Įkraunama...
Įkraunama...

SOS! Balandėliai

Dedu truputi ryziu ir kiausiniu kaip paprastai ir kepu stikliniame puode, nes reikiaipilti sultinio mazdaug iki trecdalio balandzio ir kepu ant apatiniu groteliu apie 180 temp., o kiek kepti priklauso nuo balandzio dydzio mazesni trumpiau didesni ilgiau na mazdaug apie val. dar labai priklauso nuo orkaites kaip kepa jei stipriau tai vis paslakstyti reikia su sultiniu nieko cia ipatingo nera galima net puode gerai susukus virti o paskui i prkaite apkepti,kol parus, manau kad turetu tikrai iseiti mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O ar visos dedat į balandėlių įdarą kiaušinį, senai dariau, bet kiek pamenu, atrodo, kiaušinio nedėdavau???
Atsakyti
QUOTE(daliela @ 2007 01 31, 17:34)
O ar visos dedat į balandėlių įdarą kiaušinį, senai dariau, bet kiek pamenu, atrodo, kiaušinio nedėdavau???

Ne schmoll.gif is vis pirma karta girdziu, kad kiausinis dedamas i balandeliu idara blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2007 01 31, 18:58)
Ne  schmoll.gif  is vis pirma karta girdziu, kad kiausinis dedamas i balandeliu idara  blink.gif


As dedu, nes man skaniau, kada farsas balandelyje su ryziais buna gerai susirises. o ne birus ar rupus.
Atsakyti
QUOTE(misiki @ 2007 01 31, 20:56)
As dedu, nes man skaniau, kada farsas balandelyje su ryziais buna gerai susirises. o ne birus ar rupus.

Aš irgi į faršą dedu kiaušinį, pakepintų svogūnų ir ryžių essen.gif
Atsakyti
Aš visada padarytus balandėlius apkepinu aliejuje,po to sluoksniuoju į puodą su morkomis,pomidorais, svogūnų laiškais,užbarstau vegetos rolleyes.gif
Atsakyti
blush2.gif niekada orkaitėj negaminau balandėlius, gal galėtumėt man patart, kokį geriau tam indą nupirkt 4u.gif ?
Papildyta:
QUOTE(vilma27 @ 2007 02 06, 13:11)
Aš visada padarytus balandėlius apkepinu aliejuje,po to sluoksniuoju į puodą su morkomis,pomidorais, svogūnų laiškais,užbarstau vegetos rolleyes.gif

g.gif o nesitaško į šonus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 03 19, 14:49)
blush2.gif niekada orkaitėj negaminau balandėlius, gal galėtumėt man patart, kokį geriau tam indą nupirkt 4u.gif ?
Papildyta:

g.gif o nesitaško į šonus doh.gif



Na jeigu ant stiprios ugnies,tada taško.
Atsakyti
QUOTE(misiki @ 2007 01 07, 23:54)
O gal kam teko kepti dideli balandi?As tai darau retkarciais kai laukiu sveciu, nes labai jau graziai atrodo.Verdaciam vandeny isardau kopusta iki maziausios guztes.Idara pradzioje padarau rutuliuka ir apgaubiu maziausiais lapais po to lapus pabarstau miltais truputi ir vel aplink lipinu farsa ir vel lapus aplink ir taip toliau, kol turiu farso, gale apsuku balandi lapais ir aprisu kelis kart.Gaunasi kaip arbuzas.Dedu i orkaite ipilu sultinio iki trecdalio balandzio ir kepu kol graziai parausta.Iskepta dedu i lekste ir supjaustau kaip torta.Padaza gaminu atskirai , panaudojus sultini kur kepe balandis.Siulau paabandyti ax.gif



Rumšiškėse valgaiu kažką panašaus, tik pats balandis buvo kepamas tešloje. Tikrai geras receptas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(misiki @ 2007 01 08, 01:54)
O gal kam teko kepti dideli balandi?As tai darau retkarciais kai laukiu sveciu, nes labai jau graziai atrodo.Verdaciam vandeny isardau kopusta iki maziausios guztes.Idara pradzioje padarau rutuliuka ir apgaubiu maziausiais lapais po to lapus pabarstau miltais truputi ir vel aplink lipinu farsa ir vel lapus aplink ir taip toliau, kol turiu farso, gale apsuku balandi lapais ir aprisu kelis kart.Gaunasi kaip arbuzas.Dedu i orkaite ipilu sultinio iki trecdalio balandzio ir kepu kol graziai parausta.Iskepta dedu i lekste ir supjaustau kaip torta.Padaza gaminu atskirai , panaudojus sultini kur kepe balandis.Siulau paabandyti ax.gif

reiks pameginti smile.gif
Atsakyti
Kazkur neseniai skaiciau, kad galima daryti su grikiu-svoguno, morku-grybu idaru;) manau, pabandysiu...
Atsakyti
Siandien bandysiu virt. Kazin ar pasiseks? g.gif
user posted image
Atsakyti