Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

HELP! gal pries puse metu daziau plaukus Loreal dazais 3sp.(blond),taj graziai nusidaze...ir spalva ilgai islieka,bet va...reik saknis ataugusias nudazy(mano naturali spalva sviesiai pilksva)...tai vakar vel nusipirkau Loreal tuos pacius dazus..dariau viska kaip parasyta ir pan.Taciau net 10min plauku dazu laikymaz ant jau dazytu buvo per ilgai... doh.gif taj dabar atrodau nerealiai klaikiai baltai...ka daryt?????gal nusipirkt kitus dazus,tik kiek tamsesnes blond spalvos ir siandien uzdazyt?????????PADEKIT...GREIT!!!! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hide_pride @ 2007 08 27, 09:24)
HELP! gal pries puse metu daziau plaukus Loreal dazais 3sp.(blond),taj graziai nusidaze...ir spalva ilgai islieka,bet va...reik saknis ataugusias nudazy(mano naturali spalva sviesiai pilksva)...tai vakar vel nusipirkau Loreal tuos pacius dazus..dariau viska kaip parasyta ir pan.Taciau net 10min plauku dazu laikymaz ant jau dazytu buvo per ilgai... doh.gif  taj dabar atrodau nerealiai klaikiai baltai...ka daryt?????gal nusipirkt kitus dazus,tik kiek tamsesnes blond spalvos ir siandien uzdazyt?????????PADEKIT...GREIT!!!!  unsure.gif


manau reiketu kreiptis i kirpykla, kad nesudegintum plauku taip darzai balindama unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 08 14, 17:04)
Sveikos 4u.gif Norėčiau jūsų paklausti, kokios firmos dažai yra stiprūs? Matote, norėčiau plaukus nusidažyti skaisčiai raudona spalva, tačiau iki šiol buvo taip, jog kad ir kokia spalva plaukus dažyčiau, spalva gaunasi ryža.  doh.gif O ryžos, kaip suprantate, nenoriu. Tei va 4u.gif

manau pabandyk Allwaves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hide_pride @ 2007 08 27, 09:24)
HELP! gal pries puse metu daziau plaukus Loreal dazais 3sp.(blond),taj graziai nusidaze...ir spalva ilgai islieka,bet va...reik saknis ataugusias nudazy(mano naturali spalva sviesiai pilksva)...tai vakar vel nusipirkau Loreal tuos pacius dazus..dariau viska kaip parasyta ir pan.Taciau net 10min plauku dazu laikymaz ant jau dazytu buvo per ilgai... doh.gif  taj dabar atrodau nerealiai klaikiai baltai...ka daryt?????gal nusipirkt kitus dazus,tik kiek tamsesnes blond spalvos ir siandien uzdazyt?????????PADEKIT...GREIT!!!!  unsure.gif

O gal gali pasakyt koks tikslus tu loreal dazu pavadinimas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Loreal Recital Preference (3-extra Ljust Askblond)
Atsakyti
QUOTE(Hide_pride @ 2007 08 27, 14:35)
Loreal Recital Preference (3-extra Ljust Askblond)

as vakar situos nusipirkau g.gif nu tikrai atrodo grazi spalva pavaizduota schmoll.gif nu ziuresim kaip gausis,dabar jau bijosiu dazyt,o pas mane panasi naturali plauku spalva,taip sviesiai pilka...
Atsakyti
QUOTE(krissste @ 2007 05 19, 00:27)
AS DAZIAU ANKSCIAU SU KEUNE PO TO PAKEITUSI KIRPYKLA DAZIAU SU LORIAL KOKI PUSMETI IR VEL PRADEJAU DABAR DAZYT SU KEUNE MANO PLAUKAMS JIE GERIAUSI thumbup.gif



Labutis:)
Noriu pirkt dazhus ir eti i kirpykla kad man ten padazytu. Anksciau daziausi su Lorial, o dabar kazkaip skaitau kad KEUNE daug kas giria, be to as turiu sampuna ir tiesinimui krema is sios firmos, man lb patinka. Norejau suzinoti, ar labai jie kenkia plaukam?Pvz lyginant su Lorialiu, kurie geresni?
Atsakyti
Turiu plauku dazus L'oreal, pirkau juos pries kokius 1.5-2 metu, niekur nerandu ant pakuotes galiojimo datos g.gif Idomu kiek plauku dazai galioja, ar galiu dazyt plaukus ar jau mest lauk?
Atsakyti
manau geriau nerizikuok...bet siaip pagal viska galiojimo laikas turi buti tongue.gif
Atsakyti
nusipirkau dazu milk shake, o ten nera apraso kiek laiko laikyti nudazytus palukus

beje nezinau kaip naudoti ampole spalvai sustiprinti.. iskarto kai nuplani dazus ar kita karta, ir ar ta ampole nuplauti....
padekit kuo greiciau, prasau...
dekoju ax.gif
Atsakyti
Mielosios, gal kuri dazet su loreal casting dazais? Kaip atsiliepimai ?
Atsakyti
mane dazo kirpykloj su keunes naturaliais tais beamoniakiais...gal zinot kur tokiu gaut ir kaina?
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 10 20, 14:08)
Mielosios, gal kuri dazet su loreal casting dazais? Kaip atsiliepimai ?

vat siandien kaip tik su drauge apie juos kalbejau, visu pirma, parduotuvej pastebejau, kad jie laiko tik iki 28 plovimu plius be amoniako - nekenkia plaukui, BET (cia drauge sake) nenuima lygiai - kur dazyta, vienaip, kur atauge kitaip, tai kad viski rizika
Atsakyti