Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

[quote=Monikiuxas,2014 02 25, 18:31]
[/quote]



O beje, mielosios, sedziu dabar ir galvoju... Kada yra nusegamas veliumas? Nepamenu, nors Tu ka... ax.gif Antra diena, ar ne???
[/quote]

Aš iš pradžių jaunavedžių sūrį dalinau, o per per antros dienos pusryčius nusegiau veliumą ir užsegiau pirmai pamergei, ji ir puokštę iš vakaro buvo pagavusi, tai švytėjo visą rytą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 02 25, 18:31)

    O beje, mielosios, sedziu dabar ir galvoju... Kada yra nusegamas veliumas? Nepamenu, nors Tu ka...  ax.gif  Antra diena, ar ne???


Per mano pačios, mano sesės ir kitose kurios teko dalyvauti, man svočiaujant ir aš nusegiau po 12 val. , nes po nakties man jau ne jaunoji , o ir šiaip dėl patogumo paprasčiau man tą buvo atlikti po vidurnakčio, antrą dieną jau tik įšventinom į gaspadorius, ragavom sūrį ax.gif

Čia turbūt kaip jau kam labiau patinka, taip tas ir daro wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 02 25, 20:03)

Čia turbūt kaip jau kam labiau patinka, taip tas ir daro wink.gif



Tai jau tikriausiai smile.gif As uzsirasius i antros dienos scenariju, bet biski susimasciau cool.gif
Atsakyti
Sveikos busimos buvusios svocios smile.gif

Siemet ir man atiteko si pareiga. Svociauti teks rugpjucio menesi, bet atsizvelgiant kiek visko reik pasiruosti, pradedu jau dabar dometis ir rinktis info.

Gal kuri galit duoti prieiga prie svocios pasto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 02 25, 18:31)
Kada yra nusegamas veliumas?

Nu pagal senus senus papročius tai po židinio g.gif
Ir aš kiek dalyvavau, tai po židinio.
Nors aš savo salėj nusisegiau pati - nepatogu buvo smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nu šiaip jau pagal tikras tiesasm nuometas nusegamas tik antrą dieną. Net yra toks šventės laikmetis vadinamas martrymečiu. Tuomet nuometas perduodamas vyriausiai pamergei, o jaunoji apgobiama skarele. Nes kokia ji moteris, jei pirmanaktė dar neįvykus blush2.gif lotuliukas.gif O rūtų vainikėlį nusega prieš naktį ir atiduoda saugoti jaunikiui, kaip jo nuotakos nekaltybę. Nors dabar jau viskas oi viskas kitaip tongue.gif Bet jei daroma viena tai aišku, nuometą nusegsi po vidurnakčio.
Nu aš kaip supratau, pas mus bus dvi dienos ir nuometą nusegsim tik antrą dieną. Nebent kas nors dar keisis g.gif
svočiukė kaunietės, gal galit pasidalinti karvojų kepėjų kontaktais. O bijoloj pvz kokioj galima užsisakyti pagal savo kokią foto ar nusakymą g.gif Ir kokį svorį žadat imti g.gif Kiek žiūrėjau tai karvojai beveik visi nuo 4 kg, tai kaina plius minus 200 lt doh.gif O tai jeigu paimti tortą gražų, apvalų, o paprašyti skylės buteliui g.gif Ta skylė ir yra man tas cinkelis, tas skirtumas nuo visų kitų tortų wub.gif Dar galvojau apie keksiukų piramidę, bet tai kaip parsivežti tokį galą, nubyrės gi doh.gif Ir ar karvojus gali būti baltas, nesikirs su nuotakos tortu g.gif Pažįstama pasiūlė iškepti, kažką va tokio:
http://www.part.lt/p...e487e7faf02.jpg
Ką manot g.gif Padėkit, nes jau galva susisuko. Mama anksčiau šeimininkaudavo per veselijas, bet dabar pikta, kad tokį vargą užsikrovėm. Bet tikrai ne iš gero gyvenimo pas ėjo prašytis. Keli jau atsisakė, net ir patys artimiausi. Prisimenu ir aš tuos laikus kai piršlių laksčiau doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 02 26, 10:11)
Sveikos 4u.gif

svočiukė kaunietės, gal galit pasidalinti karvojų kepėjų kontaktais. O bijoloj pvz kokioj galima užsisakyti pagal savo kokią foto ar nusakymą g.gif Ir kokį svorį žadat imti g.gif Kiek žiūrėjau tai karvojai beveik visi nuo 4 kg, tai kaina plius minus 200 lt doh.gif O tai jeigu paimti tortą gražų, apvalų, o paprašyti skylės buteliui g.gif Ta skylė ir yra man tas cinkelis, tas skirtumas nuo visų kitų tortų wub.gif


aš kepiausi Šakiuose, "Rugelio" firmoj, iškepė 4kg, tiesiog nunešiau iš interneto paveiksliuką, aptarėm, kas ir kaip ir padarė, kokio norėjau, išėjo tikrai gražus, o kaina dauuuug mažesnė, nei pas Gulbinienę smile.gif
jei reikėtų vėl sakyčiausi pas juos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labanaktukee @ 2014 02 26, 10:40)
aš kepiausi Šakiuose, "Rugelio" firmoj, iškepė 4kg, tiesiog nunešiau iš interneto paveiksliuką, aptarėm, kas ir kaip ir padarė, kokio norėjau, išėjo tikrai gražus, o kaina dauuuug mažesnė, nei pas Gulbinienę smile.gif
jei reikėtų vėl sakyčiausi pas juos 4u.gif

Tai joooo, rugelį man irgi rekomendavo. Tačiau pažįstamos dukrai vietoj balto jaunosios torto, iškepė šokoladinį it rožėm šokoladinėm išpuošė. Jaunajai kai pamatė, tai ašarų pakalnės buvo doh.gif Vietoj vestuvinio gavosi pagrabinis vos ne. Bijau, kad ko nesuveltų doh.gif nors va kiti tai labai gyrė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 02 26, 11:53)
Tai joooo, rugelį man irgi rekomendavo. Tačiau pažįstamos dukrai vietoj balto jaunosios torto, iškepė šokoladinį it rožėm šokoladinėm išpuošė. Jaunajai kai pamatė, tai ašarų pakalnės buvo doh.gif Vietoj vestuvinio gavosi pagrabinis vos ne. Bijau, kad ko nesuveltų doh.gif nors va kiti tai labai gyrė ax.gif



As nelabai suprantu, ko tos nuotakos tokios jautrios? Juk kad verkia, pacios sau nuotaika susigadina, o ne kam kitam sad.gif As tai is tokiu dalyku padarau prikola. Taip pat buvo ir mano vestuviu diena drinks_cheers.gif
Vezant torta, jis nukrito, ir nuskilo visas kampas, tai mes paemem, apsukom torta nulauzdu galu i maziau praeinama puse. Nepatiko viena ponia, kuri matai dar rado laiko pagadint nuotaikas visiems, kita diena grazioj formoj isprasiau lauk is baliaus vietos biggrin.gif Vyras uzlipo man ant pasijonio ir jis nusimove, tai pradejau zvengt ir dar garsiai pakomentavau tongue.gif Reik juoka padaryt is kiekvieno nesusipratimo, tada svente bus zymiai linksmesne thumbup.gif Arba kai toj laidoj "Nuotakos siaubunes" parodo doh.gif O Dieve!!!!, as tai tokia ismesciau per langa vyro vietoj lotuliukas.gif
Bet cia, mielosios, tikrai nieko asmeniskio, izeidziancio ar pikto. As tik savo nuomone parasiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(DEM @ 2014 02 26, 11:11)

Nu šiaip jau pagal tikras tiesasm nuometas nusegamas tik antrą dieną. Net yra toks šventės laikmetis vadinamas martrymečiu. Tuomet nuometas perduodamas vyriausiai pamergei, o jaunoji apgobiama skarele. Nes kokia ji moteris, jei pirmanaktė dar neįvykus blush2.gif  :lotuliukas:Bet jei daroma viena tai aišku, nuometą nusegsi po vidurnakčio.
Nu aš kaip supratau, pas mus bus dvi dienos ir nuometą nusegsim tik antrą dieną. Nebent kas nors dar keisis g.gif
Ir ar karvojus gali būti baltas, nesikirs su nuotakos tortu g.gif Pažįstama pasiūlė iškepti, kažką va tokio:
http://www.part.lt/p...e487e7faf02.jpg




Na ir as nuometo nusegima visgi pasilikau antrai dienai. Taip bus paprasciau man paciai smile.gif
O del torto spalvytes, tai, manau, gali pasitarti su nuotaka. Juk cia jos svente ir ji geriausiai gali pasakyti ko nori ir ko tikisi savo sventei blush2.gif

Panasiai kaip man gavosi: issirinkau suknele, labai elegantiska. Pradejau kalbet su nuotaka, ji atsiunte savo suknutes foto. Pasirodo musu suknuciu modeliai vienodi. Nusiunciau jai.. Parasiau, kad butu negrazu, jei as uzideciau sita suknele, busim panasios, tik spalva skirsis. O ji man: "O man patiktu, kad Tu butum su ja" cool.gif Va sitaip sukneliu modeliu klausimukas ir issisprende thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikiuxas: 26 vasario 2014 - 13:03
Kažkada šitaip įtemptai ruošiausi krikštynoms. Tada turėjau visišką laisvę, mama tik vaikiuko rūbus pati norėjo išsirinkti, tai aš ir neprieštaravau. Nusispjoviau ir ant tradicijų, mamos teisė buvo rinktis.
O dabar nežinau ko nori nuotaka. Ji meno žmogus, kičo jai nepasiūlysi, vertina tik rankų darbą, subtilumą. O jau čia mno fantazija baigiasi. Noriu padaryti laikraštuką su daug nuotraukų, informacija apie jaunuosius, pulką, sveikinimais nuo artimiausių žmonių. tikrai nedarysiu to tradicinio, nedėsiu orų prognozių, skelbimų ir pan. Kažkaip labai jau pabodę, paskaitai vieną- kiti ir panašūs. Krikštuko laikraštuką irgi dariau- pasiteisino su kaupu. Tėveliai liko patenkinti. Dovanėlė atminimui. O dabar? Galėčiau paklausti, bet kur tada staigmena g.gif Gal kažkaip reik per aplinkui, užuominom. Nežinau. doh.gif Geriausias pasakymas: mums nieko nereikia, svarbu, kad einat. Bet jei jau eini- vadinasi reikia. Tik bandau senas tradicijas pateikti naujai. Kaip surasti tą aukso viduriuką: kad ir linksma būtų, kad turėtų šiokį tokį erotiškumo preiskonį, bet nebūtų vulgaru, nuvalkiota, prikišta daug užsieninio dalykėlių ir pan. Pvz. nuotakos puokštė. Ją mėto užsienietės šiaip. Tačiau mačiau seną lietuvių filmą "Nebylys", ten pasirodo nuotaka išeidama iš namų pagal tradiciją meta rūtos šakeles, o visos netekėjusios merginos jas gaudo. Gal irgi nieko idėja, va eidama iki mašinos pamėtyt g.gif Lietuviška būtų, kažkas ir naujo g.gif Tik reiktų prasmę susirasti ką tai reiškia. Gal atsisveikinimas su namais, su draugėmis, su mergautinėmis dienomis... O jei pora gyvena penkis metus, tai apie mergystę turbūt nėr ką kalbėti. Net nežinau ar dėsis rūtų vainikėlį. Siūlysiu dėtis, kaip jaunystės, kaip mergautinės ( pagal pavardę) simbolį.
Kitas klausimas. Ką svočia veikia pas nuotaką kol jaunikis atvažiuoja g.gif Blin, bus vasara, karšta. Būtų ruduo, nupirkčiau kokį meduką, eglutę, kad gimtoj sodyboj pasodintų. Tipo medį pasodinai, tai liko namas pastatyti ir vaikiukų užauginti. Bet dabar gi tas augalas šaknis pakratys per karščius g.gif O gal yra koks nors atsparesnis g.gif Arba laikinai su vazonu įkišti į žemę g.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 02 26, 14:42)
Galėčiau paklausti, bet kur tada staigmena g.gif Gal kažkaip reik per aplinkui, užuominom. Nežinau.  doh.gif
Tačiau mačiau seną lietuvių filmą "Nebylys", ten pasirodo nuotaka išeidama iš namų pagal tradiciją meta rūtos šakeles, o visos netekėjusios merginos jas gaudo. Gal irgi nieko idėja, va eidama iki mašinos pamėtyt g.gif Lietuviška būtų, kažkas ir naujo g.gif Tik reiktų prasmę susirasti ką tai reiškia. Gal atsisveikinimas su namais, su draugėmis, su mergautinėmis dienomis...
Kitas klausimas. Ką svočia veikia pas nuotaką kol jaunikis atvažiuoja g.gif Blin, bus vasara, karšta. Būtų ruduo, nupirkčiau kokį meduką, eglutę, kad gimtoj sodyboj pasodintų. Tipo medį pasodinai, tai liko namas pastatyti ir vaikiukų užauginti. Bet dabar gi tas augalas šaknis pakratys per karščius g.gif O gal yra koks nors atsparesnis g.gif Arba laikinai su vazonu įkišti į žemę g.gif

As is nuotakos informacija istraukiau tiesiog uzvedus kokia tema ir ja vis rutuliavus iki man reikiamo atsakymo biggrin.gif Sitaip ji man atskleide visus savo norus net pati to nenutuogdama lotuliukas.gif Dar zinoma iterpiau keleta kokiu juokeliu, ar siaip linksmu paplepejimu, tai uzuomenu "ar man cia reik sventei" net nebeliko thumbup.gif
Labai grazi ideja su tom rutu sakelem, tereikia apipavidalinti ja thumbup.gif Bent jau man tai tikrai dar negirdeta ideja smile.gif
Na o pamerges ir nuotaka as uzimsiu tiesiog nuotakos puosimu, iki vyrukams susirenkant. Sitaip Jaunajai papildomu bedu atkris, ir porininkes bus uzimtos ax.gif
Meduka as pati sodinau sau, bet po vestuviu. O isaugo neblogas. Ogi susiradau berods gile su saknele is pacio pumpuro, ir pasodinau. Aptveriau ta vieta, kad nepamirst kur ja pasodinau. kaip paskutini karta maciau meduka, jau buvo labai graziai isdyges. Taciau dabar sios vietos nebelankau. O dar gali buti, kad ir medeli tam tikri zmones is pykcio isrove. Tai va.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 02 26, 14:01)
As nelabai suprantu, ko tos nuotakos tokios jautrios? Juk kad verkia, pacios sau nuotaika susigadina, o ne kam kitam

Pasirasau po kiekvienu zodziu,praeitose vestuvese savo jaunavedziams irgi sakiau,kad jei pranes vestuviu diena stipru lietu, turekit grazius guminius batus,darysim fotosesija balose :lotuliukas:grisim slapi,bet vistiek laimingi biggrin.gif oro neuzsisakysi,o gali padaryti "prikola" ir bus kitaip nei pas visus biggrin.gif Negalima tokia diena leisti,kad kokios tai smulmenos nuotaika gadintu,nebepakartosi cia ne gimtadienis lotuliukas.gif
Atsakyti