Įkraunama...
Įkraunama...

Kitų nepatenkinti veidai

Merginos, o tai koks skirtumas bus nepatenkintu veidu ar, Svarbiausia kad jus svytetumet, gi vestuves - musu jaunavedziu diena, o kiti tegul vaiposi kaip nori smile.gif
As net ir pati zinau kad pas mane tokiu bus, nes nekvieciu keletos puskiu ir dedziu, bet tai mano reikalas ir ko kiti bando priekaistaut, na nesuprantu. As tai nusispjoviau ir jei isgirsiu repliku - bus pasakyta tai musu svente, kai darysit savo darykit kaip jus norit!
O kaip kitaip, mums ir taip viskas kainuoja, o jie .. oi nemegstu pletkininku schmoll.gif
Atsakyti
aš tai jau jaučiu spaudimą, kad reikia pakviest tą ir aną ir šitą ir dar kitą... svečių sąrašas jau padidėjo 16 asmenų. Pagrinde tai spaudimas iš tėvų. Kažkaip ar čia man "kiaušų" trūksta ar ką, bet negaliu atsakyt, jau kaip nenoriu tų visų burbėjimų ir graužimų... verysad.gif ir visiškai dzin kad vestuves keliamės patys su brangiausiuoju vistiek knisa protą kaip daryt.. o apie vaidmenų skirstymus jau bijau ir pagalvot doh.gif
kartais kai pagalvoji būtų paprasčiau nueiti susirašyti dviese ir nesigadint nervų sleep.gif
Atsakyti
Pas mane lygiai tas pats-žadėjau,kad kviesiu tik 12 draugų ,tėvai ir krikšto tėvai.Maniškio giminė tai tik keli žmonės,nes visi kiti užsienyje.Bet mano mama irgi vis primena,kad reiktų ir vieną ir kitą tetą pakviest,nes supyks.Pasakiau tiesiai šviesiai,kad man giliai dzin yra kas pyks ir kas liks nepatenkintas,nes aš su jais negyvensiu.Na per daug neprieštarauja tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2007 05 11, 14:54)
Taip taip ir mes norim mazu kukliu vestuviu, bet dabar prasidejo spaudimas ir niurzgejimai kodel nedarom didelio pokylio jau nuo to bumbejimo as ir tuoktis nebenoriu  doh.gif  dabar savo brangiausiajam ir sakau reikejo niekam nieko nesakyti ir butume tyliai ramiai susituokia. Nesuprantu kodel tie zmones tokie bjaurus yra ir nepaiso musu apsisprendimo ir nenutyla  g.gif  gal pagerti dikai noriu  biggrin.gif


pas mus ir panasi situacija.. norim mazu vestuviu tik su tevis ir pora poru, o tevam tai nelabai patiko.. tipo jum liudna bus.. smile.gif bet mes taip nemanom.. greiciau galvoju, kad jiem pries gimines nesmagu, kad nieko nedarom..
Atsakyti
O pas mus nera jokiu veidu niurzganu, kad negavo kokio tai vaidmens, nes vestuvese - tik du jaunieji ir du liudininkai, o visi kiti - be pareigu, tik sveciai biggrin.gif
Atsakyti
Į savo vestuves kvietėme artimiausius žmones, su kuriais nuolat bendraujame. Nematau reikalo kviesti vos pažįstamus, nors jie būtų ir giminės. Jei labai nori pasidžiaugti jaunųjų laime, gali ateiti pasveikinti į zaksą ar bažnyčią.
Atsakyti
pas mus irgi yra nepatenkintų, ne tiek vaidmenimis, jų tiesiog natūra prieštarauti
nors mane tai skaudina, bet stengiuosi nerodyti (ir jų nedžiuginti)

skaudžiausia, kad tai yra mano giminė (ir dvi mano draugės doh.gif), pas mb visi džiaugiasi dėl vestuvių ir noriai eina, jokių pretenzijų ir ypatingų pageidavimų nereiškia (ir nervų negadina)
Atsakyti
QUOTE(issigandusi @ 2007 06 09, 20:08)
Merginos, o tai koks skirtumas bus nepatenkintu veidu ar, Svarbiausia kad jus svytetumet, gi vestuves - musu jaunavedziu diena, o kiti tegul vaiposi kaip nori  smile.gif
As net ir pati zinau kad pas mane tokiu bus, nes nekvieciu keletos puskiu ir dedziu, bet tai mano reikalas ir ko kiti bando priekaistaut, na nesuprantu. As tai nusispjoviau ir jei isgirsiu repliku - bus pasakyta tai musu svente, kai darysit savo darykit kaip jus norit!
O kaip kitaip, mums ir taip viskas kainuoja, o jie .. oi nemegstu pletkininku  schmoll.gif



Čia turbūt daug kas suplyksit dėl mano senamadiškos nuomonės (nors amžius mano tikrai jaunas tongue.gif )... Bet ruosdama savo vestuves buvau įsitikinus, kad vestuvių šventė yra ir tam tikras atsidėkojimas tėvams. Pagalvojau, jei pati turėčiau vaikų, kurie gal ir nebendrautų labai artimai su mano seserim ar pusseserėm, bet tikrai jausčiausi nesmagiai, jei tokių artimų man giminių mano vaiko vestuvėse nebūtų.

Ir per savo vestuves (jos buvo gan didelės, nes galvojau arba susirašymas arba tikros didelės vestuvės) kviečiau ir tuos gimines, kuriuos norėjo matyt ir mano mama (nors man švelniai pasakius nei šilta nei šalta ar jie būtų buvę ar ne). Bet gi daug kas gyvenime vyksta taip, kad būdamas vaikas dar nesupranti, o tėvai ir nepasakoja, bet jaučiasi norintys pagerbt ar atsidėkot vieniem ar kitiem giminėm, o kviesdami į vestuves taip ir padaro. Nes argi daug tokių grand švenčių šeimos gyvenime būna- tik vestuvės, krikštynos, gal koks penkiasdešimtmetis ar auksinės vestuvės... Negi tėvai per vestuves negali pakviest jiems svarbių giminių (nu aisku ne 50 asmenų...su saiku). Aš tai pati skatinau ir džiaugiausi, kad kviečia. Aišku, man gal ir būtų buvę dzin, bet nenoriu, kad mama nepatogiai prieš jai svarbius giminaičius jaustųsi, taigi tokią dovaną tikrai galėjau leist sau jai padaryt.

O dėl išlaidų... Jei jau darot vestuves, jų vistiek bus. IR DAUG. tai papildomas 100 lt zmogui tikrai bendros samatos nelabai zenkliai pakeis, nes kaip bebutu ziauru, realybe, kad vestuviu islaidu skaiciai vistiek 4zenkliai (cia geriausiu atveju).
Atsakyti
Manau kiekviena busima nuotaka svajoja, jog svarbiausia jos gyvenimo diena svytes ne tik ji, bet ir jos artimieji. Norisi jog visi butu laimingi, linksmi, patenkinti ir t.t. taciau zmones skirtingi, ir jei kazkas nusprende isizeisti del negauto vaidmens ar negauto pakvietimo i svente tai yra jo reikalas ir manau nereikia sau del to kvarshinti galvos, o dar blogiau gadinti sau sventes. schmoll.gif Galiausiai reikia nuspresti vestuves bus del saves ir savo mylimo zmogaus ar del kitu. Mes svesime savo vestuves del saves, nors zinoma stengsimes jog ir kiti zmones butu patenkinti, taciau jei kuris nuspres "isizeisti" jog negavo kokio vaidmens (nors nemanau kad tokiu musu aplinkoje bus) nesuksime sau galvos, juk ta diena ir taip daug jauduliuko visokio bus smile.gif Kita vertus tai bus musu svente ir mes sprendziame su kokiais zmonemis shiuo savo dziaugsmu norime dalintis, o kiti, tikimes, tures solidarumo neisizeisti. Man atrodo, vaikishka yra suaugusiam zmogui pykti jog taves nepaskyre pirshliu ar ishvis nepakviete i svente... blush2.gif Cia mano nuomone!
Atsakyti
QUOTE(Ista @ 2007 09 25, 20:01)
Čia turbūt daug kas suplyksit dėl mano senamadiškos nuomonės (nors amžius mano tikrai jaunas  tongue.gif )... Bet ruosdama savo vestuves buvau įsitikinus, kad vestuvių šventė yra ir tam tikras atsidėkojimas tėvams. Pagalvojau, jei pati turėčiau vaikų, kurie gal ir nebendrautų labai artimai su mano seserim ar pusseserėm, bet tikrai jausčiausi nesmagiai, jei tokių artimų man giminių mano vaiko vestuvėse nebūtų.

Ir per savo vestuves (jos buvo gan didelės, nes galvojau arba susirašymas arba tikros didelės vestuvės) kviečiau ir tuos gimines, kuriuos norėjo matyt ir mano mama (nors man švelniai pasakius nei šilta nei šalta ar jie būtų buvę ar ne). Bet gi daug kas gyvenime vyksta taip, kad būdamas vaikas dar nesupranti, o tėvai ir nepasakoja, bet jaučiasi norintys pagerbt ar atsidėkot vieniem ar kitiem giminėm, o kviesdami į vestuves taip ir padaro. Nes argi daug tokių grand švenčių šeimos gyvenime būna- tik vestuvės, krikštynos, gal koks penkiasdešimtmetis ar auksinės vestuvės... Negi tėvai per vestuves negali pakviest jiems svarbių giminių (nu aisku ne 50 asmenų...su saiku). Aš tai pati skatinau ir džiaugiausi, kad kviečia. Aišku, man gal ir būtų buvę dzin, bet nenoriu, kad mama nepatogiai prieš jai svarbius giminaičius jaustųsi, taigi tokią dovaną tikrai galėjau leist sau  jai padaryt.

O dėl išlaidų... Jei jau darot vestuves, jų vistiek bus. IR DAUG. tai papildomas 100 lt zmogui tikrai bendros samatos nelabai zenkliai pakeis, nes kaip bebutu ziauru, realybe, kad vestuviu islaidu skaiciai vistiek 4zenkliai (cia geriausiu atveju).

nu čia nusišnekėjai totaliai jei būtumėm kvietę visus kuriuos norėjo pamatyt mano vyro ir mano tėvai, o už vestuves mokėjom tik mes tai būtų prisidėję ne 100, o koks 10 000 lt tai nemanau, kad tai maži pinigai...tiesa, iš mano tėvų pusės priekaištų nebuvo, jiems proto užtenka ir žino kaip pinigas uždirbamas, o štai vyro šeimynėlė visą gyvenimą nugyvenus iš kitų kišenės blink.gif bet jie ir mano vyrą 15 metų iš namų ..., taip sakant išlaidas susimažino blink.gif o tokia ideali šeima atrodo doh.gif tai bandė pretenzijų pareikšt, bet buvo mandagiai paaiškinta situacija 4u.gif
o dabar dėl piršlių vaidmens ... pasisakysiu iš jų pusės - suprantu, kad daugumai jaunųjų jų diena pati svarbiausia, bet eiti piršliauti labai didelė moralinė, o dar didesnė finansinė atsakomybė, ir paprastai jaunieji nepasveria, kad toks finansinis smūgis per kišenę nelabai malonus, kartais ir nelaiku, o jei dar jaunieji įsivaizduoja, kad tai savaime suprantama ir nesiteikia net simboliškai padėkot... ką jau kalbėt apie išlaidų pasidalinimąblink.gif
o dėl įsižeidusių tai patikėkit jei jūs juos pakviesit į norimas pareigas jie ras įsižeit kitą priežastį - čia žmonių prigimtis pasireiškia ir jūs čia nieko dėti...
Pavyzdžiui mes su vyru laimingiausi kai esam pakviesti latrų pareigom, tada ir dovanai galima daug daugiau pinigėlių skirti ir šiaip maloniai laiką praleisti, o ir geriam mes mažai... turbūt dėl to ir kviečia pastoviai g.gif lotuliukas.gif
o va keletas mūsų giminaičių net neina į vestuves jei jų nepakviečia į poras ar piršlius, bet ir šiaip gyvenime tokie žmonės labai "susireikšminę"
prirašiau...
Atsakyti
na del tevu tai manau jie patys pirmiausia rupinasi savo vaikais ir nemanau kad jie nori pasididziuoti pries kitus ir sukviesti visa gimine. na gal but daug priklauso nuo to kas moka uz vestuves g.gif .
pvz mano mama pamaciusi sveciu sarasa sako man ar tau protas pasimaise ar pinigu neturi det kur doh.gif doh.gif . tai ji mane paprotino ir koks 20 sveciu atkrito.MB tevai lygiai taip pat. na ispradziu tai as kazkaip jauciaus nepatogiai isbraukdama kaikuriuos is sveciu saraso, bet paskui pagalvojau vieni is ju manes net nekviete i ju vestuves kiti tik ir laukia kad pakviestum pabaliavot ne ju saskaita, bet niekada nesulauksi pagalbos ar kvietimo is ju puses(tik isgirsi: na mes neturim pinigu, geriau uz mane). tai galu gale kam man kviesti tuos zmones kuriems nei silta nei salta kad tai mano didziausia svente gyvenime verysad.gif .
ir dar nekvieskit vaiku.praejo tie laikai kai baliu darydavai namuose, maisto kalnai, kur permiegot neproblema. uz kiekviena reika moket, o su siuolaikinem kainom tai doh.gif
na ir pripliurpiau cia smile.gif
Atsakyti
na kai mane su busimuoju pakviete pirma karta i pirslius tai jau nebebuvo kur dingti nes pasake kad jau esame baznycioje uzrasyti pas kuniga, na siaippirsliavimas nepigus dalykas yra, ir kai mes jau nebegalejome atsisakyti, tai turejiome sutikti, o jaunieji net neatsizvelge i musu finansine padeti,kad namu remonta ir visa kita yra vykdomas, bet zinoma malonu kai tave taip ivertina,jog gali buti pirsliais, o daugiau kituose vestuvese is karto paprasem kad finansuotu pirsliavima, siaip as dar mielu noru pabuciau svocioa vestuvese lotuliukas.gif
Atsakyti