Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Man gydytoja tokiais atvejais buvo patarusi pavartoti Reni tableciu. O siaip tai visai gerai rugstis numusa karstas pienas mirksiukas.gif
Atsakyti
aga, karstas pienas numusa. Bet "ant saves" pastebejau, kad eda remuo nuo kavos ir kepto maisto. Tenka vengti. O siaip- neiko nedarau.
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2007 10 26, 10:41)
Nu va mergaites - mano gine rado issigelbejima - kuri galima vartoti ir nestumo metu tai tabletes FRUTIN jos nuo remens smile.gif
ir net lapelyje parasyta, kad galima vartoti ir nesciosioms  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
man padeda bent jau kol kas  thumbup.gif


as irgi tas pacias "valgau", visai nieko, skanios 4u.gif ir padeda
Atsakyti
QUOTE(gievka @ 2007 10 25, 18:20)
geriausias vaistas yra paprasta bulka ar batonas (ne duona).  thumbup.gif 

man nuo bulkos dar labiau kyla verysad.gif

QUOTE(siaubute @ 2007 10 25, 18:23)
Man labai padėdavo manti tabletės. Bet  baigės, kai mažiau valgiau vaisių ir pomidorų,gydytojos patarimu.

aha, man irgi patinka Manti tabletes, o ir parasyta kad nesciosioms galima ir maitinancioms thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif dziuveseliai ir baronkos 4u.gif ,man tai issigelbejimas
Atsakyti
Ėda rėmuo visą nėštumą doh.gif . Nebesuskaičiuoju kiek "Manti" " Reni" ir "Maalox" išgėriau. Padeda visi tam kartui. O vėliau vėl užvalgai, ir vėl tas pats. Dabar kaip tik karštą pieną geriu, numuš tam kartui....
Atsakyti
nežinau ar čia buvo paminėta, bet gerai nuo rėmens padeda migdolų riešutai. Aišku, tik tam kartui. Bet ir po vieno-dviejų riešutų praeina labai greitai. Tuo gelbėjausi visą nėštumą. Neseniai vyras iš parduotuvės parvarė su riešutais, tai juokiausi. Juk dar neaišku ar šį nėštumą vėl grauš rėmuo smile.gif
Atsakyti
Labas,

turiu ta pacia problema. isbandziau laba daug, taciau rezultatas - po kiekvieno kasnio sukyla rugstys. Galiu valgyti po asneli 10 kartu tas pats. Bandziau vengti produktu, kurie didina rugstinguma - nepadejo. Bandziau valgyti bet ka - tas pats, ne daugiau graizia. Pirmo trimestro pabaigoje, antro pardzioje padejo Rennie, treciame jau nebepadeda, gydytoja leido ir Raniberl isgerti, bet jis negalima svartoti. Jis man tik ir padeda.

Kai kurios minejo piena, jis numusa keletui minuciu, o paskui dar labiau griauzia.



QUOTE(nezinia @ 2007 09 06, 21:24)
O siaip pastebejau, kad isgerus Magnesium diasporal irgi sumazina remeni.


Mano sukyla vis tiek unsure.gif

QUOTE(Miuzetė @ 2007 09 18, 13:54)
Jei nealergiškos, suvalgykite keleta žemės riešutų, daug kam padeda.  thumbup.gif


riesutai irgi nepadedavo.

Manti padeo gal pora kartu tik.
Siandien nusipirkau Maanti skysto tai bandau, isgeriau laseli ir apsivele viskas kazkuom, taciau bent jau negriauzia. Tik va kazin eisiu valgytiti ar tik nebus vel tas pats g.gif
Atsakyti
siūlyčiau pabandyti FRUTINI tabletes, man jos padedavo smile.gif ir net gi labai greit numalšindavo šį nemalonumą
Atsakyti
QUOTE(chikko @ 2007 10 31, 22:16)
Ėda rėmuo visą nėštumą doh.gif . Nebesuskaičiuoju kiek "Manti" " Reni"  ir "Maalox" išgėriau. Padeda visi tam kartui. O vėliau vėl užvalgai, ir vėl tas pats. Dabar kaip tik karštą pieną geriu, numuš tam kartui....



malox- NEGALIMA
Atsakyti
QUOTE(maure @ 2007 11 11, 22:33)
malox- NEGALIMA




sveikos mamytes,


mane taip pat kartais pakankina remuo. ginekologe taip pat siule vaistuku bet man labai gerai padeda grietinele thumbup.gif
Atsakyti
as tai ir pries nestuma sia beda turejau, o ar jum po nestumo praejo ?
Atsakyti