Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

[quote=ram-une,2011 09 28, 16:14]
megejos tortukai, truputi temukei paivairint wink.gif



jauciu silpnybe beze papuosalams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 09 28, 16:53)
vat ir man patiko, todel ir noriu isbandyt, su mielu noru isversiu ir idesiu kur tortu receptai, jeigu tik nera tokio  rolleyes.gif

tai gi cia sokoladine simfonija Rimami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 09 28, 13:09)
orchidėjos griliaže, snikersiukas smile.gif


OLESTA Jūsų orchidėjos fantastiškos ir nepakartojamos bigsmile.gif . Ar jas darote su formele? Ir kaip taip gražiai padarote tuos įspaudus ant žiedlapių ax.gif

TINULE84 prisimenu, kad darėte griliažinį tortą. nu ir kaip ar patiko? ir pagal kokį receptuką darėte?

RAMUNE, kur tuos sausainiukus šokoladinius perkate?
Atsakyti
kur tuos sausainiukus šokoladinius perkate?

saldainiai ,,Rutos" firmineje parduotuveje buna. Vadinasi ,,traskiai " biggrin.gif
o sausainiai is maximos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ram-une: 28 rugsėjo 2011 - 16:51
QUOTE(Erina @ 2011 09 28, 17:42)
OLESTA Jūsų orchidėjos fantastiškos ir nepakartojamos bigsmile.gif . Ar jas darote su formele? Ir kaip taip gražiai padarote tuos įspaudus ant žiedlapių ax.gif



ačiū 4u.gif taip darau su formele, ir žiedlapių įspaudus turiu, paspaudžiu vienu paspaudimu ir viskas, formele išspaudžiu astkiras gėlės dalis, išploninu, išraitau kaip reikia, atspaudžiu įspaudus, kuokelį pamaunu ant vielutės, ir paskui belieka viską surinkti...

soda griliažui duoda trapumą skaldant, pabandykit vien cukrų su riešutais, kai reikia susmulkinti, galit nešti po asfalto volu kišti, o čia trekšt trekšt ir viskas ax.gif

nuostabus tortukas su traškiais thumbup.gif
Atsakyti
Labukas


Niekaip nesuprantu, nesigauna sviestinis kremas. Kaip skystas taip skystas (darau iš sviesto ir kondensuoto pieno). Gal galit patarti ką daryti?
Atsakyti
nu tortas su traskiukais tai wub.gif paprasta bet net seile ... smile.gif


QUOTE(Jurguzia @ 2011 09 28, 18:32)
Labukas
Niekaip nesuprantu, nesigauna sviestinis kremas. Kaip skystas taip skystas (darau iš sviesto ir kondensuoto pieno). Gal galit patarti ką daryti?

o kokiu santykiu dedat? reik 2 dalis sviesto ir 1 kondensuoto, po to bandykit saldytuve palaikyti turi pavykti.
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 09 28, 18:42)
tai gi cia sokoladine simfonija Rimami  mirksiukas.gif

Jo tikrai sitas tortukas, taigi vat kas nesupranta rusiskai Rimami viska isverte biggrin.gif


o man plikyti lapeliai nesigauna g.gif ten kur recepte pavaizduota, tai jie tokie permatomi, o mano visai kitokie, kai bandziau ploniau daryt, tai plista gal per stipriai spaudziau, bet visaip bandziau, kai dariau storesnius kazkas iseidavo padaryt, pas Olesta jie nuostabus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 28 rugsėjo 2011 - 17:43
[quote=Olesta,2011 09 28, 19:17]
soda griliažui duoda trapumą skaldant, pabandykit vien cukrų su riešutais, kai reikia susmulkinti, galit nešti po asfalto volu kišti, o čia trekšt trekšt ir viskas ax.gif

a jo čia tai teisybė thumbup.gif manęs vyras vos neprakeikė kai daviau jam suskaldyt griliažą biggrin.gif o dariau tą torčiuką tortų temoj radus recepčiuką, skanus, bet daug kam per saldus, man tai nebūna per saldžių... schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 09 28, 18:35)
reik 2 dalis sviesto ir 1 kondensuoto, po to bandykit saldytuve palaikyti turi pavykti.


šaldytuvas padėjo.

Dabar man liko sviestinio kremo. Ką dar iš jo galima padaryti? Gal kokius sausainukus?
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 09 28, 17:17)
soda griliažui duoda trapumą skaldant, pabandykit vien cukrų su riešutais, kai reikia susmulkinti, galit nešti po asfalto volu kišti, o čia trekšt trekšt ir viskas ax.gif




Man ir be sodos viskas puikiai susitraisko ax.gif idedu i maiseli ir metaliniu plaktuku mesai dauzau. biggrin.gif o skonis tikrai nerealus.
Atsakyti
aš su savo pora atkeliauju.. kuklūs, bet įdėjau daug laiko ir noro kad būt skanu ir kiek įmanoma mano sugebėjimams - gražu. Stengsiuos toliau gerėt mirksiukas.gif

dvigubas snikeris, šarlotine žolyte ir pastilažinėm gėlytėm (po fotkinimo dešiniam kampe gėlyčių padaugėjo, o kairė pusė palikta žiedams:

user posted image

Juodas miškas, Olestos glazūra, šonai šokolado drožlės ir to pačio darymo pastilažinės gėlytės.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 28 rugsėjo 2011 - 19:13