Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

[quote=zuzanele,2010 10 14, 17:26]
Sveikos 4u.gif
Pasižiūrėjau savo scenarijus, tai "Katės namai " kažkur išgaravo. Matyt kažkas pasiskolino ir negrįžo verysad.gif Reiks dar namie ieškot sąsiuvinio kur ranka kažkada rašiau, jei bus nusekenuosiu.
Turiu šiuos spektakliukus:
"Voro vestuvės" (pagal knygelę)
"12 mėnesių"
"Kalėdinis spektaklis" (ištraukos iš įvairių pasakų)
"Snaigių karalienė" (1-2 klasėms)
"Lapė karalienė" (pagal P.Cvirkos pasaką)
"Varna prie eglutės" (labiau tiktų 4 kl.)
"Kelionė laivu" (linksma, daug dainų)

butu gerai sulaukti siu scenariju pastuke ax.gif labai sudominokaledinis ir kelione laivu smile.gif
Atsakyti
mes tai su pirmokais nieko neruosim, o vaziuosime i Lietuvos ansamblio patalpas ziureti spektaklio ir linksmintis su kaledu seneliu.musu mokyklos mokytojos jau gal kokius 7metus nieko neruosia, o vaziuoja kur nors. as tai su treciokais ir ketvirtokais visad ka nors tevam parodau, o po spektaklio tevams padaro ivairias uzduotis.tai buna juoko.pernai staciau spektakli ,,Varna prie eglutes,,.paimsiu is darbo ir nusiusiu i pasta.gal kas pasinaudosit,nes jis gan linksmas
Atsakyti
Prašau patarimo. kaip Jūs tėvus supažindinote su vertinimo lygmenimis? Ar pasakėte tiek, kad vertinsite lygmenimis, ar išdalinote atšviestus lapus iš bendrųjų programų. Nors ten labai plačiai ir tėvams ar tai naudinga. Pasidalinkite patarimais. Mane domina 3 kl.Pašte yra įkelta vertinimas 3-4kl., bet ten smulkiai.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Na pagaliau ir aš radau laisvą minutę paplepėti, nes oi kokia ši savaitė buvo užimta karsta.gif džiaugiuosi, kad jau savaitgalis artėja, nors ryt dar vienas svarbus mokyklos renginys laukia, bet vis kaip nors atlaikysim pioneer.gif
skaitau, kad jau Kalėdoms imate ruoštis, scenarijais dalinatės, o gal turite kokių gerų idėjų, ką būtų galima prieš žiemos atostogas aplankyti ? mes su tėveliais ir vaikais nusprendėme rinktis kelionę, tad gal gal turite ką pasiūlyti? (kaune arba Vilniuje) pavyzdžiui pernai labai mums patiko Kauno „Vilkolakio“ teatras thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2010 10 14, 19:04)
Prašau patarimo. kaip Jūs tėvus supažindinote su vertinimo lygmenimis? Ar pasakėte tiek, kad vertinsite lygmenimis, ar išdalinote atšviestus lapus iš bendrųjų programų. Nors ten labai plačiai ir tėvams ar tai naudinga. Pasidalinkite patarimais. Mane domina 3 kl.Pašte yra įkelta vertinimas 3-4kl., bet ten smulkiai.

Aš pernai per pirmą susirinkimą padariau skaidres ir lankstinukus. tai kartu aptarėme, o lankstinukus išsinešė namo 4u.gif Tik gaila, kad neturiu ką parodyti ax.gif
Atsakyti
Pagaliau savaitgalis! bandom su pirmokais išmokti spręsti uždavinius sąsiuviniuose, bet jau taip sunkiai einas blink.gif Bet jau po atostogų gal tikrai mokėsim biggrin.gif Mes atostogausim dvi savaites, o kaip jūs? Tada irgi teks pradėt rinktis kalėdinius spektakliukus, mokytis daineles, nes kol išmoksim rolleyes.gif
Šiandien budėjau, tai sulaukiau kaltinimų iš administracijos, kad maniškiai dūksta koridoriuje, tai sakau, tegul jau geriau per pertrauką išsidūksta, negu per pamoką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 10 14, 19:38)

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau, kas bus toliau, bet maniškių pusė klasės yra hiperaktyvūs g.gif g.gif Turiu klasėj du vaikus, kurie neparašo savarankiškai nė vienos raidės schmoll.gif
Atsakyti
Siaubas, mano ir hiperaktyvūs ir nesimoko. buvau užsdavusi matematikos pratybas atlikti namuose, visi kartu tikrinomes tai pas vieną nė vieno teisingo atsakymo. O kai liepiau išlinksniuoti tai paklausė "O ką tai reiškia?'. visa klasė juokėsi. ir nieko . mamos niekaip neprisikviečiu. gerai kad jau savaitgalis.
Atsakyti
jaučiu, kad senstam, nes vaikų šiuolaikinių nebesuprantam lotuliukas.gif
Mano internetas kažko raganėja, vis užstringa, reiks bandyt skanuot kompą, gal virusų prisigaudžiau g.gif
Ačiū, mergaitės, už įvairią medžiagą pašte, prisisiunčiau visko, tik nespėjau išnagrinėt biggrin.gif
Atsakyti
Labutis, pagaliau suradau thumbup.gif . Užsiregistravau prieš pat rugsėjo 1-ąją, valiau kompą ir taip išvaliau, kad gerą mėnesį man jį tvarkė, maniau, kad reiks naują pirkti. Labai smagu skaityti jūsų ,,pašnekesius". Matau, kad daug kuo dalinatės ir man seilė varva, tikiuosi užsitarnauti slaptažodį. Dirbu pirmą kartą su jungtinėm klasėm ir jau dabar ,,stogas važiuoja", schmoll.gif nežinau kaip sulauksiu mokslo metų pabaigos. Gal kas nepagailėsite patarimų kaip susidėlioti laiką pamokoj. Kol kas mane siutina, kad nieko nespėju, būsiu labai dėkinga. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, mergaites 4u.gif 4u.gif


Gal kuri turite pasaulio pazinimo testus 4 klasei pagal Rakta sudariusios???

Jei ne, tai as bandau is pirmu dvieju temu sudaryt, poto imesiu i pasta. Bet gal visdelto kuri turit??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2010 10 14, 19:12)
Sveikos  4u.gif Na pagaliau ir aš radau laisvą minutę paplepėti, nes oi kokia ši savaitė buvo užimta  karsta.gif džiaugiuosi, kad jau savaitgalis artėja, nors ryt dar vienas svarbus mokyklos renginys laukia, bet vis kaip nors atlaikysim  pioneer.gif
skaitau, kad jau Kalėdoms imate ruoštis, scenarijais dalinatės, o gal turite kokių gerų idėjų, ką būtų galima prieš žiemos atostogas aplankyti ? mes su tėveliais ir vaikais nusprendėme rinktis kelionę, tad gal gal turite ką pasiūlyti? (kaune arba Vilniuje)  pavyzdžiui pernai labai mums patiko Kauno „Vilkolakio“ teatras  thumbup.gif
Papildyta:

Aš pernai per pirmą susirinkimą padariau skaidres ir lankstinukus. tai kartu aptarėme, o lankstinukus išsinešė namo  4u.gif Tik gaila, kad neturiu ką parodyti ax.gif


gana idomi programele apie Kuciu ir Kaledu paprocius yra Rumsiskese. Tik reikia is anksto uzsakyti. Ateina ir Kaleda, ir zaidimai, ir burtai, ir vaises,ir t.t....
Atsakyti