Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Sezonas įsibėgėja, darbštuolės nesnaudžia smile.gif
Žemiau mūsų ankstesni pasiekimai - prieš klausdamos kaip ką daryti, išbandykit paiešką - kartais aptingstam kartotis ax.gif
Junkitės prie mūsų, kam patinka namučių kiemą savo rankomis puošti mirksiukas.gif

Namo aplinka 1
Namo aplinka 2
Namo aplinka 3
Namo aplinka 4
Namo aplinka 5
Namo aplinka 6
Namo aplinka 7
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 05 11, 11:58)
Nu čia toms kas supranta įmesiu mūsų augalų sąrašą  doh.gif

ADA, kažkaip pražiūrėjau, kokio dydžio sklypas ax.gif nes pora medelių iš sąrašiuko pakankami galiūnai auga, o kur dar vaismedžiai g.gif
Sveiki atvykę į naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EwuteZ @ 2007 05 11, 13:21)
Labas merginos,
kaip gerai, kad jus cia radau. Esu visiska nezinove gelynuose, bet labai noreciau kazko grazaus ir nesunkiai priziurimo pasisodinti i lovelius siais metais balkone. Pernai ryskiai kazka per sudetingo sau nusipirkau.
Gal galite patarti, kokias gelytes jau galeciau pasisodinti si savaitgali balkone? Kad ir grazu butu, ir visa vasara zydetu, ir nelepios butu.
Labai lauksiu jusu patarimu


visada sodindavau balkone surfinijas, bet tenka dažnai laisyti, karštomis dienomis, net po du tris kartus per dieną, plius kas antrą dieną trąšos smile.gif Pas mane nors ir šiaurinė pusė, dažni vėjai ir etc. surfinijos klestėdavo thumbup.gif turėjau tris vazonus pakabinusi ant viršutinio balkono (lubų) ir trys loveliai pakabinti ant turėklo, tai tie kur viršuje, gėlės nutysdavo iki pat turėklo... vaizdas nerealus wub.gif bet šiemet, kadangi apsiskaičiau kad svyrančios pelagonijos labai mėgsta šiaurinę pusę, tai bandysiu su jom sužaist ax.gif
Atsakyti
Tie paparčiai tai man irgi wub.gif Pas mažąjį darželyje jų prisodinta daugybė , tai aš vis galvoju praeinant kaip ten kokį mažiuką išsipešt blush2.gif
Atsakyti
Kasiopeja, tau leidus pasinaudosiu kai kuriom planelyje pateiktom idejom ax.gif

Knifofija, tavo leilija tiesiog kvapa uzgniauze wacko.gif ploja.gif Jei gali - itrauk ir mane i savo sarasa norinciu rudeni kai jas dalinsi (?) pas tave apsilankyti ax.gif Lekciau is pat Vilniaus, galeciau dar ka su savim pasiimti

Si savaitgali neturiu galimybes nulekti i Alytu, bet man laaabai reikia daugiameciu gelyna sukurti g.gif Gal per kokias autobusu siuntas butu galima subendradarbiauti g.gif Sumokeciau avansu pavedimu, aisku tik reiktu zinoti ka turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2007 05 11, 13:29)
visada sodindavau balkone surfinijas, bet tenka dažnai laisyti, karštomis dienomis, net po du tris kartus per dieną, plius kas antrą dieną trąšos smile.gif Pas mane nors ir šiaurinė pusė, dažni vėjai ir etc. surfinijos klestėdavo  thumbup.gif  turėjau tris vazonus pakabinusi ant viršutinio balkono (lubų) ir trys loveliai pakabinti ant turėklo, tai tie kur viršuje, gėlės nutysdavo iki pat turėklo... vaizdas nerealus  wub.gif 


Labai aciu. Tuoj bandau ieskoti internete kaip atrodo surfinijos ir leksiu savaitgali pirkti smile.gif
Noriu graziu balkonu, kai mano mazylis isvys pasauli vasara nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 05 11, 10:59)
Kasiopeja, tau leidus pasinaudosiu kai kuriom planelyje pateiktom idejom  ax.gif


Į sveikatą. Jeigu aprašymuose ko nors nesimatys (kokybė foto prasta gavosi), klausk - patikslinsiu 4u.gif
Tiesa, o jei ne paslaptis, kokia idėja patiko? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 11 gegužės 2007 - 13:17
g.gif
·www.rojaussodai.lt/straipsnis.php?id=593,573

·www.aplinkotvarka.asa.lt

·www.apzeldinimas.tinklalapiai.lt

·www.zalios.atspace.com

·www.mano-nami.lt/index.php?page=aplinka

·www.augalai.lt/augalai.php?id=3

·www.sodui.lt/prad o.php

·http://www.rojaussodai.lt/tema.php?s=103

·http://www.veja.lt/

·http://www.botanikos-sodas.vu.lt/lt/index.php

gal ir senos nuorodos...ale net nebepamenu kur buvau, ką mačiau doh.gif
Papildyta:
ups..... kažkodėl niekas neatsidaro blush2.gif cool.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli: ka patarsit sodinti prie pietines namo sienos? Galvojau vijokline roze - raudona arba geltona - bet ten absoliuti uzuoveja... amaru ir baltasparniu neatsiginsiu... Nebesugalvoju... HELP help.gif ten kur matosi langas, prie jo galvojam plesti terasa, nes dabartine labai maza...
user posted image

Nu jau as visai blush2.gif , bet surizikuosiu: del terasos: labai noretusi siemet tai pasidaryti kuo greiciau blink.gif bet apie tai nieko nenusimanau, vyras pastoviai komandiruotese doh.gif jei surinksiu info ir pateiksiu gatava, tada daugiau sansu kad kazkas bent bus pradeta... As labai noriu medinem grindim, vyras trinkelem - zodziu kaip visada biggrin.gif Gal kokiu www zinot kur info butu galima pasisemti? Dar geriau butu is patirties 4u.gif
Is anksto jumy baisiai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 05 11, 11:16)
Nu jau as visai  blush2.gif , bet surizikuosiu: del terasos: labai noretusi siemet tai pasidaryti kuo greiciau  blink.gif bet apie tai nieko nenusimanau, vyras pastoviai komandiruotese  doh.gif  jei surinksiu info ir pateiksiu gatava, tada daugiau sansu kad kazkas bent bus pradeta... As labai noriu medinem grindim, vyras trinkelem - zodziu kaip visada  biggrin.gif Gal kokiu www zinot kur info butu galima pasisemti? Dar geriau butu is patirties  4u.gif
Is anksto jumy baisiai dekinga  4u.gif


medinės grindys po lietaus bus slidžios. Nebent terasa po stogu g.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif doh.gif tundra, priekyje juk neturi būti taškiuko biggrin.gif biggrin.gif ;D
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2007 05 11, 13:13)
vakar diskutavot,ka cia per augalus pavesyje sodint,o gal turit kuri dekoratyviniu paparciu,mes viena prie prudelio pasisodinom,man labai grazu-idealus augalas pavesyje (kaip ir melsve  mirksiukas.gif )
user posted image

Pas mane pilna paparčių,žadėjau mest juos lauk. Dabar jau mąstau,kad reiks paieškoti jiems vietelės rolleyes.gif

Dėl augalų balkone,tai aš irgi sodinčiau pelargonijas thumbup.gif Jei šiaurinėj pusėj balkonas,labai gražu begonijos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 11 gegužės 2007 - 13:46