Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane

user posted image

user posted image




Ankstesne tema



Papildyta:
va, nauji namuciai, sios kosmetikos gerbejoms wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 spalio 2009 - 18:13
QUOTE(Spicas @ 2009 05 07, 12:26)

Ačiū, Spicas 4u.gif
Grįšiu iš darbo - pažiūrėsiu tiksliau kokiai odai, atsimenu iš konsultacijos, kad šiek tiek sutraukia poras, gaivina, mažina pirmuosius senatvės požymius (man 23m., tai jau tinka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 spalio 2009 - 17:43
Spicas labai grazu thumbup.gif
O man tai norisi isbandyti tonika naujosios linijos alyvuogiu.Nes naudoju prausimosi putas ir kremuka,tai patinka wub.gif Arba slamuciai traukia dar rolleyes.gif
Atsakyti
sakykite mergaites kaip skrabas almond serijos kunui? kazkaip man pastaruoju metu pastebejau kad nuo skrabu labai issausejo oda kai nusiprausiu po dusu tik su duske poto kuno kremas tai odele tokia svelni, glotni, o kai tik su skrabu tai net ir pasitepus kremuku tokie pleiskanojimai yra....skraba naudojau is payot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 05 07, 15:26)
sakykite mergaites kaip skrabas almond serijos kunui? kazkaip man pastaruoju metu pastebejau kad nuo skrabu labai issausejo oda kai nusiprausiu po dusu tik su duske poto kuno kremas tai odele tokia svelni, glotni, o kai tik su skrabu tai net ir pasitepus kremuku tokie pleiskanojimai yra....skraba naudojau is payot smile.gif

o nebandei skrabo su aliejuku kur buna? man verbenu laabai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau šampūną su eteriniais aliejais. Bet kaip smirda doh.gif Gaila, kad nepauosčiau prieš perkant. Tai dabar tikiuosi, kad plaunant galvą, tas aromatas pasikeis ir šampūnas kažkokiu stebuklingu būdu pradės kvepėti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 08 gegužės 2009 - 15:52
QUOTE(Finna @ 2009 05 08, 15:51)
Nusipirkau šampūną su eteriniais aliejais. Bet kaip smirda doh.gif  Gaila, kad nepauosčiau prieš perkant. Tai dabar tikiuosi, kad plaunant galvą, tas aromatas pasikeis ir šampūnas kažkokiu stebuklingu būdu pradės kvepėti lotuliukas.gif


as naudoju plauku kauke su eteriniais aliejais ,tai nepasakyciau kad smirda , tiesiog kvapas idomus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
BloodBlondie Paskelbta Šiandien, 10:39
  QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 05 07, 15:26)
sakykite mergaites kaip skrabas almond serijos kunui? kazkaip man pastaruoju metu pastebejau kad nuo skrabu labai issausejo oda kai nusiprausiu po dusu tik su duske poto kuno kremas tai odele tokia svelni, glotni, o kai tik su skrabu tai net ir pasitepus kremuku tokie pleiskanojimai yra....skraba naudojau is payot





o nebandei skrabo su aliejuku kur buna? man verbenu laabai patiko 

Esu naudojusi scruba su vynuogiu kauliukais,o dabar verbenu naudoju,tai kaip patinka thumbup.gif Tas kvapas, lieka net po prausimosi wub.gif
QUOTE
agvill Paskelbta Šiandien, 07:57
  gavau siandien sms visose L'OCCITANE pard. nuolaida muilams 20-30proc.
kazin tie muilai verti demesio  niekada istikruju nebandziau 

Muilai verti demesio,bent jau man taip pasirode,turejau toki sveiciamaji su migdolais,dabar medaus&citrinos,vonia visa kvepia nuo muilo ir patinka,kad jie nepasidaro kaip kose,kaip ne kurie muilai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 05 07, 16:16)
Spicas labai grazu thumbup.gif
O man tai norisi isbandyti tonika naujosios linijos alyvuogiu.Nes naudoju prausimosi putas ir kremuka,tai patinka wub.gif Arba slamuciai traukia dar rolleyes.gif

Turejau alyvuogiu tonika - labai patiko wub.gif Kvapas idomus, priprast reikejo, bet oda pasakiskai atgaivindavo.
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 05 08, 17:05)
Esu naudojusi scruba su vynuogiu kauliukais,o dabar verbenu naudoju,tai kaip patinka thumbup.gif Tas kvapas, lieka net po prausimosi wub.gif



su vynuogiu kauliukais ir man patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Išbandžiau šampūną, deja kvepėti nepradėjo, tai kol ploviau galvą, stengiaus kuo mažiau
kvėpuoti lotuliukas.gif Plaukus labai gerai išplovė, po išplovimo jie tokie purūs pasidarė, krenta gražiai. Žodžiu pats šampūnas labai patiko, nu bet tas kvapas swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 09 gegužės 2009 - 11:19
QUOTE(Finna @ 2009 05 09, 12:18)
Išbandžiau šampūną, deja kvepėti nepradėjo, tai kol ploviau galvą, stengiaus  kuo mažiau
kvėpuoti lotuliukas.gif  Plaukus labai gerai išplovė, po išplovimo jie tokie purūs pasidarė, krenta gražiai. Žodžiu pats šampūnas labai patiko, nu bet tas kvapas swoon.gif

cia apie koki tu?
Atsakyti