Įkraunama...
Įkraunama...

VELTINIS


1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis
9 dalis
10 dalis
11 dalis
12 dalis
13 dalis
14 dalis
15 dalis
16 dalis
17 dalis
18 dalis
19 dalis
20 dalis
21 dalis

22 tema
23 dalis
24 dalis

Trečioje ir ketvirtoje dalyje daugiausia informacijos apie vėlimo techniką

Kaip velti skrybėlę
Kaip velti skylėtą šalį
Kaip velti batukus
Kaip velti kilimėlį

Naujokams: prieš klausdami pasižiūrėkite ankstesnėse veltinio dalyse ar apie tai nebuvo kalbėta, taip pat visą pradedančiajai reikalingą informaciją rasite VELTINIO FORUME

Sveikutės visos veltinio mylėtojos 4u.gif
Tikiuosi-rašysim tik čia , o senąsias-uždarytas temas paliksim ramybėj (Nors jos ir vėl yra tapusios atviros po rekonstrukcijų)
Atsakyti
labas rytas,
labai dziaugiuosi savo sekmadieniniais darbeliukais, todel nesulaukusi grazios sauletos dienos, kada fotoaparatas su manim draugauja, paprasiau papozuoti naujojo draugo vakare. juk krokodilam ir visokio plauko dinozauram gal ne taip jau svarbios puikios foto mastau.gif biggrin.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 12 04, 19:15)
Linada, koks geras draugas atsirado  thumbup.gif Čia jau visas šeimos narys  4u.gif

Žydraake, ištikima karoliams . Gražu  drinks_cheers.gif  O visgi kaip juos pervėrei ta juostele ? Aš taip ir neišmokau - man įstrigdavo ir galiausiai mečiau bigsmile.gif

pasiimk "storasikne" adata ir perverk juostele per ja unsure.gif jei istrigs adata pasiimk replytes ir is visu jegu trauk kiek gali. bigsmile.gif jei perverus rutuliukas pasideformuos pavelk ji kol taps tau tinkamas sekmes hihihi.gif victory.gif good.gif new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedona @ 2007 12 04, 17:15)
Žydraake, ištikima karoliams . Gražu  drinks_cheers.gif  O visgi kaip juos pervėrei ta juostele ? Aš taip ir neišmokau - man įstrigdavo ir galiausiai mečiau bigsmile.gif


Tai kad nesusikaupiu didesniems darbams blush2.gif
O kaip pradurti, jau paaiškino god@ mirksiukas.gif Tik dar pridursi, kad prieš durdama su stora storašikne adata, aš dar padarau "kanalėlį" su yla smile.gif
Atsakyti
Nuostabus dinozauras biggrin.gif

Sugalvojau ir aš šlapiai pavelti.. nors man nelabai patinka - rankos po to tokios raudonos ir nuskirdusios (su ūkiniu muilu veliu), virtuvė pilna putų.. schmoll.gif bet rezultatas gražesnis nei su adatom g.gif
mano gėlytės

Atsakyti
Labai grazus drakonas thumbup.gif wub.gif
Pasirodysiu ir savo paskutini darbeli

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Naujos temelės proga pasivaidensiu ir aš (tik sorry už nuotraukos kokybę.... Labai skubėjau - pasitaisysiu ateityje).

user posted image
Atsakyti
ohoho :] aš irgi tokio noriu.... ir spalvos labai super
Atsakyti
QUOTE(Tranquility @ 2007 12 05, 10:04)
ohoho :] aš irgi tokio noriu.... ir spalvos labai super


Dėkui dėkui smile.gif

Dar vienas - dovana šefui:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 12 04, 23:18)
Pasirodysiu ir savo paskutini darbeli


thumbup.gif
Atsakyti
mergaites....SOS... Gal kuri zinote, kur Klaipedoje gauti velimo adatu?

be Veltinio namu,aisku. Nes ten kazkodel vis adatu siuntos neatveza-viskas issibaige..... blink.gif

labai prireike, nes sulauziau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 05 gruodžio 2007 - 11:40
Siaip tai adatu dabar ir Maximose buna, bent jau Kaune biggrin.gif . Balu, nea nei i gatve nei karnavaklas, nes cia ji didele vyriska tik manekena emiau nes neisejo ant saves nufotografuoti . Ji suaugusiam vyrui pirties kepurele lotuliukas.gif .
Nors tokia pacia sau turiu tik siek tiek skiriasi dekoras
user posted image
Atsakyti