Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių kaina. Kiek kainuoja vestuvės?

QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 02, 18:19)
Jeigu rasiu ta lapeli, tai parasysiu, nes visas islaidas rasemes smile.gif Galu gale vestuves jau buvo pries gerus metus smile.gif


Būtų labai įdomu, nes norim labai labai kukliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 11 03, 12:24)
Būtų labai įdomu, nes norim labai labai kukliai  bigsmile.gif

Atsakau kaip žadėjau


Saldainiai – 57.79 Lt (svečiams prie bažnyčios)
Alkoholis – 1005,07 Lt (bet per vestuves buvo išgerta tik po 1 butelį brendžio ir degtinės, bei 3 buteliai vyno ir truputis alaus), (sekančią dieną didžioji dalis alaus)
Pakvietimai – 30 Lt (darėmės patys, tai kainavo tik priemonės)
Sužadėtinių kursai – 50 Lt
Marškiniai – 83 Lt
Bateliai – 100 Lt (bet batelių taip ir neteko užsidėti)
Kaklaskarė – 10 Lt
Palinkėjimų knyga – 14 Lt
Kostiumo valymas – 26 Lt
Papuošalai – 70,45 Lt (kadangi mano brolienė veria papuošalus, tai susipirkome svarowskius ir sidabrą ir ji man suvėrė, tai ko norėjau)
Vargonininkei – 31,88 Lt (pirkome saldainių ir šampės)
Žiedai – 709 Lt
Fotografas – 400 Lt (draugas)
Vienkartiniai indai – 238,57 Lt (bet didžioji dalis liko)
Manikiūras, pedikiūras – 60 Lt
Kunigui – 100 Lt
Pažymos bažnyčiai – 10 Lt
Žvakės – 47,50 Lt (jos irgi buvo naudojamos dar labai ilgai)
Gėlės bažnyčiai – 133 Lt (buvo taip, kad toje bažnyčioje po mūsų tuokėsi dar dvi mano MB pažystamos, tai susitikom visos su floriste ir išsirinkom ko norėtumėm visos ir tą sumą pasidalinom ant 3)
Stalo kortelės – 30,46 Lt (darėmės patys)
Rėmeliai – 17,97 Lt (įrėminom savo vestuvių foto ir padovanojom artimiausiems žmogučiams, tėvams, krikšto tėvams)
Šeimos židinys – 25 Lt
Dovanų maišeliai – 10,48 Lt
Sultys – 56,84 Lt
Min. Vanduo – 31,12 Lt
Sodyba – 540 Lt
Oazė – 1,50 Lt (stalo gėlės buvo iš brolienos mamos sodo ir pačios pasidarėm puoštes)
Kojnės – 4,99 Lt
Mašinos papuošimai – 22,40 Lt
VISO: 3917,02 Lt

Gėlės nuotakai – 145 Lt (jas apmokėjo draugė)
Makiažas ir šukuosena – 730 Lt (apmokėjo draugė)
Kavinė – 1500 Lt (apmokėjo MB tėvai)
Povestuvinė kelionė – 3800 Lt (apsimokėjome patys smile.gif )
Mašina – draugo jaguaras
Suknelė – draugės dukros
Smuikininkui – 100 Lt (bet jis nepaėmė pinigų, nesupratau kodėl unsure.gif )

Aš čia labai smulkiai, bet mano atvejis įrodo, kad galima pasidaryti daug ką pačiam wink.gif ir gražiai, nes tie kas dalyvavo mūsų vestuvėse sakė, kad jos buvo ypatingos, bet čia dėl to kalčiausi buvome mudu su MB lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 03, 12:54)


Ačiū aciuks.gif manau mums taip nepavyks, nes neturim kas apmokės gėles, kavinę, makiažą ar šukuoseną. Bet bandysim, svarbiausia, kad būtų miela, jauki šventė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 11 03, 14:21)
Ačiū  aciuks.gif manau mums taip nepavyks, nes neturim kas apmokės gėles, kavinę, makiažą ar šukuoseną. Bet bandysim, svarbiausia, kad būtų miela, jauki šventė  bigsmile.gif

Tos islaidos kur apmokejo uz mus kazkas, tai buvo mums dovana ir man taip labai patiko smile.gif Labai praktiska dovana mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 03, 12:54)
Atsakau kaip žadėjau
Saldainiai – 57.79 Lt (svečiams prie bažnyčios)
Alkoholis – 1005,07 Lt (bet per vestuves buvo išgerta tik po 1 butelį brendžio ir degtinės, bei 3 buteliai vyno ir truputis alaus), (sekančią dieną didžioji dalis alaus)
Pakvietimai – 30 Lt (darėmės patys, tai kainavo tik priemonės)
Sužadėtinių kursai – 50 Lt
Marškiniai – 83 Lt
Bateliai – 100 Lt (bet batelių taip ir neteko užsidėti)
Kaklaskarė – 10 Lt
Palinkėjimų knyga – 14 Lt
Kostiumo valymas – 26 Lt
Papuošalai – 70,45 Lt (kadangi mano brolienė veria papuošalus, tai susipirkome svarowskius ir sidabrą ir ji man suvėrė, tai ko norėjau)
Vargonininkei – 31,88 Lt (pirkome saldainių ir šampės)
Žiedai – 709 Lt
Fotografas – 400 Lt (draugas)
Vienkartiniai indai – 238,57 Lt (bet didžioji dalis liko)
Manikiūras, pedikiūras – 60 Lt
Kunigui – 100 Lt
Pažymos bažnyčiai – 10 Lt
Žvakės – 47,50 Lt (jos irgi buvo naudojamos dar labai ilgai)
Gėlės bažnyčiai – 133 Lt (buvo taip, kad toje bažnyčioje po mūsų tuokėsi dar dvi mano MB pažystamos, tai susitikom visos su floriste ir išsirinkom ko norėtumėm visos ir tą sumą pasidalinom ant 3)
Stalo kortelės – 30,46 Lt (darėmės patys)
Rėmeliai – 17,97 Lt (įrėminom savo vestuvių foto ir padovanojom artimiausiems žmogučiams, tėvams, krikšto tėvams)
Šeimos židinys – 25 Lt
Dovanų maišeliai – 10,48 Lt
Sultys – 56,84 Lt
Min. Vanduo – 31,12 Lt
Sodyba – 540 Lt
Oazė – 1,50 Lt (stalo gėlės buvo iš brolienos mamos sodo ir pačios pasidarėm puoštes)
Kojnės – 4,99 Lt
Mašinos papuošimai – 22,40 Lt
VISO: 3917,02 Lt

Gėlės nuotakai – 145 Lt (jas apmokėjo draugė)
Makiažas ir šukuosena – 730 Lt (apmokėjo draugė)
Kavinė – 1500 Lt (apmokėjo MB tėvai)
Povestuvinė kelionė – 3800 Lt (apsimokėjome patys  smile.gif )
Mašina – draugo jaguaras
Suknelė – draugės dukros
Smuikininkui – 100 Lt (bet jis nepaėmė pinigų, nesupratau kodėl  unsure.gif )

Aš čia labai smulkiai, bet mano atvejis įrodo, kad galima pasidaryti daug ką pačiam wink.gif ir gražiai, nes tie kas dalyvavo mūsų vestuvėse sakė, kad jos buvo ypatingos, bet čia dėl to kalčiausi buvome mudu su MB  lotuliukas.gif


as dar labai neiieskojau visu siu dalyku, bet kazkaip labai jau jus pigiai... tokiu kainu nesutikau dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2011 11 03, 21:17)
as dar labai neiieskojau visu siu dalyku, bet kazkaip labai jau jus pigiai... tokiu kainu nesutikau dar smile.gif

Nu mes kai pries pusmeti pradejom ruostis, tai per ta laika nuolaidu buvo dafiga, tik ju laukem ir jomis naudojomes lotuliukas.gif Turguje derejomes ir labai daug laiko praleidau intike narsydama ideju, kaip paprastai ir graziai galiu pasidaryti dalykus uz kuriuos suplotume is ties nemazai. Aciu Dievui kurybiskumo man netruksta tai ir issisukom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 03, 22:12)
Nu mes kai pries pusmeti pradejom ruostis, tai per ta laika nuolaidu buvo dafiga, tik ju laukem ir jomis naudojomes lotuliukas.gif Turguje derejomes ir labai daug laiko praleidau intike narsydama ideju, kaip paprastai ir graziai galiu pasidaryti dalykus uz kuriuos suplotume is ties nemazai. Aciu Dievui kurybiskumo man netruksta tai ir issisukom smile.gif


o pas mane jo nelabai daug rasta... nors atrodo ieskau, ziuriu, bet ne kazka randu... gerai, kad bent vyras derybu mena ivaldes, jis nuolaidu gales isprasyt, o tai man kiek pasakytu, tiek ir pamokeciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2011 11 03, 22:19)
o pas mane jo nelabai daug rasta... nors atrodo ieskau, ziuriu, bet ne kazka randu... gerai, kad bent vyras derybu mena ivaldes, jis nuolaidu gales isprasyt, o tai man kiek pasakytu, tiek ir pamokeciau smile.gif

Kada tavo didzioji diena?
Atsakyti
skaitau visu postus ir plaukai siausiasi,sako krize,minimalus atlyginimai.tevai turtingi labai kad tokias sumas leidzia 15,20tukst. blink.gif ir kam ?pries kaimynus, draugus pasirodyt?
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2011 12 08, 13:04)
skaitau visu postus ir plaukai siausiasi,sako krize,minimalus atlyginimai.tevai turtingi labai kad tokias sumas leidzia 15,20tukst. blink.gif ir kam ?pries kaimynus, draugus pasirodyt?

Tai yra vadinama ,, dėl pačios savęs, reikia tokios šventės'' unsure.gif
Aš ir to nesuprantu ir nesuprasiu, šitokių išlaidų esmės, bet jeigu, tai žmogaus svajonė ir ji kainuoja tiek, tai ką... tegul pildosi 4u.gif Bet jeigu, tai yra daroma, dėl ,,pasirodymo'' (o taip tikrai būna) , tai tada tuštybės mugė, kažkokia...
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 03, 23:04)
Kada tavo didzioji diena?


kitu metu rugpjucio 25 d. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2011 12 08, 18:29)
kitu metu rugpjucio 25 d. smile.gif



As irgi negaliu apsipresti tarp rugpjucio 25 d. ir liepos 28 d/ wink.gif

O beje vestuvems planuoju isleisti 10 000 LT, bent jau noretusi itilpti i sita suma. Vestuves butu gana kuklios, tik artimiausiu draugu ir seimos nariu rate smile.gif
Atsakyti