Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto universitetinė ligoninė (AK)

Toliau dalinamės patirtimi apie gimdymą šituose gimdymo namuose


user posted image

user posted image


user posted image

Ankstesnė tema 1
Ankstesnė tema 2
Atsakyti
Gal siek tiek ne i tema.
Mergaites, gal kas planuoja liepos viduriuke gimdyti AK?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 09, 14:05)
Gal siek tiek ne i tema.
Mergaites, gal kas planuoja liepos viduriuke gimdyti AK?smile.gif


as gimdysiu AK. Data liepos 6 d., bet nezinia, kaip cia bus biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes, kas gimde AK, kaip siuose GN yra su maitinimu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 22, 09:06)
Mamytes, kas gimde AK, kaip siuose GN yra su maitinimu? blush2.gif


turi omeny, ką duoda valgyti mamai?
Atsakyti
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 22, 10:06)
Mamytes, kas gimde AK, kaip siuose GN yra su maitinimu? blush2.gif


4u.gif gimdziau labai neseniai - jei klausiat apie mamyciu maitinima, tai mes su palatos kaimyne buvom maloniai nustebintos, nes maistas tikrai neblogas (as pati gimdziau pirmaji leliuka pries daugiau nei 2 metus, tai buvo nekoks man tas maistelis ju tada), aisku, ne naminis, bet... Gulejau 1-am skyriuj. Apskritai, man viskas ten tikrai tiko - gal tik informacijos del maitinimo ar vaikucio prieziuros pirmakart gimdziusioms nesuteike (palatos kaimynei), bet, manau, tiesiog reikejo jai paciai kreiptis, nespeja ten, tikriausiai.... Ypac pasiseke su daktare ir akusere, kurios priiminejo gimdyma - grieztos, bet ne kavos pagert susirinkom gi, jei nusileistu, tai, jauciu, dauguma nepagimdytu... lotuliukas.gif Ir vaikutis buvo paguldytas ant pilvuko, ir pasibut su juo pora valandeliu galejom gimdykloj kartu su teveliu. Zodziu, viskas ten super - palatos dvivietes, su dusu ir wc.. drinks_cheers.gif
O jei del vaikucio primaitinimo - tai nezinau, kai parnese, tai maziukas lyg ir sotus buvo - tai gal ir galejo duot misinuko, bet as ne pries, nemanau, kad po to neimtu kruties ir t.t. Kaimyne mate pas naujagimius prie kiekvieno lovytes buteliuka su misinuku, tai... g.gif na, bent jau man geriau sotus maziukas nei issirekes ir oriuko prisiryjes... Bet cia kiekvienai savaip... mirksiukas.gif
Atsakyti
KristinaBal,

aciu uz toki issamu atsakyma! 4u.gif
O vaikelis visa laika buna kartu su mamyte palatoje po gimdymo? Ar nakciai isnesa i naujagimiu skyriu? Ir ar galima savo maista koki tureti (riesutus ar jogurta koki, pvz)?
Atsakyti
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 22, 13:20)
KristinaBal,

aciu uz toki issamu atsakyma! 4u.gif
O vaikelis visa laika buna kartu su mamyte palatoje po gimdymo? Ar nakciai isnesa i naujagimiu skyriu? Ir ar galima savo maista koki tureti (riesutus ar jogurta koki, pvz)?


Ir dar pamirsau paklausti. Ar reikia tureti savo indu GN ir ar reikia tureti vaikeliui prieziuros priemoniu (Sudocrem, priemoniu bambutei priziureti)?
Atsakyti
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 22, 10:06)
Mamytes, kas gimde AK, kaip siuose GN yra su maitinimu? blush2.gif

Man buvo net per daug...Kadangi daug esu gulėjusi ligoninėj, tai galiu pasakyti, kad čia maitinimas mamai geriausias. Tiesa, jei vyras bus su jumis (mokamoj palatoj, jam reikės pačiam pasirūpinti maitinimu.
Dėl vaiko maitinimo ne krūtimi, tikrai nieko nežinau...

QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 22, 13:20)
KristinaBal,

aciu uz toki issamu atsakyma! 4u.gif
O vaikelis visa laika buna kartu su mamyte palatoje po gimdymo? Ar nakciai isnesa i naujagimiu skyriu? Ir ar galima savo maista koki tureti (riesutus ar jogurta koki, pvz)?

Taip, jei nereikia po lempomis dėl geltos guldyti.
Aišku, kad savo maistą gali turėti...tik kad riešutai labai stiprus alergenas...Aš iki šiol nevartoju, nes maitinu...
Tiesa, šaldytuvo nėra, tai ir jogurto daug neprisipirkit, nes bent jau mūsų palatoj kovo pradžioj buvo laaaabai karšta...

QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 22, 13:42)
Ir dar pamirsau paklausti. Ar reikia tureti savo indu GN ir ar reikia tureti vaikeliui prieziuros priemoniu (Sudocrem, priemoniu bambutei priziureti)?

Turėjau puodelį ir stalo įrankius (jei turi, duoda ir ligoninė). Visa kita davė ligoninė. Aišku, jei turėsite savo maisto, tai reikia jam turėti kur susidėti...

Sudocream davė mėginėlį, tai aš jo iki šiol turiu (pasisekė su užpakaliuku), bambutę kiekvieną rytą valė sesutė, tai nieko neturėjau ir neprisireikė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarte12: 22 birželio 2011 - 14:35
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 22, 13:42)
Ir dar pamirsau paklausti. Ar reikia tureti savo indu GN ir ar reikia tureti vaikeliui prieziuros priemoniu (Sudocrem, priemoniu bambutei priziureti)?


is indu - reikia turet stalo irankius (peili, sakute, sauskteli, sauksta) ir puodeli, bet jei neturi - duoda be problemu (as pati buvau pamirsus pradzioj, veliau vyras atveze)...

Vaikeliui - siaip, turekit viska savo, jei zadat ka naudoti, nors duoda ten dovanu nemazai - ir nedideli Sudocrem indeli, ir aliejuka, soske ir koki tai kremuka nuo vejo, sampuno maza indeli, mamai dar ten visokiu niekuciu... Tik duoda skirtingu laiku, pradzioj gali ir nebuti... Bambute nuvalo kiekviena diena apziuru metu, veliau israso receptuka 70proc.spiritukui, kuri gali nusipirkti vaistinej (ne bet kurioj, o ten, kur vaistukus gamina: Santariskese, Lazdynuose, Senamiestyje, Seskinej...). Siaip, net neperkant is anksto ten visokiu kremuku (Bepanthen, Sudocrem...) ir aliejuku, tai, zinokit, pusei etu ar minimum porai menesiuku tu dovaneliu turetu uztekt (ziurint kaip naudosit). Bet siaip ir ligoninej sakys ta pati ir as sakau - vaikuciui uzpakaliuka geriausia plauti vandenuku (jokiu ten dregnu serveteliu), tepti tik jei reikia visokiais tepaliukais... nes odele sudirgsta... Paprasykit, parodys sesutes kaip plaut uzpakaliuka... mirksiukas.gif o turekit geriau geresniu pampersu... mirksiukas.gif spesit kremuku prisipirkt, kai reikes... Sau jau geriau turekit bent kelis Multimam kompreselius - nes.. nugi... skauda (.)(.) ... ax.gif
Ir koks ten klausimas dar buvo? ? einu paziuret... a jau atsake Jums... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinaBal: 22 birželio 2011 - 14:45
Mergaites, didelis aciu uz pamokymus!:)
Tiesiog po truputuka kraunu daiktus, iskyla tai vienas, tai kitas klausimelis:)
Atsakyti
Mergaitės, AK gimdžiau prieš 1,5 metų ir jau po Naujųjų vėl ten keliausiu. Kiek skaitau, tau jau suprantu, kad po gero remonto yra pogimdyvinės oalatos, nes gulėjau, kaip tik per remontą. Bet nieko, juk ne į viešbutį važiavau. Matau, čia kalbėjote apie vaikiuko matinimą mišinuku, tai va, kai man dar gimdykloje davė pamaitinti vaiką, akušerė pasakė, kad mp yra tiek sotus, ypač priešpienis, kad vaikui jo parai užtenka. Kai man vakare atnešė mažulį į palatą iš smalsumo paklausiau, ar maitino mišinuku, tai vaikų skyriaus seselė man atrežė, kad vaiko maitinimas - mamos reikalas ir mišinuku primaitina, jeigu tik yra tam indikacijos (mat kaimynės vaikiuką maitino mišinuku, nes jam kažkas su sveikatėle buvo ir inkubatoriuje gulėjo, bet atėjusi vaikų gydytoja liepė jai nutraukinėti ir nešti pienuką vaikiukui). Tai va, manojo neprimaitino, bet ir nebūčiau prieštaravusi, juk svarbaisia sotus ir ramus vaikas. Na, čia tokie mano lyriniai pamąstymai. Tęsiu toliau: nežinau, kiek tiesos buvo tuose akušerės žodžiuose, bet mano vaikas iš tikrųjų visą parą nevalgė, tiesiog jam įdėdavau spėnelį ir viskas - gulėjo ir nežinojo , ką su juo daryti, miegojo ramiai visą naktį, tad, matyt, iš tikrųjų nebuvo alkanas. g.gif
Atsakyti