Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios

user posted image

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
VI tema
VII tema
VIII tema
IX tema
X tema
XI tema
XII tema
XIII tema

Kremo gaminimo pradžiamokslis 

Gamyba su:
* emulsiniu vašku (kremų, pienelių, losjonų)
* bičių vašku (kremų, lūpų balzamų)
* BMTS (kremų, losjonų, plaukų serumų/kondiconierių)
Gelio gamyba

Receptai, idėjos:
Mūsų Palominos blog’as flirt.gif
Bryylos blog'as
Alioniuko blog'as
Mūsų blog'as kurį pačios pildom, pakvietimo prašyti Cosette
Love-eco blog’as
Aroma-zone receptai
Pati sau receptai
Dar šiek tiek receptų
makeyourcosmetics
makingcosmetics

Priemones kosmetikos gamybai perkame Lietuvoje:
AromaNatural (AN)
Kvapų Namai (KN)
Sveiki Produktai (SP)
Love-eco
Gyvoji kosmetika
Eko-jums
Dvi širdys
Ekolinija
Įvairių parduotuvių sąrašas

Siunčiamės iš užsienio:
Aroma-Zone (AZ)
Materia aromatica
Akoma
Akamuti
NB! Nesuklyskim pavadindamos:
Kremas - vandens ir aliejaus fazę turintis gaminys, sujungiamas emulsikliais ar emulsinių savybių turinčiais sviestais.
Sviestų ir aliejų mišinys - be vandens fazės gaminys, kurio konsistencija gali būti nuo sviestinės iki kreminės.
Aliejų mišinys - skystas gaminys, pagamintas tik iš bazinių ir eterinių aliejų.
Atsakyti
4u.gif Ačiū Palomina... Užgriozdinau seną temą... ax.gif
"Lakišių kremas"( apie 200ml): emulsinis vaškas N3 10,2 g, melisų fitolis alyvuogių aliejuje(naminis) 30 ml, sezamų aliejus 20 ml, fitosteroliai 2 gramai.
Šlamučių hidrolatas(naminis) 140 ml, lakišių sultys 10 ml. Pantenolis 4 ml, aloe koncentratas 4 ml, drėkinantis kompleksas 4 ml, kolageno 10 lašų, bisabolo 4 lašai, pieno rūgštis 2 lašai, alantoino 2 ml, vit. E 3 kapsulės. EA: Levandų 2 lašai, ramunėlių 2, myros 6, nerolio 6 ( turėjo būti ax.gif , kliuvo gal kiek daugiau), mėlynos eglės 10 lašų. Konservantai du - po 18 lašų Naticido ir Cosgard. Nepamažinau nes kremo daug ir laikysiu vonioj, ten labai šilta... Sėdžiu laiminga išsitepliojus.
Pieno rūgšties dėjau kad spalvą blukintų, bet ant kūno ji nieko, dingsta žalsvumas. Odą lygina kaip lygintuvu... Na kad tik nesurūgtų... g.gif
Atsakyti
[quote=Agnė/Ramutė,2011 08 18, 23:47]
:
" Odą lygina kaip lygintuvu...

lotuliukas.gif thumbup.gif . Reiks ir man ką nors panašaus sumeistrauti.
Atsakyti

Turiu daug apynių, ką galima iš jų pasigaminti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 19 rugpjūčio 2011 - 17:53
Aciu ,Palomina 4u.gif
Perskaiciau jau visos temos SM apie naturaliu produktu gamyba.Ir vakar pasigaminau lupu balzama. biggrin.gif
Jums,senbuviams ,aisku ,nieko ypatingo,bet as likau labai patenkinta,nes cia mano pirmas kurinys thumbup.gif
Balzamas visai paprastas:biciu vaskas,kokosu aliejus,kakavos sviestas,abrikosu kauliuku aliejus,vit. E.
Gal priimsit ir mane i savo buri? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 19 rugpjūčio 2011 - 17:56
QUOTE(olivka9 @ 2011 08 19, 18:56)
.. vakar pasigaminau lupu balzama. biggrin.gif

Gal priimsit ir mane i savo buri? 4u.gif

Sveikinam su pirmu savos gamybos gaminiu smile.gif

Nereikia gauti spec leidimo mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikinu olivka9 su laimėjimu bigsmile.gif
thumbup.gif apyniai labai geras daiktas, bandysiu kaime ieškot, seniai lyg mačiau. Iš knygos: antiseptinis apynių poveikis stipresnis nei salicilo rūgšties...nuoviru gydomos ilgai negyjančios žaizdos, opos, alerginė egzema, odos vėžys, stiprinami plaukai plinkant. ...tepalu tepamos pūlingos žaizdos, egzema, pragulos. ..užpilas šalina pleiskanas, niežulį,stabdo plaukų slinkimą(įtrinama galvos oda, skalaujama). Nerekomenduojama vartoti sergant depresija ( bet gydomaisiais tikslais turbūt, o ne kreme aš plaukų priemonėj , manau...)Dar čia apie juos:
http://www.sveikaszm...r...&strid=2735
Liaudies medicinoje apie raukšles nekalbama, bet ką naudodavo odos problemoms, vadinas ir mes galim naudoti saviems tikslams, oda juos priima, toleruoja, gyja... Aš sau taip informaciją "išsiverčiu" apie visus gyduolius augalus.
Atsakyti
Aciu jums uz gerus zodzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 08 18, 23:47)
4u.gif  Ačiū Palomina... Užgriozdinau seną temą... ax.gif
"Lakišių kremas"( apie 200ml): emulsinis vaškas N3 10,2 g, melisų fitolis alyvuogių aliejuje(naminis) 30 ml, sezamų aliejus 20 ml, fitosteroliai 2 gramai.
Šlamučių hidrolatas(naminis) 140 ml, lakišių sultys 10 ml. Pantenolis 4 ml, aloe koncentratas 4 ml, drėkinantis kompleksas 4 ml, kolageno 10 lašų, bisabolo 4 lašai, pieno rūgštis 2 lašai, alantoino 2 ml, vit. E 3 kapsulės. EA: Levandų 2 lašai, ramunėlių 2, myros 6, nerolio 6 ( turėjo būti ax.gif , kliuvo gal kiek daugiau), mėlynos eglės 10 lašų. Konservantai du - po 18 lašų Naticido ir Cosgard. Nepamažinau nes kremo daug ir laikysiu vonioj, ten labai šilta... Sėdžiu laiminga išsitepliojus.
  Pieno rūgšties dėjau kad spalvą blukintų, bet ant kūno ji nieko, dingsta žalsvumas. Odą lygina kaip lygintuvu... Na kad tik nesurūgtų...  g.gif

turiu klausima: matau daug visokiu priedu naudoji. kaip suprantu dauguma is AZ. man butu idomu, koks tavo galva efektyviausiais is situ: drekinantis kompleksas, bisabolis, kolagenas. na kaip tu jauti ju poveiki savo odai turiu galvoje...
P.s pieno rugsties daug turi paprasciausios isrugos: plaukit jomis veida ir ruaksles palygina ir spuogus naikina - kam pas aktualu thumbup.gif thumbup.gif
beje vis dar turiu laisvo Olivem 1000 is AZ 30 gr, jei kam reikia...
Atsakyti
Jei varžo finansai ir turit ramunėlių EA, tai bisabololo poveikis labai panašus būtų - ramina, gal kiek drėkina, jis aliejinis. Mano oda jautri, vyro bėda žvynelinė, tai ir naudoju tokius visokius negailėdama įvairovės, bet po mažai, kartu su ramunėlėm, jų beveik visur dedu truputį (kai daugiau negu 1 lašas 50 ml. gaminio, man jis visus kitus kvapus permuša ir erzina, tai stengiuos nebepadaugint, dubliuoju bisabololu). Kuris geriau ar kolagenas ar kompleksas, nelabai galiu pasakyt, nes po vieną nenaudojau. Kolageno poveikis įvairiapusiškesnis, bet odą drėkint irgi reikia... Kolagenas kiek tirštesnis ( pabandžiau ant rankos abu), bet gaunasi brangiau, nes nedaug. Parašiau ką žinau, tik vargu ar padėjau...
O lakišių kvapas kažkuo primena nerolį, nebjaurus, neryškus.
Išrūgas su malonumu išgeriu ir nusiprausiu kai darau rikotos sūrį su citrinos sultimis(seniai jau tas buvo), o parduotuvėj man kažkokios ne tokios...
Šiandien bursiu kažką seseriai ir mamai, abi turi ant veido po negyjančią žaizdelę, sakau gal žolės ir tamanai ( gavau, bandysiu) padės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 08 19, 21:38)
4u.gif  Sveikinu olivka9 su laimėjimu  bigsmile.gif
thumbup.gif  apyniai labai geras daiktas, bandysiu kaime ieškot, seniai lyg mačiau. Iš knygos: antiseptinis apynių poveikis stipresnis nei salicilo rūgšties...nuoviru gydomos ilgai negyjančios žaizdos, opos, alerginė egzema, odos vėžys, stiprinami plaukai plinkant. ...tepalu tepamos pūlingos žaizdos, egzema, pragulos. ..užpilas šalina pleiskanas, niežulį,stabdo plaukų slinkimą(įtrinama galvos oda, skalaujama). Nerekomenduojama vartoti sergant depresija ( bet gydomaisiais tikslais turbūt, o ne kreme aš plaukų priemonėj , manau...)Dar čia apie juos:
http://www.sveikaszm...r...&strid=2735
Liaudies medicinoje apie raukšles nekalbama, bet ką naudodavo odos problemoms, vadinas ir mes galim naudoti saviems tikslams, oda juos priima, toleruoja, gyja... Aš sau taip informaciją "išsiverčiu" apie visus gyduolius augalus.

Oi, ačiū, Agne-Ramute, reiks pasidžiovinti. Auga pas mane kaip piktžolė. Bet naudočiau gal tik dukroms plaukams trinti. Ar užpilą spiritinį reiktų daryti? Miegui pagerinti tai man levandų maišelis thumbup.gif > Šiaip miego problemų neturiu, bet kartais pasitaiko visokių rūpesčių, kurie sutrikdo. Tada maišelį ant pagalvės ir miegelis tuoj aplanko.
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 08 18, 23:47)
4u.gif  Ačiū Palomina... Užgriozdinau seną temą... ax.gif
"Lakišių kremas"( apie 200ml): emulsinis vaškas N3 10,2 g, melisų fitolis alyvuogių aliejuje(naminis) 30 ml, sezamų aliejus 20 ml, fitosteroliai 2 gramai.
Šlamučių hidrolatas(naminis) 140 ml, lakišių sultys 10 ml. Pantenolis 4 ml, aloe koncentratas 4 ml, drėkinantis kompleksas 4 ml, kolageno 10 lašų, bisabolo 4 lašai, pieno rūgštis 2 lašai, alantoino 2 ml, vit. E 3 kapsulės. EA: Levandų 2 lašai, ramunėlių 2, myros 6, nerolio 6 ( turėjo būti ax.gif , kliuvo gal kiek daugiau), mėlynos eglės 10 lašų. Konservantai du - po 18 lašų Naticido ir Cosgard. Nepamažinau nes kremo daug ir laikysiu vonioj, ten labai šilta... Sėdžiu laiminga išsitepliojus.
  Pieno rūgšties dėjau kad spalvą blukintų, bet ant kūno ji nieko, dingsta žalsvumas. Odą lygina kaip lygintuvu... Na kad tik nesurūgtų...  g.gif

O kas čia labiausiai tą odos lyginimą įtakoja? O jei lakišiaus sultis pakeisti agurkų sultimis? Prisišaldžiau žiemai. MB jau ruošiasi naują šaldiklį pirkti( didesnį), nes senasis prikrautas lotuliukas.gif .Miros ea labai rudina. Bandžiau į nagų priemones dėti, visos rankos rudos tampa,ypač kur oda sausesnė, grubesnė.

Kažkuri sakėte parašyti apie gintaro pudros poveikį nagams. Jau galiu pasakyti, kad nagai labai sustiprėjo. Tokie tvirti ko gero niekada nėra buvę. Nebesisluoksniuoja. Dar negaliu ilgesnių pasiauginti, nes tie darbai įvairiausi...vis tiek savo daro. Bet galiukai jau tvirti ir nenusisluoksniavę( už nieko nebekliūva).
Aš darausi tepaliuką iš gintaro pudros, argano aliejaus, kad būtų košelė ir ylangų ea daug. Tepu po keletą kartų dienoj. Ypač kai būna išmirkę. Užtepu, palaikau, po to įtrinu nagais vienus į kitus( pagal su-džok tai gerina galvos kraujotaką-pašalinis poveikis thumbup.gif. Darykite taip ,kai apima nuovargis, mieguistumas, nereikės kavos). O galiausiai įmasažuoju delnų pagalvėlėmis.
Atsakyti