Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

QUOTE(Gladiola @ 2011 12 03, 16:20)
as irgi noreciau tokios dovanos ax.gif  betgi tamanai! g.gif  Ar jie nekemsa poru? blush2.gif  Gal kas dar naudojasi? Kokie atsiliepimai? rolleyes.gif


Man labai kimšo tamanai gryni. Dabar naudoju Gyduolį, ten irgi jų šiek tiek yra, tai nekenčia. Grynus tamanus dabar ant visokių randelių teplioju.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 12 05, 13:12)
Man labai kimšo tamanai gryni. Dabar naudoju Gyduolį, ten irgi jų šiek tiek yra, tai nekenčia. Grynus tamanus dabar ant visokių randelių teplioju.

ta prasme - nekemsa? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 12 05, 19:58)
ta prasme - nekemsa? rolleyes.gif


Taip taip, ta prasme blush2.gif Skubėdama parašiau kažkokią nesąmonę biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau zinanciu merginiu patarimu ax.gif
Gidziausi spuogus stipriomis priemonemis is vaistines, tai dabar oda suerzinta, dehidratuota (T-zona). Nisipirkau campaku pomados, bet man jos permazai, ta prasme kad tiek nedrekina, lieka serpetojimai. Man pardavejos siule arganu alieju, as galvoju del nimbamedziu, nes ir spuogai kartais islenda giluminiai g.gif Dabar nezinau ir ka daryt, ar tiesiog dar ilgiau pasitepti campaku pomadu, nes naudoju tik savaite
Atsakyti
QUOTE(sofijushka @ 2011 12 06, 10:47)
Noreciau zinanciu merginiu patarimu  ax.gif
Gidziausi spuogus stipriomis priemonemis is vaistines, tai dabar oda suerzinta, dehidratuota (T-zona). Nisipirkau campaku pomados, bet man jos permazai, ta prasme kad tiek nedrekina, lieka serpetojimai. Man pardavejos siule arganu alieju, as galvoju del nimbamedziu, nes ir spuogai kartais islenda giluminiai g.gif  Dabar nezinau ir ka daryt, ar tiesiog dar ilgiau pasitepti campaku pomadu, nes naudoju tik savaite

Man grynas nimbamedžio al sausina odą, pasitepu labai retai juo, bet su spuogais tikrai kovoja wink.gif Ar turit hidrolatą? juo gerai apsipurškit, tada tepkit čampakų pomadą, man jos pernai žiemą užteko odai, tikrai nesausėjo.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 12 06, 12:03)
Man grynas nimbamedžio al sausina odą, pasitepu labai retai juo, bet su spuogais tikrai kovoja wink.gif Ar turit hidrolatą? juo gerai apsipurškit, tada tepkit čampakų pomadą, man jos pernai žiemą užteko odai, tikrai nesausėjo.


O man nimbamedis nepadeda.. g.gif tik smirda siaubingai ir sausina odą.

Aš susimaišau tamanų aliejų su cinko milteliais ir tokią košelę pateplioju ant veido. Atrodau įspūdingai, kaip balta musmirė, bet padėti tai padeda:)

čia kiekviena savo receptą turi:)
Atsakyti
Turiu rugiageliu hidrolata, dazniau reikes naudot ir ziuresiu kaip sekas. Jeigu ka tai pirksiu argano al. Dekui merginom uz patarima mirksiukas.gif , nimbamedzio jau nepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
man nimbamiedis nebuvo veiksmingas, o kas is tikruju tobulai tiko mano odai tai: tamanai+jojoba wub.gif tamanai puikiai tiko ne tik nuo spuogu, bet ir pacia oda ir esancius randelius graziai sutraukia.
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 06, 15:21)
man nimbamiedis nebuvo veiksmingas, o kas is tikruju tobulai tiko mano odai tai: tamanai+jojoba  wub.gif tamanai puikiai tiko ne tik nuo spuogu, bet ir pacia oda ir esancius randelius graziai sutraukia.


Tamanus irgi turiu bigsmile.gif teplioju viena kita spuoga, bet kol kas reikia atstatyti T-zonos oda, nes visa paraudusi, serpetojanti. Tai jei nepades campaku pomada bandysiu argano alieju. Kol ant savo odos neisbandysi sunku apsisprest kas geriau veiktu rolleyes.gif
Atsakyti
Bet natūralios priemonės veikia palengva, reikia bent mėnesį bandyti, tada aišku būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 06, 12:07)
O man nimbamedis nepadeda..  g.gif  tik smirda siaubingai ir sausina odą.

Aš susimaišau tamanų aliejų su cinko milteliais ir tokią košelę pateplioju ant veido. Atrodau įspūdingai, kaip balta musmirė, bet padėti tai padeda:)

čia kiekviena savo receptą turi:)


Čia tikriausiai kažkas panašaus į forume ne kartą merginų minėtą cinko suplaktinę, ar klystu? blush2.gif
Atsakyti
sweikos merginos noreciau jusu paklausti ka naudojate randeliu mazinimui ? 4u.gif
Atsakyti