Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

Sveikos, brangiosios, su PAVASARIU visas! 4u.gif

Tesiam savo pokalbius apie makiaza, dalinames patirtim, patarimais, pasiulymais
Klausiam - atsakom.
Rekomenduojam


sena tema: CIA smile.gif


Atsakyti
Dusele 4u.gif

user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Valkyrie @ 2009 03 01, 16:23)
Dusele  4u.gif



drinks_cheers.gif is kur tu trauki tokius stulbiancius makiazus? Tikrai grazu. Photoshop'inta, bet traukia aki.. ir duoda ideju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkyrie @ 2009 03 01, 16:23)
Dusele   4u.gif

user posted image [img]


Koks lupdazis grazumo wub.gif wub.gif wub.gif Is kur toki gauti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunreja: 01 kovo 2009 - 17:56
Valkyrie, tikrai, iš kur trauki tokius grožius? Daugiau, daugiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkyrie @ 2009 03 01, 17:23)
Dusele   4u.gif



PIRMASIR ANTRAS MAKIAZAI TOBULI TIK TURBUT NETIKTU PRIE MANO ZYDRU AKIU sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2009 03 01, 22:07)
PIRMASIR ANTRAS MAKIAZAI TOBULI TIK TURBUT NETIKTU PRIE MANO ZYDRU AKIU sad.gif



pirmas idealiai tiktu prie bet kokios spalvos akiu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Siryt pasitepliojau su savo naujais sepeteliais akytes wub.gif Kaip tepasi wub.gif O pats vokas atrodo lyg butu tos spalvos, kuria uztepi wub.gif Ir kodel as anksciau nesipirkau sepeteliu?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 03 02, 08:26)
Labas rytas  4u.gif

Siryt pasitepliojau su savo naujais sepeteliais akytes wub.gif  Kaip tepasi  wub.gif  O pats vokas atrodo lyg butu tos spalvos, kuria uztepi  wub.gif  Ir kodel as anksciau nesipirkau sepeteliu?...  g.gif

thumbup.gif
man tas ryskiu spalvyciu makiazas koks grazus wub.gif wub.gif tik jau nzn kur eiti su tokiu reiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 02 28, 19:05)
Apie pasirinkima negaliu atsakyt, nes man asmeniskai tai nelabai skiriasi ir tie, kurie pora litu kainuoja ir tie, kurie po kelias desimtis.. Kokybe aisku kita, bet pats poveikis - vienodas.  4u.gif  Namu salygom geriau pirkt tuos, kur viskas viename pakely ir surasytos visos instrukcijos. smile.gif

kai pati rinkausi antakiams dažus, tai forume giriami buvo ESTEL, pati irgi tokius turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2009 03 02, 10:42)
kai pati rinkausi antakiams dažus, tai forume giriami buvo ESTEL, pati irgi tokius turiu smile.gif


Na ir kaip?, geri? g.gif
Atsakyti
Merginos, o gal galit mane apsviesti, ka sitame filmuke tepa, kad modelio oda sitaip svyti? http://www.vogue.co....beauty/Id,1000/
Atsakyti