokiu dideliu paiesku, jokiu asaru ir paniku, viskas ramiai, bet neprailgsta

Interstellar
Man savo pobudziu kazkiek primine Breaking Bad, kad ne kazkokie supermenai moksliukai iseina gelbeti pasaulio, o parodyti kaip paprasti zmones. Be dideliu ivykiu, o tokiu paprastu , kasdieniniu dramu. Tik galejo buti trumpesnis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo starke: 08 balandžio 2015 - 16:28
Laggies (2014) - paliko gerą įspūdį. Visiškai paprastai pastatytas, be jokių šūkavimų, nuspėjamas, bet pastarasis dalykas visai netrukdė. Nenuobodus, įdomus, dar gal kiek aktualia pačiai tema, tai gal ir dėl to susižiūrėjo neprastai, bet apskritai man tokio tipo kino juostos patinka.
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2015 04 08, 17:24)
Interstellar
Man savo pobudziu kazkiek primine Breaking Bad, kad ne kazkokie supermenai moksliukai iseina gelbeti pasaulio, o parodyti kaip paprasti zmones. Be dideliu ivykiu, o tokiu paprastu , kasdieniniu dramu. Tik galejo buti trumpesnis  biggrin.gif

Na, kur jau paprasti žmonės rolleyes.gif Jis juk buvęs NASA pilotas-testuotojas, o ne šiaip žmogus "iš gatvės".
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 04 08, 15:09)
jo, sezone dvylika seriju, seriju zymejimas eina berods - S1E01 - S1 - sezonas, E01 - pirma serija (episode)

Aciu,bandau siustis tada mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2015 04 08, 15:22)
Gal zinosit.. Jei torentuose atsiliepimai apie filmo kokybe labai geri, tu atsiliepimu daug. Atsisiunciu, o filmas brokuotas, stabdo, liejasi viskas. Kieno cia kalte? Kompiuterio mano?? Jau ne viena karta taip nutiko.. unsure.gif Kaip gali vieniems buti geras, o kitiems ne g.gif

Gali buti ir kompo kalte,mano pusseseres loptopas taip daugeli filmu rode smile.gif
O kokios apimties filmus siuntiesi? As pastebejau,kad jei atsisiunciu apie 2GB,tai buna ne kazin kas, o jau nuo 5Gb ar 7Gb,tai buna labai liuks ! mirksiukas.gif


Beje,vakar paziuretas buvo dar Samba (2014m)su negru is Nelieciamieji,gal kam patiks,man ne super,bet visai maloniai suziurejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vajuza: 08 balandžio 2015 - 17:22
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 04 08, 11:10)
Na, kur jau paprasti žmonės rolleyes.gif Jis juk buvęs NASA pilotas-testuotojas, o ne šiaip žmogus "iš gatvės".

Na taip, bet 10 metu dirbo fermoj, gyvenimas kitoks dabar negu piloto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 04 08, 18:20)
Gali buti ir kompo kalte,mano pusseseres loptopas taip daugeli filmu rode  smile.gif
O kokios apimties filmus siuntiesi? As pastebejau,kad jei atsisiunciu apie 2GB,tai buna ne kazin kas, o jau nuo 5Gb ar 7Gb,tai buna labai liuks !  mirksiukas.gif


Ivairiai, va dabar turiu Interstellar 2 GB ir nerodo, o 1GB rodo g.gif Stengiuosi is Yify imti, dazniausiai geri buna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 08 balandžio 2015 - 20:29
QUOTE(Shalimar @ 2015 04 08, 22:29)
Ivairiai, va dabar turiu Interstellar 2 GB ir nerodo, o 1GB rodo g.gif Stengiuosi is Yify imti, dazniausiai geri buna g.gif

aš visad dėl vietos kompe nebuvimo iki 2,5 Gb imu ir nėr blogų niekad buvę
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 04 08, 21:35)
aš visad dėl vietos kompe nebuvimo iki 2,5 Gb imu ir nėr blogų niekad buvę

Kartais,kai nenoredavau namiskiams trugdyti,tai per loptopa ziuredavau velai filmus,tai irgi del vietos stokos siusdavausi apie 2GB,bet dabar dazniausiai siunciuosi ne i kompa, i tokia atskira dezute,ten toks kaip didziuuuulis hardas,tai as filmus dabar dideles apimties siunciuosi ir bunu baisiai patenkinta wub.gif nes ziuriu su geru garsu per diiideli TV,tai 2Gb labai prastai jau atrodo smile.gif
Pvz Intersteleri,tai is viso vyras apie 20Gb buvo parsiuntes,tai vaizdas nerealus,rodos,kad net per ryskus,per svarus,kad akis net taip nemato ryskiai kaip filmas smile.gif
Atsisiunciau visus tris sezonus Kortu namelio,tai manes kuri laika jauciu nebus biggrin.gif
Atsakyti
Shalimar, cia tikrai bus kompo kalte turbut nepanesa.

"House of Cards" gal dabar jau kiek per istemptas pasidare, bet man vis tiek geras serialas. 2016 m. bus ir 4 sezonas.

Gal galit padet, nerandu is kur parsisiusti Samba (2014?
Atsakyti
Žiūrėjom vieną paskutinių šiųmečių "Kino pavasario" filmų - "Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė". Filmas tinkamas šeimai ir ne tik - mielas, pozityvus, įdomus ir pakeliantis ūpą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 04 09, 10:58)
Shalimar, cia tikrai bus kompo kalte turbut nepanesa.

"House of Cards" gal dabar jau kiek per istemptas pasidare, bet man vis tiek geras serialas. 2016 m. bus ir 4 sezonas.

Gal galit padet, nerandu is kur parsisiusti Samba (2014?

Is torentu siunciausi Samba yra ivairiu dydziu su rusisku vertimu mirksiukas.gif
Paziurejau House of cards jau 4 serijas,bet nemaniau,kad tai serialas vien apie politika. Nors lyg ir itrauke,bet politikos nelabai megstu,nejaugi tik jos tema ir bus visi sezonai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2015 04 09, 13:10)
Is torentu siunciausi Samba yra ivairiu dydziu su rusisku vertimu  mirksiukas.gif
Paziurejau House of cards jau 4 serijas,bet nemaniau,kad tai serialas vien apie politika. Nors lyg ir itrauke,bet politikos nelabai megstu,nejaugi tik jos tema ir bus visi sezonai?  rolleyes.gif

Ne tiek apie politiką, kiek politikos fone viskas vyksta, bet tikrai bus dar visko. Nors mes po antro sezono pirmos serijos metėm žiūrėt, nes labai jau neigiamas tas Francis Underwood schmoll.gif Bet gundausi grįžt prie jo žiūrėjimo g.gif
Atsakyti