Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

Sveikos,
Kur rasti,kad atsidarytu pastilazo receptas pagal cipciuka.
Labai aciu
Atsakyti
Olesta, o ką soda duoda griliažo receptuke, aš dariaus griliažą griliažiniam tortui, bet ten sodos nereikėjo, įdomu būtų sužinoti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Monikau @ 2011 09 28, 15:25)
Sveikos,
Kur rasti,kad atsidarytu pastilazo receptas pagal cipciuka.
Labai aciu

http://www.supermama...?...8104&st=144
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 09 28, 14:29)
Olesta, o ką soda duoda griliažo receptuke, aš dariaus griliažą griliažiniam tortui, bet ten sodos nereikėjo, įdomu būtų sužinoti? 4u.gif
Papildyta:

http://www.supermama...?...8104&st=144

Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Olesta man irgi idomu kam soda nes recepte kuri radau cia ner sodos? siandien kaip tik kepsiu griliaza. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 09 28, 14:23)
išlydžiau 350 g cukraus, kai pradėjo ruduoti sudėjau pusę šaukštelio sodos, kai suputojo, sudėjau 250 g kepintų, smulkintų riešutų (žemės be luobelės), permaišiau viską, išpyliau ant kepimo popieriaus, plonai paskleidžiau ir palikau per naktį, šįryt mėsos plaktuku taukšt taukšt ir gatava lotuliukas.gif  aplipinau šį tortuką ir dar liko man daaaaug griliažo kitiems tortams ax.gif  jei išsilaikys nesuvalgytas, nes labai jau skanu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

aciu Olesta, kaip tik lb reikejo sitos info wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 09 28, 13:09)
orchidėjos griliaže, snikersiukas smile.gif

niam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita29 @ 2011 09 28, 13:55)
aciu Olesta, kaip tik lb reikejo sitos info  wub.gif  wub.gif

Ačiū, man irgi clap.gif
Atsakyti
Turiu klausyma unsure.gif drauge paprase padaryt tortuka mamos gimtadieniui ir noriu isbandyt toki tortuka http://vitoria.livej....com/36627.html siaip pertepimas ne slapias, bet i ji ieina zelatina, o galvoju puost ne mase, o slapia beze, bet kiek zinau jinai nedraugauja su zelatina, bet cia gal kiek kitoks variantas, arba geriau nerizikuot ir aptept viska sviestiniu kremu g.gif
Atsakyti
megejos tortukai, truputi temukei paivairint wink.gif

rafaleo, apie 3 kg, puosta sausainiukais ir saldauniukais
user posted image

rafaelo, 2kg, slapia beze , marcipano ir pastiliazo masinytes...ar tiksliau bandymas lipdyt biggrin.gif
user posted image

baltas biskvitas+grietinele+persiku gabaliukai, slapia beze , 2 kg
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ram-une @ 2011 09 28, 16:14)
megejos tortukai, truputi temukei paivairint wink.gif

jau tas su saldainukais koks fainutis!
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 09 28, 12:23)
išlydžiau 350 g cukraus, kai pradėjo ruduoti sudėjau pusę šaukštelio sodos, kai suputojo, sudėjau 250 g kepintų, smulkintų riešutų (žemės be luobelės), permaišiau viską, išpyliau ant kepimo popieriaus, plonai paskleidžiau ir palikau per naktį, šįryt mėsos plaktuku taukšt taukšt ir gatava lotuliukas.gif  aplipinau šį tortuką ir dar liko man daaaaug griliažo kitiems tortams ax.gif  jei išsilaikys nesuvalgytas, nes labai jau skanu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


net dantis sutrauke beskaitant (neisizeiskit, turbut per daug skyluciu turiu hihihi.gif )

QUOTE(akilezna @ 2011 09 28, 13:58)
Turiu klausyma  unsure.gif drauge paprase padaryt tortuka mamos gimtadieniui ir noriu isbandyt toki tortuka http://vitoria.livej....com/36627.html siaip pertepimas ne slapias, bet i ji ieina zelatina, o galvoju puost ne mase, o slapia beze, bet kiek zinau jinai nedraugauja su zelatina, bet cia gal kiek kitoks variantas, arba geriau nerizikuot ir aptept viska sviestiniu kremu  g.gif


va cia tai seile istysooo,kazkoks matytas vidus,o jo kartais nera lietuvisko vertimo? (Pirma karta gailiuosi kad nemoku rusu! doh.gif ) gal kas noretu isversti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 09 28, 17:45)
net dantis sutrauke beskaitant (neisizeiskit, turbut per daug skyluciu turiu hihihi.gif )
va cia tai seile istysooo,kazkoks matytas vidus,o jo kartais nera lietuvisko vertimo? (Pirma karta gailiuosi kad nemoku rusu!  doh.gif ) gal kas noretu isversti?  biggrin.gif

vat ir man patiko, todel ir noriu isbandyt, su mielu noru isversiu ir idesiu kur tortu receptai, jeigu tik nera tokio rolleyes.gif
Atsakyti