Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 12

Apklausa: Ar mulčiuojate savo daržą? (186 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pasvajokime... apie sultingą ridikėlį, traškią salotą, kvepiantį krapą, paraudusią
uogą... ir visa tai iš savo, aptupinėto ir meile apgaubto daržo...

user posted image

user posted image
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10tema
11 tema

prisimenant,belaukiant...
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 18 balandžio 2012 - 13:34
Jetau, nuo tokiu darzu net seile tysta doh.gif Kaip noriu tokio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2012 04 18, 13:42)
Jetau, nuo tokiu darzu net seile tysta doh.gif Kaip noriu tokio wub.gif


Teisybė. Tebūnie mums tokie daržai norma. Pasitempsime visos ir visi. O paskui galėsime ir vėl kartelę kelti aukštyn biggrin.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli-prasyma patarti ax.gif mano darze is rudens nebuvo pakankamai mulcio, tai dabar takeliuose ypac, auga zole gal varputis gal ne, tokie kupstai zoles, kad net israuti labai sunkiai sekasi.
Tai sugalvojau kaip nuo ju gelbetis: deti juoda agro plevele ir tikriausiai siaudu po jais, kad nors kokia nauda butu. Manau, kad tik pro siaudus visvien zole islys, nes labai daug deti negaliu, lysves labai zemos.
Jei kas netingit parasykit koki pastebejima-pagalba.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
aciu uz tema 4u.gif
o jau foto grozis thumbup.gif tik man tos remintos lysves primena kapines, truksta tik lenteliu kur butu pavadinimai ir sejos/ sodinimo data lotuliukas.gif bet labai grazios jos man visvien ir labai faina butu paciai tokias kapines turet lotuliukas.gif
QUOTE(ilja @ 2012 04 17, 15:05)
Tai kitą temą galima bus pavadinti tiesiog "svajonių daržas" biggrin.gif Viena apie kitos daržus pasvajosim biggrin.gif

thumbup.gif

QUOTE(diasaja @ 2012 04 17, 18:06)
mažasis daržas atskirtas tujomis:

čia kairiau,
o čia tiesiai už katino-mažasis daržas:
o didysis daržas-niekuo neatskirtas, tiesiog pievoje yra ir tiek:

o boze, kokie vaizdai wub.gif
QUOTE(Rūta Mėta @ 2012 04 17, 20:07)
Diasaja, tu kaip visada su savo fotkėm šoką įvarai biggrin.gif Nu gražu pas tave ten viskas wub.gif
Pas mane  daržas lyg atskira respublika, tokioje dauboje, bet man matosi per langus ir man taip patinka biggrin.gif Pradėjau tvorą aplink jį tverti, tai pasidarysiu vartelius ir pakabinsiu lentelę "Rojus" biggrin.gif  Sukišau jame ir krūmelių visokių, ir putinėlį tarp lysvių, vaiskrūmiai bujoja, vyšnios ir slyvos  pakraščiuos wub.gif Iš šalies lyg nesimato kas ten yra, bet nusileidus nuo kalnelio ir įėjus- lysvės, suoliukas, šiltnamis... Ne taip kaip fantazijose, bet gal su laiku ax.gif


tikrai, kad rojus wub.gif
QUOTE(Asese @ 2012 04 17, 22:08)
Šiandien jau daugiau priroviau
Čia ne darže auginti, šiltnamyje

kaip noreciau ir as svieziu ridikeliu, bet dar teks palaukt verysad.gif

Na o pas mane toliau vyksta stebuklai su vazoniniais pomidorais, kuriuos po pirmos numirusios partijos sejau - sudygo is 10 - 7 pakolkas jau liko tik 5 ir vienas ant ribos doh.gif g.gif kas cia jiems siais metai nepatinka tai nezianu. Viskas auga gerai, nu sitie vazoniniai Vilma ir Venus niekaip g.gif jau net nebepikta, o labiau juokinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagete @ 2012 04 18, 14:11)
Na o pas mane toliau vyksta stebuklai su vazoniniais pomidorais, kuriuos po pirmos numirusios partijos sejau - sudygo is 10 - 7 pakolkas jau liko tik 5 ir vienas ant ribos  doh.gif  g.gif  kas cia jiems siais metai nepatinka tai nezianu. Viskas auga gerai, nu sitie vazoniniai Vilma ir Venus niekaip  g.gif  jau net nebepikta, o labiau juokinga  biggrin.gif


as mamos irgi paprasiau, kad kelis Vilmukus uzaugintu ant palanges, tai nekaip jiems sekasi, vienas sake labai labai istybes, kiti kakokie neaiskus. Liksiu as be nieko man atrodo, nors jau ir vazonai paruosti laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rike @ 2012 04 18, 15:25)
as mamos irgi paprasiau, kad kelis Vilmukus uzaugintu ant palanges, tai nekaip jiems sekasi, vienas sake labai labai istybes, kiti kakokie neaiskus. Liksiu as be nieko man atrodo, nors jau ir vazonai paruosti laukia  doh.gif

as tai dar priedo pasisejau tokiu pusiau balkoniniu, nespraeitais metais jais buvau visai patenkinta, o siais metais kadangi jau sodinsiu ir darze pomidorus, tai buvau nusprendus tik vilma ir venus auginti 10 litru kibireliuose. O va gaunasi s... Gal ir bus kokie 2 venusai, o gal nei vieno neliks. Su Vilmukais tai ir pernai man nesiseke kazkaip is 10 turejau tik 2 ir tie kokie tai nupiepe buvo su keliais pomidoriukais doh.gif
Atsakyti
As isnaujo skaitau knyga Protingas darzas, tai idomu vel thumbup.gif , kaip ir radau atsakyma savo klausimui apie takeliu paslepima po plevele. Gaila, kad ji pdf formatu, tai nemoku arba net neimanoma nukopinti.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 04 18, 14:25)

prisimenant,belaukiant...


Kokios foto wub.gif geriausias relaksas į tokias foto žiūrėti ir svajoti apie savo daržo tobulinimą wub.gif

QUOTE(rike @ 2012 04 18, 14:59)
Turiu klausimeli-prasyma patarti  ax.gif mano darze is rudens nebuvo pakankamai mulcio, tai dabar takeliuose ypac, auga zole gal varputis gal ne, tokie kupstai zoles, kad net israuti labai sunkiai sekasi.


Aš darau taip:išraunu varputį ir kloju mulčią. jeigu neturite mulčio pakankamai, tai geriau mulčiuoti mažesnį plotą ir pakankamai, o ne visur po truputį mirksiukas.gif Aš taip pat neturiu mulčio pakankamai.

QUOTE(rike @ 2012 04 18, 15:54)
As isnaujo skaitau knyga Protingas darzas, tai idomu vel  thumbup.gif

drinks_cheers.gif a-ha, man ji maldaknygė rolleyes.gif vakarais vis paskaitinėju rolleyes.gif
Atsakyti
http://nojus.lt/inde...MEN-S-CLUB.html
As vel su savo bedom ax.gif Va tokie man nedygsta.Ar teko kam ju turet ir ar verta dar karta pirkt seklu ir bandyt?

http://nojus.lt/inde...-SPAGHETTI.html

Ir sitas grozis. Ar uztektu 2,30 tvoreles joms lipti? Ar skanios, jei auginot?
Atsakyti
DIASAja,paklausiau tavęs ir susodinau dėžę ankstyvųjų bulvių.Bus kaip bus.Nors šiąnakt labai daug kas nušalo šiltnamyje,pomidorai kai kurie ,sprigės,du vazonai pelargonijų jau žydintys. g.gif
Auginau vienais metais ilgamoliūgus,man nepatiko.Valgyti ten nieko gero nėra,bandžiau vazeles darytis.Gal aš nemokėjau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lora11 @ 2012 04 18, 17:43)
http://nojus.lt/inde...MEN-S-CLUB.html
As vel su savo bedom ax.gif  Va tokie man nedygsta.Ar teko kam ju turet ir ar verta dar karta pirkt seklu ir bandyt?

http://nojus.lt/inde...-SPAGHETTI.html

Ir sitas grozis. Ar uztektu 2,30 tvoreles joms lipti? Ar skanios, jei auginot?

Ilgasias pupeles auginau pernai, bet joms gal žemė netiko ar saulės permažai buvo, kad nevisos sudygo (50%). Leidau lipti ant tinklinės tvoros, tai jos ten sėkmingai raitėsi, bet viršaus nepasiekė.
Atsakyti