Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai iš sojos

QUOTE(node @ 2006 10 29, 20:49)
Vakar pietums su MB pasigaminom štai tokį patiekaliuką iš sojos  mirksiukas.gif

Befstrogenas iš sojos

Sojos-vištienos gabalėliai
Sultinio kubelis
Pievagrybiai
Rauginti agurkai
Grietinėlė
Garstyčios
Svogūnas

Soją paviriau su sultinio kubeliu ~15 min., po to palikau dar brinkti.
Per tą laiką MB parnešė pievagrybių, juos supjaustė, aš apkepiau svogūną ant sviesto, MB supjaustė agurkus. Kai svogūniukas gražiai apkepė, sudėjau supjaustytą soją, prieskoniukų ir pakepinau ~10 min. Po to subėriau pievagrybius, raugintų agurkų griežinėlius, šiek tiek pomidorų padažo ir supyliau grietinėlę bei šiek tiek garstyčių. Taip patroškinau viską apie 5 min.
Valgėme su ryžiais, net ausys lapsėjo  drinks_cheers.gif


O čia mūsų skaniųjų pietų įrodymas  rolleyes.gif

[attachmentid=75660]

Šį receptuką ir aš išbandžiau-Dieviškas skonis
essen.gif Sukirtau viską viską ir su niekuom nepasidalinau blush-anim-cl.gif Ačiū už receptą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliga: 19 sausio 2008 - 18:46
Na jei pasikartosiu, tai atsiprašau. Bet lyg ir tokiu dar nesiulet nei viena.
Aš kepu tokius sojos kepsniukus:
sojų kepsniukus (tuos didžiausius) išverdu sultinyje, dar dedu maltu čiobreliu. Tada įpjaunu šone, taip kad atsiverstu kaip sasiuvinys. Į įpjova dedu obuolio riekele ir i skarda. Ant viršaus uždedu fermentinio sūrio. Tada į orkaitę ir kepu kol gražiai pagelsta. Patiekiu su virtais ryžiais ir pomidorais.

Ir dar viena žinau, kur baisiai patinka vaikams.
Išverdu ryžius ir soja(verdu su sultiniu). Obuolius supjaustau mažais kubeliais ir pakepu su trupučiu aliejaus. Tada i keptuvę suverčiu išvirusius ryžius ir soja. Jei gaminu vaikams, tada dedu truputi sukraus arba obiulių kompoto sulčių, ir cinamono. Vaikam patinka, nes skonis beveik kaip deserto. Aš taip juos truputuka apgaudinėju ax.gif , kai sako, kad nenori valgyti, o reikia. Jei darau sau, dedu vegeta.
Atsakyti
labukas smile.gif
norėčiau paklausti ar kas nors bandė ka nors gaminti iš sojos miltų? būtų labai įdomu sužinoti ar skonis skiriasi nuo įprastų? ar galima jais trštinti padažus, kepti blynus ir pan? 4u.gif iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ing... @ 2008 03 17, 21:31)
labukas  smile.gif
norėčiau paklausti ar kas nors bandė ka nors gaminti iš sojos miltų?  būtų labai įdomu sužinoti ar skonis skiriasi nuo įprastų? ar galima jais trštinti padažus, kepti blynus ir pan? 4u.gif  iš anksto dėkoju  smile.gif

Skaičiau, kad 1 val. šaukštą sojų miltų deda vietoj 1 kiaušinio įvairiuose patiekaluose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 03 17, 23:10)
Skaičiau, kad 1 val. šaukštą sojų miltų deda vietoj 1 kiaušinio įvairiuose patiekaluose  smile.gif


ačiukas 4u.gif

o gal kas bandęs yra?
Atsakyti
QUOTE(ing... @ 2008 03 18, 11:38)
o gal kas bandęs yra?

Vis neprisiruošiu nusipirkti doh.gif Gal prieš Velykas ką nors išmėginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 03 18, 12:10)
Vis neprisiruošiu nusipirkti  doh.gif Gal prieš Velykas ką nors išmėginsiu  smile.gif


man tai atrodo, kad juos galima ir kaip paprastus miltus naudoti... nors neesu tikra smile.gif
Atsakyti
Sveikos..
snd parduotvej uzmaciau sojos paplotelius.. MB sake kad tai kaip mesa,tai abandziau nusipirkt,ryt gaminsiu..

bet skaitau kad yra ir soju farsas,ir kepsneliai ir tt. ir net maciau kad sveriami yra..

kur jus perkat? pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
Siandien pasidariau ale kiniska soja: isvirtus kubelius apvoliojau prieskoniuose ir druskoj, tada ikaitinau keptuve su nelabai daug aliejaus, sumaisiau sauksta miltu su saukstu krakmolo, gabaliukus apvoliojau juose ir dejau i keptuve. Kai apkepe, idejau sauksteli medaus, dar siek tiek druskos ir saldziarugscio pomidoru padazo su vaisiais uzpyliau smile.gif man visai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Vakar MB aptiko mano sojos kepsniukus,kuriu vis neprisiruosiau issikepti,tai jis padar vakariene biggrin.gif

Sojos kepsniukus 15-20 min apvire.
Tada perpjove sona ir idejo po surio gabaliuka (ir dar mesytes maziuka kazkoki gabaliuka,man dare be tos mesytes )

user posted image

Tada apvoliojo juos kiausinyje ir dziuveseliuose.
Idejo i keptuve, apkepe viena puse,apverte ir uzdejo po pievagrybio gabaliuka ir surio sumaisytu su majonezu.
Buvo tikrai skanu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniuke*: 11 balandžio 2008 - 12:10
Sveikos, as irgi noreciau pasidalinti savo sojos kotletuku recepteliu. Kepdavau studiju laikais, kai mesa budavo prabangos preke. Tai mano vyrui ir man tada budavo labai skanu. pabandykit ax.gif

Sojos kotletukai:
Sojos farso, kiausinis, rupios duonos (as dedavau rugelio duonos) kelios riekutes (galima ir daugiau), prieskoniu.
Sojos farsa paruosiame pagal instrukcija, duona sutrupiname i paruosta farsa, imusam kiausini, idedam prieskoniu, galima ir cesnako, druskos, isminkome ir ruosiame kotletukus, juos iskepam keptuveje. valgyti su bulvem ir su daug daug megiamu darzoviu salotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wirgisa: 08 vasario 2009 - 16:19
Soja su raudonaisiais pipirai
sojos mėsos,
saujelė džiovintų grybų,
200ml.grietin4s,
svogūnas,
pora valg. šaukštų maišytų miltų,
pora valg. šaukštų aliejaus,
malti raudonieji pipirai,
ankštinispipiras,
Sojos mėsą pamirkome ir išverdame.
Aliejuje pakepiname smulkintą svogūną,įberiame raudonus pipirus.išmirkytus džiovintus grybus,supjaustytas pipirų ankštis.
Grietinę sumaišome su miltais,užverdame,pasūdome,jeigu reikia įpilame.,jeigu tiršta atskiedžiame.
Variantai-pridedame šiek tiek kmynų,trinto česnako,ar kitokių prieskonių.
Atsakyti