Įkraunama...
Įkraunama...

Kitų nepatenkinti veidai

[quote=lad,2007 09 27, 10:14]
nu čia nusišnekėjai totaliai jei būtumėm kvietę visus kuriuos norėjo pamatyt mano vyro ir mano tėvai, o už vestuves mokėjom tik mes tai būtų prisidėję ne 100, o koks 10 000 lt tai nemanau, kad tai maži pinigai...


Paskaityk dar karta: rasiau, kad 100 lt ZMOGUI (bent jau pas mus tiek vienam zmogui kainavo), o ne jei kviestumete tevu siulomus zmones tai butu prisideje 100 litu prie bendros sumos. Bet cia nesvarbiausia....

Kas mane zeidzia, tai atsakymo i komentara pradzia ,,nu cia nusisnekejai totaliai". Ne, mieloji, nenusisnekejau, o issakiau savo nuomone. Gali issakyt savaja, tik mandagiai, be tokiu kategorisku teiginiu. Aciu.
Papildyta:
QUOTE(Snieguota @ 2007 10 16, 12:20)
na kai mane su busimuoju pakviete pirma karta i pirslius tai jau nebebuvo kur dingti nes pasake kad jau esame baznycioje uzrasyti pas kuniga, na siaippirsliavimas nepigus dalykas yra, ir kai mes jau nebegalejome atsisakyti, tai turejiome sutikti, o jaunieji net neatsizvelge i musu finansine padeti,kad namu remonta ir visa kita yra vykdomas, bet zinoma malonu kai tave taip ivertina,jog gali buti pirsliais, o daugiau kituose vestuvese is karto paprasem kad finansuotu pirsliavima, siaip as dar mielu noru pabuciau svocioa vestuvese lotuliukas.gif



OI, kad kiekviena pora tokių aktyvistų savo giminėj turėtų.... Mes tai gerai pavargom (tiksliau aš, nes maniškis nelietuvaitis, tai net nežinojo kas tie piršliai ir kam jie reikalingi), kol įkalbėjau savo piršlius. bet viskas super gerai praėjo. Ir tiek prisiruošė, kad net nesapnavau.

Nors aišku, buvo ir tų nevisai patenkintų veidų... bet yra kategorija žmoniu, kurie nenori/nemoka linksmintis, tai kadangi juos gerai pažįstu, buvau pasiruošus juos matyt tokius, kokie jie yra ir nesigadint sau nuotaikos dėl to.
Atsakyti
QUOTE(Ista @ 2007 10 22, 18:32)
Nors aišku, buvo ir tų nevisai patenkintų veidų... bet yra kategorija žmoniu, kurie nenori/nemoka linksmintis, tai kadangi juos gerai pažįstu, buvau pasiruošus juos matyt tokius, kokie jie yra ir nesigadint sau nuotaikos dėl to.


as ir savi vestuvese tikrai pamatysiu nepatenkintu veidu, tai esu pasiruosusi is kart visus isvaryti lotuliukas.gif
na as jau tikrai nesitaikstysiu su visokiom nesamonem ispindejusiu poniuciu lotuliukas.gif
Atsakyti
maziau imti i galva visu norus. tai tavo svente ir tu reguliuoji, kaip nori
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2007 05 08, 00:38)
Mano mama irgi bande mums vadovauti, sako, kad turiu savo krikstatevius kviesti, o as sakau, kad as ju jau gal 10-12 metu nesu maciusi.
Po to pokalbio mamai paskiau, kad jos nenoriu izeisti ir, kad jos ir tecio del kai kuriu dalyku tikrai prasysim patarimu, bet vis tik galutinis zodis bus musu, juk tai musu diena ir be to mes patys uz viska mokam.  ax.gif
O tu nepatenkintu veidu visada bus, nekreipkit demesio ir dziaukites SAVO diena! thumbup.gif


Kad ir sena žinutė,bet aš pritariu jai.Pas mus panaši situacija-mama(kad ir vestuvės daromos metrikac.skyriuj neiškilmingos) pasakė,kodėl jūs darot taip ir taip,kodėl mes nežinom kas bus jūsų piršliai-liūdininkai? blink.gif Ką žmonės šnekės ir ką jiems atsakyt reikės? blink.gif MB nepasimetęs atrėžė,kad mūsų reikalas,mūsų šventė ir koks kieno reikalas kas jie bus-šventė mūsų!
Šnekėjo ir mums,kad vieno ir kito krikštatėviai gali būti liūdininkais,bet kam,juk mes jų dažnai nematom ir beje,čia mūsų norai ko mes norime ir kas tie žmonės bus liūdininkais....
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi. Vasarą tekėjo mano geriausia draugė. Buvo tokia situacija, jaunikis turi keturis brolius ir vieną seserį, visi išskyrus jauniausią brolį arba vedę arba turintys drauges, iš draugės pusės buvom tik dvi t.y. aš ir jos pusseserė. Jie nutarė taip: liudininkai - vyriausias brolis ir jos pusseserė. Poros - vienas iš brolių su panele ir aš su jauniausiu broliu. Kadangi jie tuokėsi ir santuokų rūmuose ir bažnyčioje mums patiems buvo leista nuspręsti kur kuri pora bus pirma. Ir mano nuostabai brolio draugė pasiūlė būti pirma pamerge bažnyčioje. Dėl vaidmenų pasidalijimo nekilo problemų, kadangi sesė neturėjo pabrolio buvo patenkinta ir sėdėjo kampe laiminga, kad jos niekas nejudina, o brolis kuris netapo pabroliu fotografavo, žodžiu visiems buvo gerai wink.gif.
Atsakyti
Tai kad tų nepatenkintų veidų gali būti dėl visko.. Ne tas "pareigas" gavo vestuvėse, ne tos spalvos pamergių sukneles išrinkai, ne ten bažnyčia, nėra muzikanto su armonika, nėra bankūcheno ir t.t. ir pan. Jei žmonės norės pasidemonstruoti savo "oj oj kaip man čia nepatinka", tai ir demonstruosis smile.gif ir nieko čia nepadarysi.. Galima tik nekreipti dėmesio ir džiaugtis savo švente smile.gif
Atsakyti
Tai jau taip, kiek domėjausi, visose vestuvėse apie 15% būna dėl kažko nepatenkinti ir burbuliuoja.
Nekreipsiu dėmesio tikrai į tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 04 27, 23:26)
Tai jau taip, kiek domėjausi, visose vestuvėse apie 15% būna dėl kažko nepatenkinti ir burbuliuoja.
Nekreipsiu dėmesio tikrai į tai smile.gif

As irgi nežadu klausytis kitų nuomonės ar bambejimo cool.gif
Atsakyti
Uoj tie veidai netiek buna nepatenkinti, kiek kiti netgi ta nepasitenkinima rodo dar pries vestuves. doh.gif
Pvz mano patevui jau netinka muzikantai, nes vienas i ju gros su saksofonu. Tiksliau pasakymas toks buvo: "Mane vercia vemt nuo tokios muzikos" biggrin.gif
O apie busima anyta as isvis patylesiu... Ir vieta sventes netinka ir transporats nepatinka ir netgi mums svorio reikia numesti nes kaip mes matai atrodysim per savo vestuves lotuliukas.gif O reziume jos buvo tas, kad moteriske pareiske kad vestuvese ji nedalyvaus, nes arba atsiguls i ligonine specialiai arba dar koks biesas jai atsitiks unsure.gif
Taigi su nekantrumu laukiu savo dieneles ir tuos nepatenkintus veidus ignoruosiu arba isvysiu lauk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 04 12, 11:02)
Tai kad tų nepatenkintų veidų gali būti dėl visko.. Ne tas "pareigas" gavo vestuvėse, ne tos spalvos pamergių sukneles išrinkai, ne ten bažnyčia, nėra muzikanto su armonika, nėra bankūcheno ir t.t. ir pan. Jei žmonės norės pasidemonstruoti savo "oj oj kaip man čia nepatinka", tai ir demonstruosis smile.gif ir nieko čia nepadarysi.. Galima tik nekreipti dėmesio ir džiaugtis savo švente  smile.gif

Nesuprantu tik vieno: kam tokius kviesti, kad gadintų JŪSŲ šventę? Juk greičiausiai visi kviečiami į vestuves yra pakankamai gerai pažįstami ir niurzgaliai - iš anksto nesunkiai nuspėjami. Nei vieno tokio mūsų vestuvėse nebus schmoll.gif Tik patys patys artimiausi (ne giminystės ryšiais, o santykių artumu).
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2013 05 02, 12:03)
Nesuprantu tik vieno: kam tokius kviesti, kad gadintų JŪSŲ šventę? Juk greičiausiai visi kviečiami į vestuves yra pakankamai gerai pažįstami ir niurzgaliai - iš anksto nesunkiai nuspėjami. Nei vieno tokio mūsų vestuvėse nebus  schmoll.gif Tik patys patys artimiausi (ne giminystės ryšiais, o santykių artumu).

Čia priklauso nuo žmonių supratimo... Jei pvz yra tokia situacija- kvieti krikštatėvius su jų trimis vaikais, tačiau vienas iš tų vaikų didelė tikimybė bus ,,niurgzlys"... Žinokit tokioj situacijoj aš tikrai negalėčiau imti ir nekviesti to vieno vaiko, juo labiau kad visi gyvena tuose pačiuose namuose, o ir visi vaikai jau vyresni nei 16 metų- nebe mažamečiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BukSavimi: 02 gegužės 2013 - 14:19
Sutinku: priklauso nuo supratimo drinks_cheers.gif Aš tokiu atveju kviesčiau TIK krikštatėvius be vaikų (juolab, kad jie visi jau ne mažiukai ir nėra būtinybės tėvams su savim tampytis). Daugelis turi tik vieną tokią dieną savo gyvenime, tad bambekliams sugadinti jos neleisčiau. Geriau pabūsiu aš "nemandagi", negu dantis sukandus kentėsiu iš principo tik dėl to, kad pati sau taip leidau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbs: 02 gegužės 2013 - 15:43