Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema
19 tema
20 tema
21 tema
22 tema
23 tema
24 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už naujus namučius 4u.gif
****************************************************

Ny blyn doh.gif tikrai nebesuperantu...

čia parašyta, kad galima tiek puošti, tiek gėles daryti g.gif
saldainių masė g.gif
Atsakyti
Na taip , bet pažiūrėk , ten gal kaspinui daugiau g.gif , bandyk , bet toks jausmas , kad jos tai leips ....ten RiMami darė , gal ji ką galės patarti ... g.gif .



Su nauja būveine ..... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 11 24, 14:29)
Na taip , bet pažiūrėk , ten gal kaspinui daugiau  g.gif , bandyk , bet toks jausmas , kad jos tai leips ....ten RiMami darė , gal ji ką galės patarti ... g.gif .
Su nauja būveine .....  user posted image


Tai gal tada geriau darysiu su šokolado ir medaus mase blush2.gif o kiek maždaug reikia šildyti tą medų ir šokoladą blush2.gif ?
Atsakyti
nono.gif , viskas viršutinėje Asseni temoje , netingėk ...... sukama kol supuola į gabalą . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 11 24, 14:47)
nono.gif , viskas viršutinėje Asseni temoje , netingėk ...... sukama kol supuola į gabalą . smile.gif


Nu kad netingiu schmoll.gif blush2.gif ir skaitau ir ieškau ir t.t. ir pan. blush2.gif tikrai tikrai... tik matyt netinkamą metą informacijos ieškojimui ir apdorojimui pasirinkau ax.gif jaučiu palaužė ir mane liga tai vietoj galvos - tuščia puodynė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 24 lapkričio 2009 - 14:00
unsure.gif unsure.gif ...ir mane kažko drebulys papurto .... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 11 24, 15:07)
unsure.gif  unsure.gif ...ir mane kažko drebulys papurto .... unsure.gif


Laikykitės 4u.gif
Atsakyti
Cipciuk, as apie ta namie gaminta dirbtini medu. Ar verdant ta cukru jis viskai istirpsta, ar nereikia jo kokiu blenderiu is pradziu sumalti, kad geriau tirptu? ir ar kai jau tas medus pagamintas, jis nesukieteja stiklainyje stovedamas? buna toks pats, kaip ir pirktinis? kiek laiko ji galima laikyti? ar toks medus tinka tiek pastiliazui, tiek medaus tortui? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 11 23, 23:35)
Moteriške , nežinau ką veikete , kur buvote , ir koks jūsų stovis po savaitgalio

mano ne stovis, Širdele, po savaitgaliaus mano būvis yra GULIS biggrin.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2009 11 24, 10:07)
Niekas niekur nepasimes  4u.gif Man patikėta sukelt viską ten, tai aš tai ir padarysiu  4u.gif Tik antra diena paslika guliu, apsinuodijau  doh.gif

hmm.. o gal .. gandrai.. rolleyes.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2009 11 24, 14:25)
Namie gamintas dirbtinis medus ....

šamanė umn.gif: nu ne kitaip

QUOTE(Vaidullka @ 2009 11 24, 14:27)
užvakar rodė, šiandien nebeužkrauna  g.gif


QUOTE(Vaidullka @ 2009 11 24, 14:38)
Aišku, rašau Meian  ax.gif

nereik trukdyt Meian dėl tokio dalyko, ko ji nepakeis.

radikal.ru labai čitabelnai perspėjo visus savo naudotojus, kad lapkričio 24 dieną pas juos bus remontas .. taip kad viską pamatysim ryt.. poryt, po remonto. 4u.gif

peace 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 24 lapkričio 2009 - 15:08
Mergaites tik nesusirkit visos kaip baisu unsure.gif valgykit daug cesnako ir imbiero su citrina neskanu ale veiksminga thumbup.gif man reikes jusu pagalbos nes kita savaite mano 25 gimtadienis noriu kepti torta turiu minciu ir planu o juos igivendinti tikiuosi padesit jus ax.gif 4u.gif
Bandziau is pastilezo daryti tokias kvarbatkas bet man jos nesibanguoja niekaip tie krasciukai ir su pagaliuku ant kempineles bandziau beiseina gal kas nors gali ukiskai papasakoti kaip padaryti ta susibangavusi krasciuka.
Naito Lelyte man atrodo buvo padaryta su pabangavimo Asseni roze ta didziule buvo visa pabanguota tai va o as to padaryti nemoku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 11 23, 23:37)
Merginos, jeigu kam idomu del pastilazo figurelems.

Ka tik pasidariua. Visus ingriedientus dejau tiksliai pagal recepta, tiek vandeni, tiek pudra, tiek krakmola, zodziu, viska. Gliukozes neturiu, tai dedu dirbtini medu. Pudra bei krakmola sveriau elektinem svarstyklem. Tai nei gramo daugiau nieko nesudejau. Lygiai 250 gr. pudros. Gavosi puikus pastilazas. Pries tai svarstykliu neturejau, tai ir negalejau pamatuot.


doh.gif paskaiciau ana dien, kad taip galvoju pasverinesiu ir as siandien.. pasidariau figurelem, gelytem lipdyt ir pravalas doh.gif figureles tai nulipdziau thumbup.gif Aciu Asseni uz pamokeles 4u.gif biski pakopijavau, aisku pagal savo galimybes tik smile.gif bet kociot ir daryt gelyciu - be sansu. Nejo.. sad.gif Nesuprantu..

matuodavau saukstais - ir dengiau pora kart ir gelytes dariau thumbup.gif

negera diena sian pastilazui lotuliukas.gif sudejau i maiseli, ryt dar as ji paziuresiu.. noretusi visai ji kazkaip atgaivint, gaila produktu. Dabar toks koks yra, tai gelyte isimt is formeles net neina, per minksta, o kociojant jokio elstastingumo, minksta minksta, o trukineja jau. O daryt figureles super, kaip plastelinas smile.gif Is to kur anksciau gaudavos - lipdziau karolius, batuka.. tai dabar supratau kodel karoliai negrazus buvo, per kietas buvo ir gavos nelygus ala perlai hihihi.gif o toks koks gavos siandien - lipdymui tokia jo konsistencija - super thumbup.gif
Atsakyti