Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukeliai ant veido, Kaip kovojate su jais?

VEIDO PLAUKELIŲ ŠALINIMO PRCEDŪRA PAŽĮSTAMA IR NEMALONI, BET KAI IŠSAUGOTI ŠVELNIĄ IR MOTERIŠKAI ŠVELNIĄ ODĄ. KAIP TAI PADARYTI? JUK PLAUKELIAI ATAUGINĖJA IR... blush2.gif VAIKINAI IR KT... KĄ PATARSIT? smile.gif
Atsakyti
va va, tai mane irgi domintų g.gif
Atsakyti
Jei teisingai suprantu, tai čia tęsinys ką tik baigtos temos? 4u.gif
Šalinant vašku juk oda lieka tokia pat švelni, ar ne?.. g.gif
Bet ką daryti, mergaitės, jei aš alergiška vaškui (ar ten kažkokiom sudedamom dalim, bet nežinau kuriom.. doh.gif ). Kokią alternatyvą pasirinkti naikinant plaukelius? unsure.gif
Atsakyti
taip, oda lieka švelni, bet kai plaukeliai pradeda atauginėti.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Norejau jusu paklausti kaip pasviesinti uselius. Jie pas mane labai nedidukai, todel nenoriu depiliuti, ar visai salinti, kad dar labiau neuzderetu biggrin.gif taigi noreciau kokios nors priemones kuri juos tik pasviesintu ir nesuaktyvintu ju augimo. girdejau galima su peroksidu lygtais, bet kaip su juo elgtis? ten su dazais lyg m,aisyti reikia, ir beje kur jo issigyti, nes vaistinese pardavineja tik 3 procentu, o man regis reikia stipresnio.
tai prasau patarkit, bet tik tokias priemones, jei esat issitikinusios, kad jos nesuaktyvins ju augimo dar labiau. is anksto dekui. blush2.gif
Atsakyti
tokia tema jau yra ir ne viena

I dalis
II dalis
Atsakyti
tik nepamiršk, kad ir nubalinti ūsai lieka ūsais wink.gif rauk negailėdama, ataugs vėl išrausi, kam reik su tokai "puošmena" vaikščiot? g.gif
Atsakyti
Sviesinimuisi yra specialiu priemoniu(t.y veido plaukams)Bet as pvz sviesinaus su perioksidiniais dazais, ir su balta chna... Rezultatas- siaubingas- balti, zvilgantys is tolo, ilgoki useliai (long&strong lotuliukas.gif )... man atrodo, jie paaugejo nuo tokio dazymo, pailgejo unsure.gif
Atsakyti
man patinka Veet veido plauku salinimo priemones.
Atsakyti
man patinka salinti veido plaukelius su depil. kremuku ataugineja letai, tampa plonesni, bei neskauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnX @ 2009 06 02, 21:58)
man patinka salinti veido plaukelius su depil. kremuku ataugineja letai, tampa plonesni, bei neskauda 4u.gif

O kokį naudoji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AnX @ 2009 06 02, 23:58)
man patinka salinti veido plaukelius su depil. kremuku ataugineja letai, tampa plonesni, bei neskauda 4u.gif

Kokį kremą naudiji, nes aš vieną kartą kaip pasišalinau su kremu, tai ataugi storesni ir tamsesni. Gal koks specialus yra g.gif
Atsakyti