Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

Merginos, esu visiska profane tortu puosime blush2.gif Noriu padaryti boruzytes keksiuku papuosimui. Patarkit is ko lengviausiai jas galeciau padaryti, nes perskaiciusi konkreciu papuosimu tema pasimeciau juodai - galva apsisuko blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurguzia @ 2011 09 28, 19:25)
Ką dar iš jo galima padaryti? Gal kokius sausainukus?

i saldiklį iki kito torto mirksiukas.gif

QUOTE(Musiukass @ 2011 09 28, 20:11)

dvigubas snikeris, šarlotine žolyte ir pastilažinėm gėlytėm (po fotkinimo dešiniam kampe gėlyčių padaugėjo, o kairė pusė palikta žiedams:

dar kelios boružkės ir pasakiška pievutė wub.gif

man liko šokoladinio kremo nuo kavos torto tai praskiedziau pienu ir supyliau į ledainę... nu nerealūs ledai gavos essen.gif: ir kodėl aš to aparačiuko prieš vasarą nenusipirkau lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 09 28, 15:42)
tai gi cia sokoladine simfonija Rimami  mirksiukas.gif


aha,sakau kad kazkoks matytas,eisiu paieskoti,reiketu isbandyti smile.gif

QUOTE(akilezna @ 2011 09 28, 16:40)
Jo tikrai sitas tortukas, taigi vat kas nesupranta rusiskai Rimami viska isverte  biggrin.gif
o man plikyti lapeliai nesigauna  g.gif ten kur recepte pavaizduota, tai jie tokie permatomi, o mano visai kitokie, kai bandziau ploniau daryt, tai plista gal per stipriai spaudziau, bet visaip bandziau, kai dariau storesnius kazkas iseidavo padaryt,  pas Olesta jie nuostabus  wub.gif


o jeigu ta plikyta lapeli iskart daryt ant kepimo popieriaus,isplonint,ir nejudinant kist kept? gal paskui atliptu lengvai iskepe ir turetu buti kieti? as niekad nebandzius,bet tik seip, taip pagalvojau...
Atsakyti
plikytų lapelių nereikia kepti, jie puikiai išdžiūna ir susiraito kaip jiems reikia 4u.gif 50 g margarino 200 ml vandens ir 200-250 ml miltų ir turputis praktikos, lapukai išeis kaip paveiksliuke 4u.gif

Musiukas, pasakiška žolė wub.gif wub.gif wub.gif arba patrauk iš ekrano, arba kišiu kojas pašiurenti, nu tokia tiesiog imk ir lipk į ją, labai jau vilioja wub.gif wub.gif wub.gif

glazūra ne mano, ji forume senai, aš tik dažnai ir nuobodžiai primenu tautai, kaip jinai gaminama laugh.gif laugh.gif laugh.gif


sviestas sviestiniui turi būti kambario temperatūros, kondensuotas irgi, proporcijas jau parašė, išplakat iki purumo sviestą, tada plakant plona srovele supilam kondensuotą, niekada nesigauna skystas, nebent sumaišytsit proporcijas 4u.gif
Atsakyti
Musiuko kokie dailus tortukai.antrojo tikrai neatsisakyciau-ir dzin,kad jau tuoj 23val biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 28 rugsėjo 2011 - 21:47
user posted image

cia va mano uzsakytasis blush2.gif blush2.gif
dar yra daug spragų, bet aš stengsiuos tobulėt tongue.gif blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
apacia medutis, virsus mascarponinis. puošiau grietinele, tai tikiuosi nepasileis iki rytojaus g.gif
Atsakyti
Musiukas , ta ramunių pieva - tai wub.gif wub.gif wub.gif ne ruduo,o pavasaris atėjo biggrin.gif
Atsakyti
Na ir aš pasirodysiu blush2.gif Labai nebarkit, čia tik antras mano bandymas puošti tortus, o ir rankos, pasirodo, abidvi kairės pas mane lotuliukas.gif (Pirmu bandymu tai broliui gimtadieniui "marškinius" dariau doh.gif gerai, kad visi savi buvo).
Taigi apačia "Slyvos šokolade", viršus "Esterchasi", dengiau Meian mase su gliukoze (superinė, nes pirmąjį tortą dengiau kitokia mase, be gliukozės, tai baisiai sutrūkinėjo), o papuošimai iš pastilažo tortų dekoracijų lipdymui (Asseni). Ai, dar liko plikyto sviestinio- kiaušininio kremo nuo torto aptepimo, tai padažiau žaliai ir maskavau nelygumus (įtariu želatina sušoko gabaliukais, kai į ją supyliau aliejų). Na, kitą kartą manau geriau gausis.
Ačiū visoms profėms, kad esat ir kad patariat čia 4u.gif
Atsakyti
nemoku išlygint torto verysad.gif kad ir su špalkium, dar apvalus tai apvalus o kitoks verysad.gif dabar tokia mintis gal masę reik storiau kočiot mano laaabai plona ...
[attachmentid=216734]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 29 rugsėjo 2011 - 09:25
Ogogo kokia pievute musiuko wub.gif taip jauku taip silta.. ech vasara primena rolleyes.gif

dar labai patiko tortukas su daug saldainiuku ir griliazinis niam niam niam thumbup.gif

O cia mano

user posted image


user posted image

vienai graziai dainuojanciai mergaitei, Bieberio gerbejai, bandziau kazka panasaus nulipdyti smile.gif na kad berniukas gavosi tai matosi.. bet daugiau tai.. blush2.gif biggrin.gif Ziuresim ar jai patiks staigmena blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smailyttte: 29 rugsėjo 2011 - 09:58
smile.gif Kai pasakei tai gal ir Bieberis iš pradžių tai šokėja Svistunavičių priminė, bet šiaip tai orginalu thumbup.gif
O man toks klausimas iškilo. Pasidariau vakar vakare pastilaža dengimui (@drijos) (pirma karta gyvenime ax.gif ), sudėjau i maišiuka, "brinksta" rolleyes.gif Bet vakare, kai dengsiu, jaučiu bus lipnus, su kuo man ji dar paminkyti, kad nesugadinčiau (krakmolu, cukraus pudra) g.gif Ir kaip geriau jį "glostyti" jei neturiu tos plastikines lentutes?
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 09 29, 11:09)
smile.gif Kai pasakei tai gal ir Bieberis iš pradžių tai šokėja Svistunavičių priminė, bet šiaip tai orginalu  thumbup.gif
O man toks klausimas iškilo. Pasidariau vakar vakare pastilaža dengimui (@drijos) (pirma karta gyvenime  ax.gif ), sudėjau i maišiuka, "brinksta"  rolleyes.gif Bet vakare, kai dengsiu, jaučiu bus lipnus, su kuo man ji dar paminkyti, kad nesugadinčiau (krakmolu, cukraus pudra)  g.gif Ir kaip geriau jį "glostyti" jei neturiu tos plastikines lentutes?



Na svarbu i zmogu panasus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Na as tai niekada nebrinkinu sito pastilazo, dengiu iskarto ir man jis nebuna lipnus g.gif tik as kiek cia skaiciausi nagrinejausi, tai pilu ne 60 ml vandens o 40-45ml ir viskas buna gerai smile.gif o kai dariau pirma karta su 60 ml vandens tai gavosi lipni ir tada dadejau cukraus pudros 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smailyttte: 29 rugsėjo 2011 - 10:13